Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията

Страници: 1 [2] 3   Надолу
Изпечатай
Автор Тема: ТЕСТВАНЕ НА НОВ МОТОР  (Прочетена 42364 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
InsaneClown
ниво 4
Неактивен Неактивен

Публикации: 414

С лявата човек убивам!От дясната и мен ме е страх!

Ел. поща
« Отговор #15 -: декември 27, 2007, 23:26:47 »

6 за превода.... И за всичко останало... Самоче с тоя тест 60-70 километра.... кой ще ти даде... че и на всякакви настилки да пробваш... Но може защо не ... хора сякакви... Иначе статията е доста добра....  Very Happy
Активен
Renegat
ниво 1
*
Неактивен Неактивен

Мотор: Honda CBR 1000 RR Fireblade
Публикации: 5

Ел. поща
« Отговор #16 -: март 29, 2008, 22:54:33 »

И аз имах подобен проблем и дълго време се чудех какъв мотор да си взема - Все пак това наистина си е Мечта - Цветът е Червено, кубатурата 1000 като стария, но марката и годината не бяха ясни.Голямото Проучване повече ме измори от колкото да ми достави удоволствие.И накрая до един извод стигнах Може и без да гледате, оглеждате и да сте сигурни, че не се прецаквате да си вземете само Хонда!!! Например тази..... Smile Smile Very Happy

Smile Very Happy Very Happy
Активен
Щирлиц
a
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: Suzuki GSX 750 ES
Публикации: 502

474431036
« Отговор #17 -: юни 23, 2008, 11:23:02 »

Брех. Така като чета статията - или аз съм много изчепен в представите си, или нямам почти никакви изисквания към мотора... Според съветите - съм избрал най-подходящия мотор за себе си. ;о))))
Активен
w1zard
ниво 1
*
Неактивен Неактивен

Мотор: Нямам такъв ОЩЕ

Map4o@hotmail.com
WWW Ел. поща
« Отговор #18 -: декември 30, 2008, 08:27:28 »

Е затова стаа въпрос:
http://www.youtube.com/watch?v=-lPBgtRLmIE
Те таваа тест-драйв...

Англичаните грешка нямат, от към рекламите МНОООГО СА ЛУДИ  Smile

Поздравления за темата и за превода .. сега ме накарахте да се замисля тъй като възнамерявам и аз да се уча да карам мотор и дал господ да си взема, аз се бях влюбил в Yamaha R6 от тия 2000 модел макар, че и новите много ме кефят на външен вид, пък да видим ако ме научат да карам, к'во ще го бъде ... Smile
Активен
tzssv
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: Yamaha YZF-R6 RJ03
Публикации: 4565

Ел. поща
« Отговор #19 -: декември 30, 2008, 14:56:38 »

Ако обикаляш по обяви за такива ямахи, мини да хвърлиш око и на моята. Може да размисля и да ти я продам. Но първо се научи да караш мотоциклет. В случай че си с моите размери, даже ще те облеча от-до - всичко в цветовете на мотора и купувано ново миналата година.
Активен
w1zard
ниво 1
*
Неактивен Неактивен

Мотор: Нямам такъв ОЩЕ

Map4o@hotmail.com
WWW Ел. поща
« Отговор #20 -: декември 30, 2008, 15:15:59 »

Ако обикаляш по обяви за такива ямахи, мини да хвърлиш око и на моята. Може да размисля и да ти я продам. Но първо се научи да караш мотоциклет. В случай че си с моите размери, даже ще те облеча от-до - всичко в цветовете на мотора и купувано ново миналата година.
Аз, че съм си наумил да се науча, ще го направя но искам такъв мотор за да зарадвам най-добрият ми приятел той имаше същият R6 светло син и бял ... уникален но типично един тъпанар да прави непозволен обратен завой го засякъл и моето приятелче се блъснал в него с 80 км/ч нищо му няма на момчето а мотора разбит. До някъде ме е страх да не му се случи нещо но понеже знам, че си го влече и си му е в кръвта от как се помня знам, че ще се зарадва истински Smile така, че може да оставиш нещо Скайп ала бала да подържаме връзка Smile радвам се за идеята

Извинявам се за Офф-топика
Активен
Kuku
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: SV
Публикации: 1283

« Отговор #21 -: февруари 18, 2009, 00:47:43 »

Споко бе, баце, кажи му на човека, че не можеш да му дадеш толкова голямо капаро, защото ти трябват пари за учебници по Български език от първи до осми клас!
Така хем няма да се набуташ много, ако мотора е кофти, хем няма да ти четем повече шльокавицата Smile
С един куршум, два заека Smile
Активен
saseda
ниво 1
*
Неактивен Неактивен

Мотор: нямам за сега
Публикации: 30

lorenco77@hotmail.com
Ел. поща
« Отговор #22 -: май 26, 2009, 00:42:42 »

Статията е полезна, но ако си взимаш n -ти на брой мотор, демек караш от години и вече си сменил доста мотори. Ако това ще ти е първия мотор, то тогава всички тези неща няма как да ги прецениш, просто защото нямаш никаквъв опит и база за сравнение.
Да вземем за пример мен : освен учебното МЗ, съм карал още само 1 мотор на приятел и то не м иго дава често. Та за мен ще е всьо равно, дали ще карам Ямаха, Сузуки, Кавазаки и т.н. просто защото нямам опит и база за сравнение. За мен всеки мотор ще ми се струва супер  Smile
Активен
dragomir_kz
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: СУЗУКИ GSX R 1000 K-3
Публикации: 905

skype - dragomir4353

291599928
Ел. поща
« Отговор #23 -: май 26, 2009, 08:42:16 »

+6 за статията
Активен
stodi
ниво 4
Неактивен Неактивен

Мотор: CBR600RR 2006
Публикации: 291

WWW Ел. поща
« Отговор #24 -: януари 30, 2010, 23:41:05 »

Very Happy  евала приятел...чудесна статия 
Активен
Hristo
ниво 3
Неактивен Неактивен

Публикации: 178

What's that comming over the hill ?!?

Ел. поща
« Отговор #25 -: февруари 10, 2010, 16:39:40 »

Здравейте  Smile
Ето тази статия ми попадна, докъто се ровех из нета:
http://www.clarity.net/~adam/buying-bike.html
Мисля че е добро допълнение към темата, защото подробно е описано за какво е най-важно да се гледа при покупка на ползван мотоциклет, както и някои съвети които да ви дадът преимъщество при пазарлъка.
 Тъй като се отнася най-вече за USA-то има и неща които не са адекватни за нашите условия, но поне може да се види за какво става въпрос като цени на компоненти и услуги зад голямата вода.
 Сори че е на английски, но е прекалено обемиста и подробна и нямам време да я преведа. Ама нали сме си полиготи тука  Smile

Приятно четене  Very Happy
Активен
stoqn90
ниво 1
*
Неактивен Неактивен

Мотор: yamaha r6
Публикации: 3

« Отговор #26 -: януари 08, 2011, 23:51:24 »

Здравейте,
можете ли да ми кажете, ако се купува пистов мотор втора употреба до колко хил км пробег е препоръчително.
Активен
Doctora RR
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: Honda CBR600RR 2006
Публикации: 939

« Отговор #27 -: януари 09, 2011, 00:09:49 »

0
Активен
stoqn90
ниво 1
*
Неактивен Неактивен

Мотор: yamaha r6
Публикации: 3

« Отговор #28 -: януари 14, 2011, 11:47:03 »

Здравейте,
можете ли да ми кажете, ако се купува пистов мотор втора употреба до колко хил км пробег е препоръчително.
Активен
Monster
ниво 4
Неактивен Неактивен

Публикации: 329

« Отговор #29 -: февруари 07, 2012, 23:33:47 »

Супер, много полезна тема особенно за такива импулсивни хора като мене. Жоржо, евалрката братче. Това , което е написано, че трябва да се премисли преди покупката, след като те отпуснал адреналина е супер вярно и повярвайте ми не важи само при покупка на мотор.
Айде и аз да си кажа за прибързаният ми избор. Лятото на 2011г. си купих Кавазаки ZX10/2005, тьй като бях изпуснал цял един сезон без мотор и много се бях "надървил" да си купя възможно най - бързо нещо, естествено сгреших. Кавазакито беше единия вариант, другия беше Сузуки и аз реших този път да се метна на Кавазакито, въпреки че Сузуки си ми е любимата марка. Kawa-та беше супер лачена, ауспух акрапович, една вирната задница, гуми -перфектни, на вървене -просто не ми се говори, абе супер мотор, извадих парите и директно я платих. Още в момента в който се прибирах от Варна към Бургас съжалих. На завоите щеше да ми счупи ръцете, супер неудобна стойка по време на каране, баси късия мотор -през цялото време бях изгърбен като н..бан, оказа се че е цялата лява страна е пребоядисана, лостчето на скоростите ми падна при едно каране на Бургаската магистрала!!!!!!!!!! и т.н.
Доста съжалих за покупката си, но за щастие успях да го развържа към края на есента.
Никога повече няма да пренебрегвам тези основни неща при покупката на мотор като комфорт и амортизация на машината.

P.S. Гледах те по "телевизора", добре се изказа. Точно това си трябва здрава ръка и някой, който може да носи отговорност съответно.

« Последна редакция: февруари 07, 2012, 23:46:40 последно от Monster » Активен
Страници: 1 [2] 3   Нагоре
Изпечатай
www.MotoForum.bgКонцентратЗа начинаещия МоТо-Форумист!Тема: ТЕСТВАНЕ НА НОВ МОТОР

News - MotoZone

Отиди на:  

Страницата е създадена за 0.22 секунди с 20 запитвания.