Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията

www.MotoForum.bgКонцентратСъбитияМото събори/срещи 2007 (Модератор: puna_kazanlak)Тема: Равносметка Свищов 21-23.09 снимки видео & мнения
Страници: [1] 2 3 ... 8   Надолу
Изпечатай
Автор Тема: Равносметка Свищов 21-23.09 снимки видео & мнения  (Прочетена 59502 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
hakera
Haker's Studio
ниво 4
Неактивен Неактивен

Публикации: 317

не ме питайте аз не разбирам ! моля ви!

Ел. поща
« -: септември 23, 2007, 13:52:49 »

Благодаря на всички от все сърце отново за невероятното изкарване  напра'о н'еам ДУМИ
 Very Happy Very Happy
Активен
Еомер
Малко Шуши, тигри има ли?
жис
ниво 5
Неактивен Неактивен

Публикации: 3232

Support your local 00

355901912
« Отговор #1 -: септември 23, 2007, 13:59:00 »

Благодаря на всички от все сърце отново за невероятното изкарване  напра'о н'еам ДУМИ
 Very Happy Very Happy
Говори за себе си-аз не помня много какво се случи Very Happy
Активен
Lari^^^
ниво 1
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 33

Live to Surf > Surf to Ride > Ride to Live

404308403
Ел. поща
« Отговор #2 -: септември 23, 2007, 16:15:28 »

Хаха  Smile Smile Smile
Sergo  Very Happy Аз те викам да дойдеш да се снимаме, ти или се прайш че не ме чуваш или найстина не ме чуваш. Ама нищо  Very Happy простено е щото беше вечерта и нищо почти не се чуваше Very Happy Другия път ще се снимаме  rulez2 Беше супер! Много ми харесаха и трите дена! Честно не ми се тръгваше Confused Благодаря на всички за веселието и купона! Наздраве Mad и пак благоаря  rulez1 rulez1 rulez1
Снимки че пуснем по - късно Very Happy
Активен
Еомер
жис
ниво 5
Неактивен Неактивен

Support your local 00

355901912
« Отговор #3 -: септември 23, 2007, 16:28:38 »

минавам...
Активен
hakera
Haker's Studio
ниво 4
Неактивен Неактивен

Ел. поща
« Отговор #4 -: септември 23, 2007, 16:32:39 »

Говори за себе си-аз не помня много какво се случи Very Happy
важното е че се запознахме че се повеселихме, а при теб явно купона беше сутринта  Smile
ама този виц на никой няма да го казвам  Smile
« Последна редакция: септември 23, 2007, 16:35:11 последно от hakera » Активен
Еомер
жис
ниво 5
Неактивен Неактивен

Support your local 00

355901912
« Отговор #5 -: септември 23, 2007, 16:47:01 »

важното е че се запознахме че се повеселихме, а при теб явно купона беше сутринта  Smile
ама този виц на никой няма да го казвам  Smile
Остави остави-много зле беше работата,до сега съм нямал такива изпълнения бе,що така стана  Surprised  Surprised
Активен
vesmotors
ниво 3
Неактивен Неактивен

Публикации: 105

Ел. поща
« Отговор #6 -: септември 23, 2007, 17:02:16 »

много готино купонче!догодина пак  Very Happy
Активен
Dani7
http://kredor.com/lat2bg/
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: от златица
Публикации: 918

268345246
Ел. поща
« Отговор #7 -: септември 23, 2007, 17:16:34 »

И аз като Hakera немам думи

Беше страхотно!!!! Свалям шапка на организаторите на това хубаво мероприятие

П.п И се убеждавам, че всяка следваща сбирка става все по добра от предходната и се събираме все повече хора . Поздравления за което

Благодаря Ви още веднъж , че бяхме заедно и се повеселихме така добре , нищо че повечето изглеждахме така в късните вечери .

Донови срещи момичета и момчета!!!!
Активен
Еомер
жис
ниво 5
Неактивен Неактивен

Support your local 00

355901912
« Отговор #8 -: септември 23, 2007, 17:26:04 »

Ей ви на равносметка...
« Последна редакция: септември 23, 2007, 17:27:52 последно от Еомер » Активен
Dani7
http://kredor.com/lat2bg/
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: от златица
Публикации: 918

268345246
Ел. поща
« Отговор #9 -: септември 23, 2007, 17:27:48 »

Еми така е, като все са ви пресъхнали гърлата, и отворени устите  Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile
Активен
boiko73
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: bmw R1200GS
Публикации: 896

Ел. поща
« Отговор #10 -: септември 23, 2007, 17:35:28 »

Много се радвам, че отново се видях с любимите си хора и се надявам скоро пак да има нещо. За организацията просто нямам думи  rulez1 rulez1 rulez1 rulez1 - ПЕРФЕКТНА и благодарности на кмета и специални благодарности на ЗМЕЯ за хубавото място и за  Mad Mad. Сега се чудя как ще издържа до следващия сезон, че пак да се събереме. Ето и моите снимки http://www.snimka.bg/album.php?album_id=175565
Между другото ако някой все още не е ходил в гр.Свищов може да си го запише в графика, защото има доста интересни неща за гледане.
Активен
Runner
Тимофил
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: CBR 919 RR
Публикации: 652

Arai Viper GT Sinister

« Отговор #11 -: септември 23, 2007, 19:15:56 »

Е дойде време да пишете,пишете и пак да пишете,кой е останал доволен и кой не,макар и вторите да са малко Very Happy
Пуснахме темата и заради Приятелите от "Ескадрон" за да могат да разглеждат и да се наслаждават на стореното от тях,тяхната община и кмета им.А всичко останало го направихте Вие драги ми колежки и колеги.Радвам се тези които казаха че ще дойдат,дойдоха и направиха кАпоня неповторим.Само ме издразни това,че нямаше прекъсвачи,ама ще се постарая за другият път.Аз знам къде е на Хак прекъсвача и ще има :
Рън,рън,рън,рънрън,па,па,па,Хакер,хакер,хакер......
« Последна редакция: септември 23, 2007, 19:33:56 последно от Runner » Активен
hakera
Haker's Studio
ниво 4
Неактивен Неактивен

Ел. поща
« Отговор #12 -: септември 23, 2007, 19:41:28 »

.................нямаше прекъсвачи,ама ще се постарая за другият път.Аз знам къде е на Хак прекъсвача и ще има :

знаеш много ясно като серго ти го показа  Very Happy
Активен
Bebo
ниво 2
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 98

291888121
Ел. поща
« Отговор #13 -: септември 23, 2007, 19:54:24 »

За съжаление в последния момент бях възпрепиятсван и не можах да бъда с вас! По думите ви разбирам че е било много добре,което ме кара да съжалявам. Но поне ще гледам ваще снимки!
П.П. Тъй като отново изпуснах шанса да дойда и да се запозная с вас лично имам следното питане:
Какво става с Петъчните сбирки още ли ги има и къде са? Все пак да взема да дойда на една от тях и да се срещнем да пийнем!
Омръзна ми да карам сам бре братя!
Активен
an_n
ниво 4
Неактивен Неактивен

Мотор: Ymaha FZ8, 2011
Публикации: 349

« Отговор #14 -: септември 23, 2007, 20:46:10 »

Е дойде време да пишете,пишете и пак да пишете,кой е останал доволен и кой не,макар и вторите да са малко Very Happy
Пускам темата и заради Приятелите от "Ескадрон" за да могат да разглеждат и да се наслаждават на стореното от тях,тяхната община и кмета им.А всичко останало го направихте Вие драги ми колежки и колеги.Радвам се тези които казаха че ще дойдат,дойдоха и направиха кАпоня неповторим.Само ме издразни това,че нямаше прекъсвачи,ама ще се постарая за другият път.Аз знам къде е на Хак прекъсвача и ще има :

Беше страхотно! Искам още!

И понеже когато има негативи, всички ги сочат с пръст, а когато хората са доволни, казват само "беше супер" и никой не разбира защо е супер, аз ще се опитам да кажа(напиша) нещо.

Негативи: Нямаше прекъсвачи, нямаше навлеци.... опс, това май е към позитивите...?! .......сега мисля......., много ми е трудно......, абе все трябва да има някой гаф.... ДА сетих се. Дъщеря ми беше малко разочарована(малко защото имаше прекалено много положителни емоции около нея), за повредения катер, бях и обещал возене на кораб. Но вече май е забравила, сега говори само за сбирката. Друго, че музеите наоколо бяха затворени, но пък положителното е, че спестихме от музейни такси  Very Happy . И друго сигурно има, но то е толкова незначително, че не си струва да се коментира.

Позитиви:
    Имаше много весели хора(всичките хора бяха весели), весели бяха и хората с животински прякори(никове)  Smile а истински животни май не видях, само хора опитващи се да се превърнат в такива  Very Happy
    Благодарение на Община Свищов, респективно кмета, респективно МК ЕСКАДРОН(виновни за всичко), имаше сцена с професионално озвучаване(не като на В.Търново). В петък свири професионална рок група, наречена незнайно защо "Демоде". Тази група се представи на ниво и забавлява пияната тълпа  Smile После, а май и съвместно с групата започнаха и продължиха в събота  импровизациите на нашите музикално надарени съфорумци. Те показаха завидни музикални умения, успешно забавляваха публиката и поддържаха градуса на настроението. На сцената беше толкова интересно, че пред нея винаги имаше аплодираща публика, която дори нашите румънски пияни гости и фенове не можаха да изгонят с техните опити за музикална изява  Smile Mad  
   Имаше:
   - поляна(със сочна трева) - равна
   - сянка(въпреки, че не беше нужна)
   - и слънце
   - място за палатки
   - евтина бира и кебапчета
   - шатри, маси, столове
   - огън
   - туристически и исторически забележителности
   - футбол, волейбол
   - томбола със истински награди
   - нямаше такса за вход, въпреки направените разходи
   - имаше спонсори
   - паркинг
   - осветление
   - заведение наблизо(въпреки съмнителното качество на услугите му)
   - детски площадки с люлки и др.
   - река без комари (тази година явно са мигрирали на север) затова имаше много румънци
   - близо до града
   - и т.н.

Благодаря на Файфа за евтиния хотел, дъщеря ми остана много доволна, а домакините много гостоприемни.
« Последна редакция: септември 23, 2007, 22:02:02 последно от an_n » Активен
Страници: [1] 2 3 ... 8   Нагоре
Изпечатай
www.MotoForum.bgКонцентратСъбитияМото събори/срещи 2007 (Модератор: puna_kazanlak)Тема: Равносметка Свищов 21-23.09 снимки видео & мнения

Отиди на:  

WebMoto.bg - борса за мотори, части, аксесоари, екипировка, гуми

Страницата е създадена за 0.332 секунди с 21 запитвания.