Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията

www.MotoForum.bgКонцентратСъбитияМото събори/срещи 2007 (Модератор: puna_kazanlak)Тема: Мотосреща Сопот 2007 - снимки
Страници: 1 [2] 3 4 ... 6   Надолу
Изпечатай
Автор Тема: Мотосреща Сопот 2007 - снимки  (Прочетена 52852 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Drajev
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: Suzuki GSX-R '01
Публикации: 706

270400245
« Отговор #15 -: септември 30, 2007, 20:24:41 »

Изобщо не си изтървал!!!
През цялото време валя дъжд,имаше светкавици,къртици излизаха изпод земята като миньори и за капак на всичко,имаше адски много бира !!! Very Happy
Жалко само,че ЗМЕЯ каза че няма да идва,а толкова много ми се искаше да го видя там Smile
ХаХа какво ти пука от времето и така нататака... Щом си в приятна компания и купона е на лице  Very Happy
Активен
topa
ниво 3
Неактивен Неактивен

Публикации: 245

YAMAHA XJ 900

Ел. поща
« Отговор #16 -: септември 30, 2007, 20:43:36 »

казвам ЗДРАВЕЙТЕ на новите ми приятели !!! надявам се събора да ви е харесал  Smile . FeN_Na_MoToRi сигурен съм , че и мълнии да валяха от небето пак нямаше да развали прекарването на групата около огъня  Very Happy. а иначе , ако слушаш Runner ще си помислиш , че наистина само мълнии не са падали.

не знам за Вас , но аз се зардвоих да чета и в двете теми за Сопот.може да продължим само в едната , например тази  Very Happy
Активен
Babyface Bob
ниво 4
Неактивен Неактивен

Публикации: 491

« Отговор #17 -: септември 30, 2007, 20:53:29 »

Ей, навън може да тряска и апокалиптично да ми се заканва, ма вече не ме интересува! Врял душ след ледения такъв в продължение на километри около култовото прокълнато място Вакарел и съм нов човек! Сядам пред компютъра и викам да ви напиша колко ми беше най - драго ем мило да пия и карам с вас ( не в тая последователност!!  Smile) за пореден път! Имам малко снимки, издайнически някои ;) .. няма да пиша есета, разкази и други досадни умотворения, които трябва да ви впечатляват! Smile Просто и с няколко думи - чудесна организация, чудесен подбор на рок групи, яко шоу и много бира сред свръхестествена природа. Господ слезе от небето по Балкана, помоли за чаша бира и се провикна на всички ни : НАЗДРАВЕ!
 Smile Smile Smile
http://www.imgshare.eu/babyfacebob/SOPOT/

Активен
baivennie
jedi master
ниво 4
Неактивен Неактивен

Мотор: Suzuki VX 800, DKW NZ 350, ИЖ 350
Публикации: 275

Ел. поща
« Отговор #18 -: септември 30, 2007, 21:38:02 »

Моето мнение, че събора беше БРУТАЛЕН!  Sad
Нагледах се на всякакви "същества"(особено събота вечер), които изобщо не знаеха кои са и къде са.... А може и би и имената не си знаеха. Плаша се! И не само от това-силно впечатление ми направи, че непрекъснато направо през събралата се публика, пред сцената, си минаваха всякакви мотори, все едно,че нямаше къде другаде да карат...
Бих казал, че искам да нямам нищо общо поне с около 50 % от мотористите, които видях...
И аз карам, и аз обичам рок музика, но има неща които не мога да приема!

Мисля, че националните ни събори са именно за изява, точно на тези модели мотористи като нашия "съфорумник", който е от китно балканско градче (с ник на насекомо), и който на всичко отгоре има наглостта да си сложи българския трибагреник на аватара без да може да напише една дума с по-малко от три грешки! Да не говорим, че можеш да му схванеш, какво иска да каже, след около 10 мин размисъл върху написаното Very Happy

Ето за това, за напред ще предпочитам само форумните срещи, а пък тия националните събори, ако посетя поне един в годината, мисля, че ще ми държи "влага" достатъчно дълго време след това.....
Активен
butilko
ниво 1
*
Неактивен Неактивен

Мотор: Suzi TroleiBusa
Публикации: 27

« Отговор #19 -: септември 30, 2007, 22:29:50 »

Страшно много идиоти и полу-идиоти започнаха да се срещат по съборите!Прав си "baivennie",вече повече от 50% от "рокерите" вече са пълни тъпаци!Идват на показ,с цялата си простотия и "много добре" се представят!!!Клоуни!А,до преди 2-3 години си бяха толкова весели съборите........и забавни........и колко по-малко хора имаше пострадали........Вече няма мото-среща без инциденти!!!Но....на кой му дреме!?!?!?Нали става сеира.....
Активен
sando 07
ниво 4
Неактивен Неактивен

Мотор: ХОНДА 1100 АЕРО
Публикации: 460

VAGABOND`S форевър,майна

Ел. поща
« Отговор #20 -: септември 30, 2007, 22:43:36 »

Гадни рокери,другият път ще идем на опера...
Събора си беше готин,заслужаваше да се посети. Mad rulez2 apl
Активен
Valyo
ниво 4
Неактивен Неактивен

Мотор: Triumph Tiger 955i
Публикации: 295

151166611 Valentin
WWW Ел. поща
« Отговор #21 -: септември 30, 2007, 23:17:15 »

Браво,супер сте си изкарали!За добро или зло не можахме да дойдем с Климбака и Верка!Тридневния Рок Фест в Г.Оряховица ни отне доста време и сили!Над 20 групи от цяла българия!Много яко беше!tzanko от Попово,а къде е Марияна? Или греша?Хайде в сряда ,ще разказвате!:-))) Mad
Активен
Mar4ella
Всичко ми е розово!
ниво 3
Неактивен Неактивен

Публикации: 200

Ел. поща
« Отговор #22 -: септември 30, 2007, 23:27:24 »

Срещата ми хареса.Определено не беше зле.
Само за мен не беше много благоприятен,но с моя мъж се разбрахме,че догодина аз съм на съборите,той на мачовете,за да може всеки да си гледа кефа в своята област.Така  че се стигна до консенсус.

P.S. И благодаря ви форумци за "топлото" посрещане.
Активен
dosadnicata_bg1
ниво 5
Неактивен Неактивен

Публикации: 564

е досадна съм ама ме търпят :)

Ел. поща
« Отговор #23 -: октомври 01, 2007, 00:59:53 »

apl apl :*apl*:личи си че сте си изкарали прекрасно - обичаааам ви Приятели Mad за съжаление аз малката Досада се разболяхме здраво , а Пупе колкото и да го убеждавах не иска да дойде без мен на събора Smile Честито на мис и мистър рокер , а бре знам си аз хубавото си е хубаво Mad Mad Mad ДОСКОРОООООООООСТ Приятели и да си призная благородно ви завиждам за чудния купон Very Happy
Активен
ЗМЕЙ
паднал от Мелмак
ниво 5
Неактивен Неактивен

Публикации: 2387

331230276
« Отговор #24 -: октомври 01, 2007, 08:34:50 »

Прекрасно време, прекрасно място, страхотно каране, страхотни хора - е не можах да се стърпя и дадох газ към Сопот в събота.

Всички мои очаквания се сбъднаха. Поздравления за организаторите, поздравления и за участниците !

Благодаря на Пламен Чейзъра от Варна, че в неделя ми повери кончето си за малко /около 100 км/ езда - до сега не бях карал толкова послушен мотор ! Не знам що не ги купуват много тия БМВ-та ...

Активен
sergo
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: Suzuki GSX1300R Hayabusa
Публикации: 4989

Suzuki 1100FR

« Отговор #25 -: октомври 01, 2007, 08:50:16 »

И благодаря ви форумци за "топлото" посрещане.

Марчела е па ти колко седя при форумците (няколко секунди само)....???????
Бях слязал до града за бира и кто се върнах ми казаха , че си идвала само си се представила и беж да те няма???????  Confused Confused Confused
Небой се ние хора не яден.... Very Happy Very Happy Very Happy Smile Smile Smile Smile

Сега за срещата:
Да имаше хора,които неможеха да различат мотор от колело и писта от чопар...., ама какво да се прави във всяко стадо има и мърша....
Иначе организацията ми хареса,въпреки липсата на стриптиз(който чакахме доста хора).
На фона на хубавата компания с която бях,тези селски изяви не ми направиха никакво впечетление...... Very Happy
Активен
Mar4ella
Всичко ми е розово!
ниво 3
Неактивен Неактивен

Публикации: 200

Ел. поща
« Отговор #26 -: октомври 01, 2007, 09:02:45 »

Стоях няколко секунди само,защото ми казахте,че много пипате и аз беж...да ме няма!Сакън да не ме пипне някой Smile
Вечерта бях до огъня някъде около 10 минути(една цигара време).Но...хората си разказвах атехни си истории,за хора,които не познавам.Никой не ме отрази,стана ми скучно и си тръгнах.Просто ми стана неудобно да досаждам Surprised
Жалко че не можахме да се запознаем,но се запознах с женичката ти.Голяма сладуранка е. Very Happy
Активен
baivennie
jedi master
ниво 4
Неактивен Неактивен

Мотор: Suzuki VX 800, DKW NZ 350, ИЖ 350
Публикации: 275

Ел. поща
« Отговор #27 -: октомври 01, 2007, 09:02:59 »

Гадни рокери,другият път ще идем на опера...
Събора си беше готин,заслужаваше да се посети. Mad rulez2 apl
Това, което единствено исках да кажа е, че ЕДИНСТВЕНО ХОРАТА СА ВАЖНИ!!!

В никакъв случай целта не ми е била да критукавам събора или организацията... Very Happy
Събора си беше както всички други!
Моя личен избор е- по-добре малко, но качествено, отколкото много, но и с всякакъв привкус....
Именно за това ще предпочитам и форумните  сбирки, защото там мога да срещна и да контактувам с нормални хора, с подобни интереси...
Повярвай ми, че никога не съм бил на опера и не смятам да ходя. Това не е моето място  Very Happy

Това е последния ми пост, извинявам се, че се повтарям, но понеже видях, че не съм  разбран правилно, не се стърпях.... Very Happy  Very Happy
Активен
sergo
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: Suzuki GSX1300R Hayabusa
Публикации: 4989

Suzuki 1100FR

« Отговор #28 -: октомври 01, 2007, 09:18:11 »

Жалко че не можахме да се запознаем,но се запознах с женичката ти.Голяма сладуранка е. Very Happy

Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad
Има време ще се запознаем.....

Стоях няколко секунди само,защото ми казахте,че много пипате и аз беж...да ме няма!Сакън да не ме пипне някой Smile
Вечерта бях до огъня някъде около 10 минути(една цигара време).Но...хората си разказвах атехни си истории,за хора,които не познавам.Никой не ме отрази,стана ми скучно и си тръгнах.Просто ми стана неудобно да досаждам Surprised

Хехехехеехеххех
Гадни хора са това мотористите, колко малко седя и колко много глупости ти казаха начи..... Smile Smile Smile Smile Smile

Ако са прибирали багажа е норнално да не ти обърнат внимяние...., ама не се коси мисля ,че на никой не си досадила...., а и сме се разминали явно пак, че по това време слизах до Карлово за куфари....

Активен
The banned frog
skype name: mechki3151
ниво 3
Неактивен Неактивен

Публикации: 115

www.bgrider.com

« Отговор #29 -: октомври 01, 2007, 09:28:48 »

Да изкажа и аз моето......."жабиентно " мнение.!
За всички , които бяхме в зоната на "Байкърс"...."Мото-Зона"....няма какво да си говорим.......с една дума....прекарахме си "СУПЕР"!!!
Както ВИНАГИ!!!...времето премина в топла, комфортна обстановка, каквато се получава.....само когато си обграден от топли, добронамерени.........близки хора. Не липсваха обичайните заигравки с тоя или оня ....по един или друг повод....смях...купон.............и малко тъга ....че не го можем като....ДРАГООООО....ама айде да не говорим за него, чее... Sad Surprised Sad Surprised
Извън нашия "свят"...много хубаво време, големи опашки, колоритни мотористи, добър купон, достатъчно пространство, ....и констатация за пореден път, че ПЕЦКО е идеален за нашата аудитория. Липсата на стриптийз......ни се отрази точно......като пълна липса на стриптийз....
Групата за София ...по обратния път....БЛАГОДАРИМ на МИЛЕНКА, че ни заведе на правилно място.....и ни се радва така искрено, ....въпреки че вече бяхме малко....поизчерпани... Sad Smile
И за да не е поста ми абсолютен спам......ще пусна и снимки....ама друг път Surprised Very Happy Very Happy
Активен
Страници: 1 [2] 3 4 ... 6   Нагоре
Изпечатай
www.MotoForum.bgКонцентратСъбитияМото събори/срещи 2007 (Модератор: puna_kazanlak)Тема: Мотосреща Сопот 2007 - снимки

Отиди на:  

WebMoto.bg - борса за мотори, части, аксесоари, екипировка, гуми

Страницата е създадена за 0.517 секунди с 21 запитвания.