Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията

www.MotoForum.bgКонцентратСъбитияМото събори/срещи 2007 (Модератор: puna_kazanlak)Тема: Равносметка Свищов 21-23.09 снимки видео & мнения
Страници: 1 [2] 3 4 ... 8   Надолу
Изпечатай
Автор Тема: Равносметка Свищов 21-23.09 снимки видео & мнения  (Прочетена 60297 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
baivennie
jedi master
ниво 4
Неактивен Неактивен

Мотор: Suzuki VX 800, DKW NZ 350, ИЖ 350
Публикации: 275

Ел. поща
« Отговор #15 -: септември 23, 2007, 21:36:54 »

Направи впечатление, че всичко беше организирано като за голям мото събор. Пролича, че момчетата от "Ескадрон" не са пожалили усилия, а сигурно и средства за да ни съберат и да си искараме супер.....

Най-малкото което мога да им кажа
Едно голямо БЛАГОДАРЯ

П:Най-добре е като няма прекъсвачи  Very Happy
Активен
dosadnicata_bg1
ниво 5
Неактивен Неактивен

Публикации: 564

е досадна съм ама ме търпят :)

Ел. поща
« Отговор #16 -: септември 23, 2007, 21:44:20 »

Супер купоооооооон Cool Cool Cool Mad Благодаря Ви ПРИЯТЕЛИ - ОБИЧААААААААМ ВИ rulez1 rulez1 rulez1 Стрхотна организация, разкошно място , прекрасни емоций споделени с истински Приятели - това е моето Досадно мнение по въпроса Very Happy         П.С Бойко защо чак догодина да чакаме за да се съберем отново и да изтрещим здраво, аз имам идея и за зимни сбирки подплатени със свинско, винско,и много емоции пък и видяхме че ДжониБраво и Хак вече откриха сезона за пързалянето с найлон така че до скороооооооост приятели Mad Mad Mad
-
Активен
BORIMORT
Red Brigades
Почетен член
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: BIG GIXXER !!!
Публикации: 1896

Пловдив / Бургас / Добростан

266053924 borimort
WWW Ел. поща
« Отговор #17 -: септември 23, 2007, 21:45:32 »

После, а май и съвместно с групата започнаха и продължиха в събота  инпровизациите на нашите музикално надарени съфорумци.
То и аз бях обещал да си донеса тромбончето, ама като ми турнаха изпит в София...

Чакаме снимкииии !!!
Активен
Johny Bravo
Genuine Shop!
жис
ниво 5
Неактивен Неактивен

Публикации: 1935

www.expertmotors.bg

« Отговор #18 -: септември 23, 2007, 21:56:58 »

Ей го бееееее  Very Happy Very Happy Very Happy
Не помня от кога не съм се забавлявал така, а на събор никога не ми е било такъв купон!
И както каза един земноводен  Very Happy колега когато получаваше стъкления Оскар на сцената:
"Искам да благодаря на мама и татко... "apl  Така и аз искам да благодаря на всички приятели за страхотното време прекарано с тях, специални благодарности на всички жестоки хора от Ескадрон, Змея, общината на Свищов /прекрасен град/ и другите, спомогнали за осъществяването на това страхотно събитие...
Понякога думите са слаби, затова е по-добре да замълчим... и да погледаме снимки... и да поплачем от смях!!!
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=175618
Благодаря ви приятели, радвам се че ви има! Cool Cool Cool Cool Cool Cool Cool Cool

знаете ме че съм малко по-сензитивен...
Активен
PUPE
ниво 3
Неактивен Неактивен

Мотор: Honda Shadow American Clasic
Публикации: 101

Карам като пенсионер за да карам като пенсионер!

bandita69@abv.bg
Ел. поща
« Отговор #19 -: септември 23, 2007, 22:03:58 »

Невероятно изживяване Cool Mad rulez2!!!Всяка сбирка става все по добра от предишната rulez1 rulez1 rulez1!!!Както е тръгнало след година две може да направим и национален събор на "Форума"!!! Mad Mad :xП.С.Искам да изкажа хиляди благодарности на Пальо,Бай Вес,Симеон,Бисер и на всички загрижени за мойто нещастие ( Баркас С 1000 ) без които нямаше да можем да се приберем от Свищов!!! rulez1 rulez1 rulez1 rulez1 rulez1 rulez1 rulez1
Активен
klimbaka
ниво 1
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 3

« Отговор #20 -: септември 23, 2007, 22:15:53 »

Изкарахме си чудесно (КЛИМБАКА  Mad ВЕРА) 
Благодарим на всички,  които се погрижиха купона да бъде на ниво  Mad rulez2 Mad
 10х на Ачо и на тези, които се престрашиха да се качат на сцената и допринесоха за доброто настроение на останалите.
 Специални благодарности на ЕСКАДРОН; човека на пулта; ХАКЕР СТУДИО и отбора по волейбол
БЛАГОБАРИМ НА ВСИЧКИ
  apl apl apl apl apl apl apl apl apl apl apl
Активен
dosadnicata_bg1
ниво 5
Неактивен Неактивен

Публикации: 564

е досадна съм ама ме търпят :)

Ел. поща
« Отговор #21 -: септември 23, 2007, 22:30:01 »

Ох искам да изкажа поименна благодарност на всеки един-а от вас Приятели и не ми пука да  го направя макар че ще стане Досадно , но ще се въздържа за първи път и то само защото се притеснявам че ще пропусна някого от вас и то без да искам. БЛАГОДАРЯ ВИ , ЧЕ ВИ ИМАМ И ЧЕ МОГА ДА БЪДА С ВАС  rulez1 rulez1 rulez1
Активен
Еомер
Малко Шуши, тигри има ли?
жис
ниво 5
Неактивен Неактивен

Публикации: 3232

Support your local 00

355901912
« Отговор #22 -: септември 23, 2007, 22:32:24 »

стига сте лъгали-нищо не е станало или аз поне не помня  Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
Активен
Babyface Bob
ниво 4
Неактивен Неактивен

Публикации: 491

« Отговор #23 -: септември 23, 2007, 22:37:24 »

Жониии, ох на дядаа ;)
Немаше начин да не започна така - жалко, че не мога да възпроизведа в съпровод на тези думи отривисто просвирване с уста!!
Обективното мнение на Анатоли в съчетание с емоционалните изблици на всички, писали дотук, ме кара да се чудя как да кажа същото, без да се повтори. Но е хубаво да се види, да се чуе, да се знае!! Сбирката беше преживяване достойно да се отбележи в календара като ежегоден фестивал на родолюбското приятелство, емоционалната мотовръзка, практичния мотофоризъм, културното минало и майсторите на кебапчета! Имахме възможност да дишаме, да тичаме, да пеем, да свириме, да пием, да покараме, да спим... но най - вече и най - искрено - да се видим! В обстановка на неподражаемо гостопремство и чудесна организация аз не без основание ще си призная, че съм изумен и все още пиян Smile Радвам се, че се забавлявахме, благодаря на всички - от организаторите през близките, та до новите приятели, които намерих!
Ето малко снимки за зарибяване, но ги оставям без текст, Жони си каза баш правото - нека гледаме и плачем..от смях Smile  Smile

А ето как изглеждаха лицата на всички в събота вечерта по масите ( и под тях ) :

За всички, за които 160-те снимки в моето семпло албумче До Свищов и назад :

http://www.imgshare.eu/babyfacebob/Do-Svistov-i-obratno/

И аз ви обичам!  Smile
Покрай тия снимки имам идея за две продължения, интригуващи! Но ще споделя утре, когато не ми се спи толкова.. А и пръстите ми са се подули от свирене.. Еььь най - сладката болка е това.. Smile

Активен
Johny Bravo
Genuine Shop!
жис
ниво 5
Неактивен Неактивен

Публикации: 1935

www.expertmotors.bg

« Отговор #24 -: септември 23, 2007, 23:06:01 »

Ей Бейби, къртиш мивки, лепиш плочки!!!  Smile Smile Smile :-)Страйотни снимки, брааат, смял съм се от сърце и на некъФ идиот дет се разкарваше с една манерка през цялото време Smile, ама то простотията не Оди по гората а по моторите!!! Very Happy Very Happy Very Happy Confused

п.п: Ооой, дедини убавици!!! agranom

tang Cool tang Cool Cool Cool
« Последна редакция: септември 23, 2007, 23:09:02 последно от Johny Bravo » Активен
Живко
ниво 4
Неактивен Неактивен

Мотор: Honda XRV750 Africa Twin
Публикации: 430

164772257
Ел. поща
« Отговор #25 -: септември 23, 2007, 23:23:44 »

Преди час се прибрах, по пътя кръчмирахме, посещавахме разни исторически обекти и т.н.
Няма да повтарям това, което е казано преди мен (а сигурно и по-добре).
Благодаря на всички за чудесното изкарване! Всеки допринесе с каквото можа! Особено вечерта на самодейните изяви Smile
Искам само да поздравя общината и всички спомогнали за събитието, група Демоде и момчетата зад пулта - железни са rulez1
Активен
Runner
Тимофил
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: CBR 919 RR
Публикации: 652

Arai Viper GT Sinister

« Отговор #26 -: септември 23, 2007, 23:58:31 »

В началото бе ....поляната и паметника.После като заприиждаха онези ми ти мотористи........
По на Хак и моя преценка,и по раздадените картончета,присъстващите бяха около 130-140 човека,а може и повече,че някои моменти ми се губят.Жабчо беше донесъл на Ани за да ни почерпят за рожденният и ден няколко бутилки червено "Мераклийско" и аз се възползувах от него,макар и да не пия вино.Но да си призная,имаше голяма нужда,имайки предвид температурната обстановка в неделя сутринта (към 6:45 - 5,1 градуса по Целзий)
    Този път Митко свестното ,не преби никой (хмм,как се е стърпял Smile Smile)явно му е отнело доста време да топли Цуритка и затова не е смогнал Very Happy
    От Tonyco,разбрах,че е време да се снабдя с "по-топъл" чувал за идващият сезон,а от спускането с найлон по склон ,че трябва да имаш карбонов дзадник, и Жони  да не е зад теб Smile
Б;лагодаря и на baivennie, че ме подсети за общата снимка,че инак я бяхме отървали.
А за момчетата от "Рокерски" клуб "Ескадрон" - те си знаят: за догодина,си стягайте дупетата,че пак ще Ви досаждаме,и да научите волейбола Very Happy Very Happy

П.п.След мероприятието,отидох до сели с брат ми и "Манастирската Обител",но някакси,не ми стигнаха тези три дни,и реших че мога да ида до Рибарица да ги видя пак.Добре,че не си бяха заминали,че Ани ме спонсорира с финанси за да се прибера до дома благополучно.Благодаря Ани и Жабчо Very Happy
Активен
Nick
Група Модератори
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: GL1500SE
Публикации: 4080

Чл. 39. (1)

WWW Ел. поща
« Отговор #27 -: септември 24, 2007, 00:07:04 »

Аз пък ожених поредния си братовчед.... Surprised
Радвам се че сте изкарали добре ,а и времето беше ОК  Mad
Активен
hakera
Haker's Studio
ниво 4
Неактивен Неактивен

Публикации: 317

не ме питайте аз не разбирам ! моля ви!

Ел. поща
« Отговор #28 -: септември 24, 2007, 00:59:55 »

......................имайки предвид температурната обстановка в неделя сутринта (към 6:45 - 5,1 градуса по Целзий)
все пак и аз да кажа не предполагах че температурите ще паднат тлкова много,
А за сведение на Рънчо ж 4:30-5:30  беше 4,1) , мойте снимки ще ги постна по късно  отивам да си легна на толпло до половинката  Very Happy
Активен
ЗМЕЙ
паднал от Мелмак
ниво 5
Неактивен Неактивен

Публикации: 2387

331230276
« Отговор #29 -: септември 24, 2007, 08:42:13 »

Не знам кво да споделя ... ама ще пробвам:

Абе ей за това ви обичам толкоз много всичките !!!
Активен
Страници: 1 [2] 3 4 ... 8   Нагоре
Изпечатай
www.MotoForum.bgКонцентратСъбитияМото събори/срещи 2007 (Модератор: puna_kazanlak)Тема: Равносметка Свищов 21-23.09 снимки видео & мнения

Отиди на:  

WebMoto.bg - борса за мотори, части, аксесоари, екипировка, гуми

Страницата е създадена за 0.229 секунди с 21 запитвания.