Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията

www.MotoForum.bgЗа ФорумаМнения, предложения, съветиТема: За загиналите членове на този форум.
Страници: [1] 2 3 ... 5   Надолу
Изпечатай
Автор Тема: За загиналите членове на този форум.  (Прочетена 26534 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
redalex
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: Черно пиле
Публикации: 1332

Бира, секс и ЦСКА

16772682
« -: август 18, 2008, 17:44:31 »

Какво според вас е правилно да се прави с никовете и профилите на починалите мотористи, които са били регнати в този форум?

Преди време, когато се регнах във форума изчетох всички теми от мото енциклопедията и изобщо всичко полезно, което можах да намеря във форума.
Няколко месеца по-късно прочетох, че е загинал един от авторите на тези теми- Тошо.
И до ден днешен профилът му седи и в този форум и в другия, без да има кой да се логне с него...и още на графата "Местонахождение", седи попълненото от него "на майната си".

Днес, в темата за 929 и 954 прочетох за потребителя maprilq, който преди почти месец също е напуснал този свят, карайки мотора си по родните шосета.

Идеята ми е...дали е редно, уместно и изобщо има ли резон в това, потребителските имена на загинали мотористи-членове на този форум, да се отделят в отделна тема или да се оказва по някакъв специален начин тяхната съдба...дали ще е в профилите им, в тема, раздел или по какъвто друг начин се сетите.

МОЛЯ, без глупости по темата.
ако модераторите или администратора преценят, че темата е неприложима или неподходяща, нека я махнат.
Активен
Goblin
ниво 4
Неактивен Неактивен

Публикации: 430

Не мога да карам !!!

34179817
« Отговор #1 -: август 18, 2008, 18:15:28 »

Идеята е добра.

Моето мнение е - отваряне на раздел с ограничен достъп - " не сме ви забравили " - събиране на профилите там, може би с кратко описание кой какво що.
Активен
Stupid_boy
Модератор
ниво 5
Неактивен Неактивен

Публикации: 4620

« Отговор #2 -: август 18, 2008, 18:32:46 »

мислил съм по въпроса, но не съм стигнал до добър начин. ако се появи уместна идея, ще я подкрепя с 2 ръце.

на първо четене, освен споменатите се сещам и за АkumaInu, HORNET-STFFST ( стършела ), както и за още няколко по-отдавна загинали.
Активен
Atyla
ниво 3
Неактивен Неактивен

Мотор: Kawasaki ER-5
Публикации: 109

260306963
Ел. поща
« Отговор #3 -: август 18, 2008, 18:35:29 »

Според мен , нека мненията да си седят в темите , а името на човека да се оцвети в черно или по някакъв друг начин да се означи , че вече не е между нас.
Активен
Jaeger
ниво 2
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 76

Ел. поща
« Отговор #4 -: август 18, 2008, 19:48:32 »

Goblin, тема има - "Да си спомним за тях" тя в частност покрива ако има друга от рода "не сме ви забравили".
За никовете и постовете трябва да си останат "техни".Но ник-а да е с  друг (специален) статут (примерно Ангел/Angel) и да са винаги online, защото съм сигурен, че повечето ще искат да четат в този форум нови и нови теми.
Това си е мое мнение/предложение и не искам да обвързвам с него никой - ако решите, че има нещо подходящо или Ви дойде някоя идея от това което съм написал - то добре ще се радвам
Активен
The_Devil_inside
Legion...
ниво 3
Неактивен Неактивен

Мотор: YZF thundercat
Публикации: 112

my name is Legion,because we are many..

« Отговор #5 -: август 18, 2008, 19:59:01 »

Соред мен ника трябва да е с друг статут,поне от уважение към мъртвите.
Какво е това Ангел,Angel...
Jaeger , те не само четат, а и ни виждат,аз вярвам в това.
Активен
romano
Romano
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: Honda Transalp XL600 V
Публикации: 909

Hello,I Must Be Going.

Ел. поща
« Отговор #6 -: август 18, 2008, 20:07:34 »

Според мен , нека мненията да си седят в темите , а името на човека да се оцвети в черно или по някакъв друг начин да се означи , че вече не е между нас.
Подкрепям това мнение.
Активен
an_n
ниво 4
Неактивен Неактивен

Мотор: Ymaha FZ8, 2011
Публикации: 349

« Отговор #7 -: август 18, 2008, 20:23:10 »

Никовете и аватарите са подписа на авторите на коментарите. Написаното от тези които не са сред нас, остава да напомня за тях като паметник. Може да им се отдели един "бутон" в раздела "Членове", чрез прифилите им всеки ще може да прочете мненията им.
   Друг е въпроса как ще се констатира дали въпросния човек е вече покойник. За тези които масово познаваме е лесно, но има много анонимни...
Активен
jazovetza
GSM:0885022828
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: YAMAHA SUPER TENERE 750,YAMAHA CIGNUS-125,SUZUKI-SEPIA 50
Публикации: 1820

НИТО ДЕН БЕЗ БИРА

« Отговор #8 -: август 18, 2008, 20:34:01 »

За тях или хубаво и добро или нищо друго да не се казва!
Активен
The Duke
Red Brigades
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: ...etc.
Публикации: 2807

ZEDMOTO.COM

« Отговор #9 -: август 18, 2008, 21:02:39 »

Идеята е добра, реализацията надявам се също да е подобаваща.
+1
ПП:Кофти е като загубиш приятели...познати...нормални хора.
Активен
iunga-moto
жис
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: tuning yamaha r1-много бега
Публикации: 1780

маиката му е въртящия момент:)))))))))

« Отговор #10 -: август 18, 2008, 22:20:43 »

да хубава идея
+1
Активен
redalex
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: Черно пиле
Публикации: 1332

Бира, секс и ЦСКА

16772682
« Отговор #11 -: август 18, 2008, 22:24:19 »

Според мен , нека мненията да си седят в темите ,
много ясно, че никой няма да тръгне да трие мненията им.

по-скоро мислех да се направи тема (важна) в раздела да си спомним за тях, като се посочи никът на всеки от загиналите, евентуално някоя снимка, малко информация къде, какво и как му се е случило...

btw с никът AkumaINU някой се логва...не знам дали не пишеш някой от роднините му...но не съм сигурен дали неговият ник не беше само Akuma.

ако може и никовете, някак си да се отбелязват по по-особен начин от другите ...както казаха колегите преди това, да са с особен статут.
Активен
BoneCollector
VT1100 Shadow '94
ниво 5
Неактивен Неактивен

Публикации: 614

Loud pipes save lifes

« Отговор #12 -: август 18, 2008, 22:26:31 »

Подкрепям това мнение.

+1 да има някаква индикация около аватара или ника.
Активен
Milena
BMW F800R/ GSXR 750 K6
ниво 5
Неактивен Неактивен

Публикации: 747

272832215
Ел. поща
« Отговор #13 -: август 19, 2008, 07:10:09 »

+ 1, подкрепям идеята за отбелязване по подходяш начин, че даден колега от форума не е сред нас вече.
Мисля за подходящо да е отбелязано още под ника, аватара или другаде, както и да свети постоянно в друг цвят, а не в зелено индикатора за активност на потребителя.
Понякога новорегистрирани членове, а и не само, ползвайки търсачката изчитат доста стари теми и изпадат в полемика с автори на фрапирали ли ги постове (А МОЖЕ АВТОРА НА ТАКЪВ ПОСТ ДА НЕ Е СРЕД ЖИВИТЕ ВЕЧЕ...)....
Активен
zlati
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: ZX12R
Публикации: 3489

Пауър ис нотинг уидаут гума!

Ел. поща
« Отговор #14 -: август 19, 2008, 07:17:08 »

Не може ли просто в горния ляв ъгъл на аватара да има черна лента?
Активен
Страници: [1] 2 3 ... 5   Нагоре
Изпечатай
www.MotoForum.bgЗа ФорумаМнения, предложения, съветиТема: За загиналите членове на този форум.

News - MotoZone

Отиди на:  

Страницата е създадена за 0.169 секунди с 20 запитвания.