Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията

www.MotoForum.bgКонцентратСъбитияМото събори/срещи 2007 (Модератор: puna_kazanlak)Тема: снимки мото среща с. Черноморец 06-09 .09 .07
Страници: [1] 2   Надолу
Изпечатай
Автор Тема: снимки мото среща с. Черноморец 06-09 .09 .07  (Прочетена 19518 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
suzi dr
ниво 5
Неактивен Неактивен

Публикации: 778

KARADERE TEAM

247388630 ianakiev@hotmail.com
« -: септември 10, 2007, 05:36:31 »

Активен
BORIMORT
Red Brigades
Почетен член
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: BIG GIXXER !!!
Публикации: 1896

Пловдив / Бургас / Добростан

266053924 borimort
WWW Ел. поща
« Отговор #1 -: септември 10, 2007, 08:05:25 »

По пътя-

Нашето местенце, пристигнали-непристигнали, Президента вече вади хляб и сол....аааа, такова, вода ДЕВИН !!!   Confused

BIKE  VS  CAR
( 1:0  за мотора)

Сутринта на шкембенце- и после се чудите защо ни изгониха, той Живко ги изплашил с Ножа и Главата (чесън)

Серго с коктейл "Папагал" (тъкмо преди да добави още малко залено и да стане коктейл "Кавазаки":

Chaser-a с герданче:

На масата, по изключение. Хммм, то затова съм го снимал, било е рядкост...  Smile

В заключение, това можеби е единствения събор с игра за малките деца(между другото беше супер забавна и за големите), а и гледките бяха невероятни. Отново поздравления за организацията и мястото, догодина ще е едно от задължителните ми мероприятия в календара !!!

Всички останали снимки, тук:
http://foto.bg/showgallery.php/cat/4060
Активен
hakera
Haker's Studio
ниво 4
Неактивен Неактивен

Публикации: 317

не ме питайте аз не разбирам ! моля ви!

Ел. поща
« Отговор #2 -: септември 10, 2007, 09:15:30 »

BORIMORT и всички останали, няма какво да пиша че добре сте си изкарали то си се знае, като се съберат хора с еднакви "наклоности"  Very Happy се получава страхотен купон благодаря че правиш нас /тези които не успяхме да присъстваме/ съпричастни на това прекрасно мероприятие с твоите снимки  Mad
Активен
Valyo
ниво 4
Неактивен Неактивен

Мотор: Triumph Tiger 955i
Публикации: 295

151166611 Valentin
WWW Ел. поща
« Отговор #3 -: септември 10, 2007, 20:49:55 »

Страхотни сте и супер сте си изкарали,напук на лошото време!Браво на Димо и компания,а така също и на отразилите мероприятието!Наздраве пичове и пички! Mad Mad MadИма много добри фотоси!
Активен
dosadnicata_bg1
ниво 5
Неактивен Неактивен

Публикации: 564

е досадна съм ама ме търпят :)

Ел. поща
« Отговор #4 -: септември 10, 2007, 21:12:41 »

Ей Даниииииииии качвай снимките бре , толкова те обичкам душичко че чак не мога да ти се скарам ама май ще се наложи. Я го виж Бориморт - отличник и то не само в пеенето  Smile и в гледането на дечица, но и в пътеписите. Браво кака ще те  Mad аааааааа и се сещам за още куп фотографи , които не са качили материал. Айде хора моля ви зная че сте уморени , но пък всички , които не са били поради уважителни причини искат да погледат и да се порадват Very Happy
Активен
sergo
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: Suzuki GSX1300R Hayabusa
Публикации: 4989

Suzuki 1100FR

« Отговор #5 -: септември 12, 2007, 16:46:27 »

Ето млко и от мен:

http://www.snimka.bg/album.php?album_id=172353
Активен
the slow heart
Suzuki Intruder 750cc
ниво 5
Неактивен Неактивен

Публикации: 987

somewhere over the rainbow

« Отговор #6 -: септември 12, 2007, 20:51:16 »

неделя сутринта ...

Активен
dani_s
ниво 4
Неактивен Неактивен

Публикации: 460

Suzuki GSX-R 1100

321793355
« Отговор #7 -: септември 14, 2007, 09:16:52 »

Ей Даниииииииии качвай снимките бре , толкова те обичкам душичко че чак не мога да ти се скарам ама май ще се наложи. Я го виж Бориморт - отличник и то не само в пеенето  Smile и в гледането на дечица, но и в пътеписите. Браво кака ще те  Mad аааааааа и се сещам за още куп фотографи , които не са качили материал. Айде хора моля ви зная че сте уморени , но пък всички , които не са били поради уважителни причини искат да погледат и да се порадват Very Happy

Ей Доси, душичко златна, как ще ми се караш, та днес съм станал в 6.30 да кача въпросните снимки.
Съжалявам за закъснението, но едва сега стигнах до интернет.
Абе кво ви занимавам с глупости, а не ви пусна направо линка към снимките?
http://foto.bg/showphoto.php/photo/120447/cat/4091
Айде бандаааа, до нови срещи  Very Happy Mad Mad Mad
Активен
dosadnicata_bg1
ниво 5
Неактивен Неактивен

Ел. поща
« Отговор #8 -: септември 14, 2007, 09:42:34 »

apl apl aplДанииииииии ще Mad Mad MadДоскорооооооооост и до кавазакииии Cool Cool Cool
Активен
sergo
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: Suzuki GSX1300R Hayabusa
Публикации: 4989

Suzuki 1100FR

« Отговор #9 -: септември 14, 2007, 09:47:41 »

Браво Дани готини снимки....  Smile Smile Smile Smile Smile
И мен ме има на тях даже хахаххахха Smile Smile Smile Smile
Активен
dani_s
ниво 4
Неактивен Неактивен

Публикации: 460

Suzuki GSX-R 1100

321793355
« Отговор #10 -: септември 15, 2007, 00:31:38 »

Eeee айде де, моля ви се сега!
Не ме карайте да се изчервявам  Smile Smile Smile
То без вас нямаше да стане нищоооооо, да знаете ей  Very Happy Very Happy Very Happy Cool Cool  Very Happy
Абе я  Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad
Активен
dosadnicata_bg1
ниво 5
Неактивен Неактивен

Ел. поща
« Отговор #11 -: септември 15, 2007, 10:33:28 »

Малеееееееее помагайте изправена съм пред дилема, коя да си сложа за нов аватар дали тая с езичетата дето си пускаме с Керосинчето или таза дето съм налазила Дани на плажа и всички гледат умно от страни а Миленчо даже срамежливо Smile Smile Smile Smileмного се смяхме с Пупе на тази снимка. Smile Smile Smile      Доскорооост до Свищоооооов Cool Cool Cool
Активен
hakera
Haker's Studio
ниво 4
Неактивен Неактивен

Публикации: 317

не ме питайте аз не разбирам ! моля ви!

Ел. поща
« Отговор #12 -: септември 15, 2007, 11:18:52 »

Eeee айде де, моля ви се сега!
Не ме карайте да се изчервявам  Smile Smile Smile
.............

Да наистина този път си направил много добри снимки Страхотни  Very Happy Mad

Малеееееееее помагайте изправена съм пред дилема, коя да си сложа за нов аватар дали тая с езичетата дето си пускаме с Керосинчето или таза дето съм налазила Дани на плажа и всички гледат умно от страни а Миленчо даже срамежливо Smile Smile Smile Smileмного се смяхме с Пупе на тази снимка. Smile Smile Smile      Доскорооост до Свищоооооов Cool Cool Cool

Еми да ти кажа ще е добре и двете да сложиш  ако не можеш да се справиш ти не знам кой ще успее , макар че на първата(тази с езиците  май се виждаш повече ;) )
Активен
niki_rr
ниво 2
**
Неактивен Неактивен

Мотор: Honda VTR-1000SP1
Публикации: 91

щялата гас

« Отговор #13 -: ноември 12, 2007, 22:10:01 »

е било е много яко,догодина дал госпот аз и приятелкатами сме с вас
Активен
Drajev
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: Suzuki GSX-R '01
Публикации: 706

270400245
« Отговор #14 -: февруари 19, 2008, 03:45:26 »

е било е много яко,догодина дал госпот аз и приятелкатами сме с вас
Дал, дал, ама дано не  Smile

П.п. Съборът беше невероятен, оставам без думи просто бях възхитен от гостоприемството на любезните домакини, дано тази година да се повтори тази страхотна мото среща  Very Happy ... Имах голямо желание да се запозная с Бориморт ама пак съм го изтървал  Smile Но за сметка на това намерих много нови и страхотни приятели от форума  Very Happy
Активен
Страници: [1] 2   Нагоре
Изпечатай
www.MotoForum.bgКонцентратСъбитияМото събори/срещи 2007 (Модератор: puna_kazanlak)Тема: снимки мото среща с. Черноморец 06-09 .09 .07

News - MotoZone

Отиди на:  

Страницата е създадена за 0.353 секунди с 21 запитвания.