Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията

www.MotoForum.bgКонцентратРемонт, тунинг, въпроси, моточасти и аксесоари (Модератор: KokoVmaxa)Тема: Кой къде си е изправял джанти доволен ли е и колко е платил.
Страници: 1 ... 5 6 [7] 8   Надолу
Изпечатай
Автор Тема: Кой къде си е изправял джанти доволен ли е и колко е платил.  (Прочетена 69039 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
kawasaki 750
ниво 4
Неактивен Неактивен

Мотор: RSV mille & zx10r
Публикации: 420

Прост народ, слаба държава

Ел. поща
« Отговор #90 -: март 19, 2013, 21:57:28 »

Цената при човека от Горна Баня е около 100лв. без заварки за 17"
Активен
vak0
Иван Ст.
ниво 3
Неактивен Неактивен

Мотор: Honda CBR F4
Публикации: 173

Машината обича ласка, грижливо гледане и смазка !

Ел. поща
« Отговор #91 -: април 03, 2013, 12:32:25 »

Някой да даде актуален телефон на човека от Горна Баня ? В началото на темата е даден накакъв, но никой не отговаря. Мерси предварително
Активен
brankovv
ниво 1
*
Неактивен Неактивен

Мотор: Yzf R1
Публикации: 3

Ел. поща
« Отговор #92 -: юли 21, 2013, 18:26:48 »

Аз ползвам услугите на Иван от Казичене изправя и усукани капли и не взима скъпо за мойта предната ми взе 50лв. незнам тук дали го има но в другите форуми го има като BASPOWER телефона му е 0885 077 999 , много съм доволен Smile
Активен
Милен Д.
ниво 1
*
Неактивен Неактивен

Мотор: Хонда CB600F Хорнет
Публикации: 24

Ел. поща
« Отговор #93 -: октомври 16, 2014, 19:12:27 »

Колеги, имате ли актуална информация за Варна? След един опит за отиване до Добрич се прибрах с ремарке.
Проверих на няколко места, но не изправят на мотори.
Активен
ku4o
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: Kawasaki ZZR1400
Публикации: 562

« Отговор #94 -: октомври 16, 2014, 20:30:20 »

Аз ползвам услугите на Иван от Казичене изправя и усукани капли и не взима скъпо за мойта предната ми взе 50лв. незнам тук дали го има но в другите форуми го има като BASPOWER телефона му е 0885 077 999 , много съм доволен Smile
  Аз също съм много доволен от Иван, много добре работи и не взима скъпо.
Активен
paintmaster
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: 1300сс стигат за всичко
Публикации: 806

VAL - TDM fan forever

« Отговор #95 -: октомври 17, 2014, 13:05:51 »

На мен миналата година ми изправяха двете джанти след сериозен удар в бордюр и двете се бяха обърнали на обратно. Много съм доволен от свършената работа и от цената. Сервиза е София Ауто на ботевградско шосе. Григор Бонев се казва човека.
Активен
Милен Д.
ниво 1
*
Неактивен Неактивен

Мотор: Хонда CB600F Хорнет
Публикации: 24

Ел. поща
« Отговор #96 -: ноември 05, 2014, 21:09:29 »

Днес взех моята след изправяне. Доволен съм. Борда беше доста отворен от едната страна сега всичко изглежда наред. Цената беше 50лв. Сервиза се намира във Варна, по пътя за Виница, срещу хотел Паралакс. Майстора се казва Данчо.
Активен
Marto
ниво 4
Неактивен Неактивен

Мотор: CBR 900 Streetfighter
Публикации: 461

WWW Ел. поща
« Отговор #97 -: април 16, 2015, 13:12:04 »

Случайно отворих темата, та да споделя и моя опит.

Първо горчивия:
Този Иван от Казичене е пълен мурдар. Бях му носил 2 джанти, предна с натиснат борд, задна - осукана.
Предната джанта явно я беше спукал, после наварявал алуминий и шлайфал с ъглошлайф. Нито боядисана нито нищо.
Толкова криво ошлайфана (явно на око), че нямаше правене после и джнатата отиде в кофата.
Задната я беше блъскал с чук, цялата подбита и точно толкова крива колкото му я занесох.
За капак на всичко, като ги е млатил, даже не беше напраивл усилие да ги сложи върху нещо меко, ами ги е влачил и въртял по бетонния под. Абсолютно целите бордове издрани до метал.
Понеже много бързах, а и категорично ми отказа да ги завърти на машина да видя как са станали, ги метнах в багажника и си платих само на база думите му - станаха перфектни. Като се прибрах удома, направо ме заболя главата.
Гледам доста хора го хвалят, не знам защо аз изтеглих късата клечка, къде му е машинното изправяне и пр. но това горе е едно към едно моя личен опит. Човека си млади с чука на бетонния под, заварява и шлайфа с ъглошлайф.

Както и колегата по горе, препоръчвам с две ръце сервиза за гуми в София Ауто.
Бях си купил вече други джанти, но тази задната реших да я пробвам пак и я занесох. Човека ми обеща, че след 2-3 дни ще е готова и ми каза цена 40 лв. Тъй като не ми беше спешно, отидох да си я взема след седмица и нещо. Джантата не беше готова и шефа на сервиза съвсем откровено ми каза, че ме е забравил, извини се и обеща да остане след работа да я направи и за другия ден да е готова. На другия ден джантата беше направена перфектно и дори категорично отказа да ми вземе пари заради забавянето.
От тогава там нося и джантите на колата, работят много чисто и най-вече внимателно.
Активен
dani5ride
ниво 4
Неактивен Неактивен

Мотор: FJR1300,GSXR1100,JAWA250
Публикации: 282

Ел. поща
« Отговор #98 -: април 16, 2015, 22:45:43 »

Колега,явно бая Иван от Казичене добре ти е зговнярил джантите и сигурно както казваш си изтеглил късата клечка.Добре че го похвали човека да се знае че ги прави ялово нещата.
Аз моята предна я бях докарал до квадратна на един Монтански събор през Петрохан,дадох я на сервиз за гуми и джанти срещу Овча купел,Околовръстен път,малко преди ОМВ в ляво,не се сещам за името,но джантата ми я върнаха повече от перфектна е 80лв. дадох ама съм доволен.
Активен
julliano
ниво 2
**
Неактивен Неактивен

Мотор: GSX-R 6
Публикации: 87

Ел. поща
« Отговор #99 -: юни 08, 2015, 15:00:55 »

Колега,явно бая Иван от Казичене добре ти е зговнярил джантите и сигурно както казваш си изтеглил късата клечка.Добре че го похвали човека да се знае че ги прави ялово нещата.
Аз моята предна я бях докарал до квадратна на един Монтански събор през Петрохан,дадох я на сервиз за гуми и джанти срещу Овча купел,Околовръстен път,малко преди ОМВ в ляво,не се сещам за името,но джантата ми я върнаха повече от перфектна е 80лв. дадох ама съм доволен.
Ади95 предполагам. Изправяха ми веднъж, но за пукнатото я носиха при друг и беше готова докато сменят задната гума. Доволен съм, но и чука игра
Активен
boboi
ниво 1
*
Неактивен Неактивен

Мотор: ran 50
Публикации: 19

« Отговор #100 -: юни 10, 2015, 13:27:22 »

Някой може ли да ми каже къде в София е най-евтино да ми изправят/центроват капли на соц мотор?
Активен
dysfunctional
ниво 1
*
Неактивен Неактивен

Мотор: Hond CB600
Публикации: 11

Ел. поща
« Отговор #101 -: юни 10, 2015, 16:33:51 »

Здравейте, на мен ми се наложи като си купувах гуми - далкомоторс на хладилния в София. За 50лв. предната джанта ми я оправиха и останах доволен. Не знам евтино ли е - ама пича дето я изправи ми я показа на баланс машината преди и след ... Даже аз видях разликата Smile
Активен
DOBERMAN007
ниво 1
*
Неактивен Неактивен

Мотор: chinchi
Публикации: 9

Ел. поща
« Отговор #102 -: юли 10, 2015, 00:07:15 »

колеги здравейте!! ако мога да съм ви полезен с излравяне на джанти заваряне на алуминй  анодиране и полиране на алуминий пясъкоструя  поцинковане и други услуги  !!!  Very Happy
Активен
ivchotr
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: Suzuki GSX 1100 E
Публикации: 5548

Ел. поща
« Отговор #103 -: юли 10, 2015, 13:58:16 »

Здравейте, на мен ми се наложи като си купувах гуми - далкомоторс на хладилния в София. За 50лв. предната джанта ми я оправиха и останах доволен. Не знам евтино ли е - ама пича дето я изправи ми я показа на баланс машината преди и след ... Даже аз видях разликата Smile

Това сервизът като излезеш изпод моста, дето е оттатък трамвайната линия, ли е? Че все не се сещам да му запомня името  hummer
Активен
dani5ride
ниво 4
Неактивен Неактивен

Мотор: FJR1300,GSXR1100,JAWA250
Публикации: 282

Ел. поща
« Отговор #104 -: юли 11, 2015, 00:43:36 »

Ади95 предполагам. Изправяха ми веднъж, но за пукнатото я носиха при друг и беше готова докато сменят задната гума. Доволен съм, но и чука игра
Не е АДИ 95,мани ги тия хамали. Доста преди тях е - срещу ОМВ.
Активен
Страници: 1 ... 5 6 [7] 8   Нагоре
Изпечатай
www.MotoForum.bgКонцентратРемонт, тунинг, въпроси, моточасти и аксесоари (Модератор: KokoVmaxa)Тема: Кой къде си е изправял джанти доволен ли е и колко е платил.

Отиди на:  

WebMoto.bg - борса за мотори, части, аксесоари, екипировка, гуми

Страницата е създадена за 0.083 секунди с 20 запитвания.