Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията

www.MotoForum.bgКонцентратРемонт, тунинг, въпроси, моточасти и аксесоари (Модератор: KokoVmaxa)Тема: Типове двигатели - теория и анимация на работен режим
Страници: 1 2 [3]   Надолу
Изпечатай
Автор Тема: Типове двигатели - теория и анимация на работен режим  (Прочетена 61578 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
navigator
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: ...през годините различни...
Публикации: 525

« Отговор #30 -: ноември 28, 2009, 13:11:56 »

Винаги съм се чудел,какъв е типа на хеликоптерните двигатели?! Е сега вече разбрах Very Happy!!! Благодаря за инфото Mad Хареса ми!

Колега, няма тип хеликоптерни двигатели. Използват се бензинови/Ото/ 4-тактови двигатели  и турбовитлови реактивни двигатели със свободна турбина. Темата е отлично попадение. Браво!
Със здраве Very Happy
« Последна редакция: ноември 28, 2009, 13:13:50 последно от navigator » Активен
mariantomev
ниво 1
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 30

Ел. поща
« Отговор #31 -: ноември 28, 2009, 13:53:41 »

Имах BANDIT 250  много луд мотор .
Дасе чудиш от каде му идваше силицата?
Активен
Gadniia
ниво 1
*
Неактивен Неактивен

Мотор: Honda CBR954RR
Публикации: 31

« Отговор #32 -: декември 11, 2009, 12:55:19 »

Хубава тема мисля че за всеки има по нещо интересно.
 Very Happy
Активен
malinmalin
ниво 3
Неактивен Неактивен

Мотор: honda transalp
Публикации: 150

Ел. поща
« Отговор #33 -: декември 11, 2009, 13:47:18 »

браво rulez1 rulez1 rulez1
Активен
generala
ниво 4
Неактивен Неактивен

Мотор: honda trans alp
Публикации: 314

generala_30@abv.bg generala
Ел. поща
« Отговор #34 -: януари 13, 2010, 15:47:27 »

Very Happy Възхитен съм от информацията и анимацията тука....много неща ми станаха интересни и сега ги чета с интерес....мерси много на колегите моторжии за таз екстра..... Smile
Активен
boomba
ниво 1
*
Неактивен Неактивен

Мотор: почиващ :(
Публикации: 37

Брат,добре се пази някой луд сМПС да не те прегази

Ел. поща
« Отговор #35 -: март 10, 2010, 21:13:17 »

За един оборот имаш три работни такта, за момента го правят само Мазда развива весоки обороти има сравнително малаки габаритни размери при него има високо износване ето видео http://www.vbox7.com/play:71abe3d5 тия rx8 са по 1300 куб мощност над 250 кс
http://mazda.start.bg/article.php?aid=4883 -  За неговата история
Ако те интересува наистина много skype - joreto_angelov1 мога да ти дам оште доста полезна информация за този тип двигатели.

До колкото знам се наричат роторни двигатели.В Мазните РХ7 и РХ8 също са такива,по два двигатела 650 кубикови всеки с 3 диска ли бутало както искаш го наричай и всеки един от двигателите е с турбо компресор по 140 кончета изфорсирани до 10 000 оборота.Може и да греша някъде ако ако някой знае повече да ме поправи  Smile    Mad

Иначе информацията е много интересна и полезна
благодарим и поздрави!
« Последна редакция: март 10, 2010, 21:18:23 последно от boomba » Активен
niksan5207
ниво 1
*
Неактивен Неактивен

Мотор: Honda cbr 600 f2
Публикации: 3

Ел. поща
« Отговор #36 -: май 02, 2010, 14:07:41 »

здравеите колеги,имам един проблем с honda f1,искам да разбера дали двигател от f2 става за рамката на f1 и дали карбораторите от f1 ще станат за двигателя на f2?!Ако можете да ми помогнете ще сь Madм ви благодарен !
Активен
Страници: 1 2 [3]   Нагоре
Изпечатай
www.MotoForum.bgКонцентратРемонт, тунинг, въпроси, моточасти и аксесоари (Модератор: KokoVmaxa)Тема: Типове двигатели - теория и анимация на работен режим

News - MotoZone

Отиди на:  

Страницата е създадена за 0.117 секунди с 20 запитвания.