Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията

www.MotoForum.bgКонцентратСъбитияМото събори/срещи 2007 (Модератор: puna_kazanlak)Тема: Мотосъбор Велико Търново
Страници: 1 ... 10 11 [12] 13   Надолу
Изпечатай
Автор Тема: Мотосъбор Велико Търново  (Прочетена 73395 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
werty
Кулинарен рокер
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: Intruder М800
Публикации: 1717

Летя ниско с .... 90

495290597
Ел. поща
« Отговор #165 -: август 29, 2007, 12:07:15 »

а пиленцето с жълтите гащички собственоръчно го свалих от сцената  Smile Very Happy

Че ти ако не си го свалил, незнам кой друг ??????Добре че е Redalex да ни отсрами  Smile

PS:Айде бе хора дайте малко матрял от събора бе !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
     Веднъж реших да не снимам и глей к'во стана - от най-добрия събор има снимки килкото от едно наше съботно возене .
« Последна редакция: август 29, 2007, 12:09:55 последно от werty » Активен
Racho
Не скоростта убива, а начина на спиране.
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: VN 1500
Публикации: 521

Cogito, ergo sum

« Отговор #166 -: август 29, 2007, 12:34:33 »

Ха сега да познаете кой ги изкъпа.... ?   Smile

А и още колко  мераклии да ги къпят имаше във фоаето на общежитието Very Happy Можеше да завъртиш бизнес  Smile
Активен
Dani7
http://kredor.com/lat2bg/
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: от златица
Публикации: 918

268345246
Ел. поща
« Отговор #167 -: август 29, 2007, 12:38:14 »

Ха сега да познаете кой ги изкъпа.... ?   Smile

Аз познах може ли да го изкажа???? Smile Smile Smile Smile Smile
Активен
dosadnicata_bg1
ниво 5
Неактивен Неактивен

Публикации: 564

е досадна съм ама ме търпят :)

Ел. поща
« Отговор #168 -: август 29, 2007, 15:42:57 »

aplмомчетаааааааа и в къпането и в свалянето добре сте се отсрамили - нека ви е Very Happyдоскорооооооост- ИИИХААААААААА               п.с. Дани-с и Мърфи душички сте ми вие , златнички, благодаря Ви , че ни показхте Хотнишкия водопад.  Mad Mad Mad
Активен
hakera
Haker's Studio
ниво 4
Неактивен Неактивен

Публикации: 317

не ме питайте аз не разбирам ! моля ви!

Ел. поща
« Отговор #169 -: август 29, 2007, 20:04:08 »

aplмомчетаааааааа и в къпането и в свалянето добре сте се отсрамили - нека ви е Very Happyдоскорооооооост- ИИИХААААААААА               п.с. Дани-с и Мърфи душички сте ми вие , златнички, благодаря Ви , че ни показхте Хотнишкия водопад.  Mad Mad Mad
добре че не изчкахте 20-на мин и аз щях да съм душичка тогава  Very Happy
Активен
dani_s
ниво 4
Неактивен Неактивен

Публикации: 460

Suzuki GSX-R 1100

321793355
« Отговор #170 -: август 29, 2007, 22:37:24 »

Абе, знаем кога да тръгнам ние  Very Happy Very Happy Very Happy Cool Cool Cool Cool Cool
Активен
kiril kirilov
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: YAMAHA FZ-1 Fazer, KAWA KLR 250, АWО S, КR-50, IFA ВК 350 и MZ RT 125/3
Публикации: 1665

Винаги може и още.......... Бургас

« Отговор #171 -: август 29, 2007, 23:05:05 »

Снимки от събота, късният слетобед......

Активен
suzi dr
ниво 5
Неактивен Неактивен

Публикации: 778

KARADERE TEAM

247388630 ianakiev@hotmail.com
« Отговор #172 -: август 30, 2007, 15:15:28 »

чак сега сварих .....

и малко при тонико в златарица

Активен
dosadnicata_bg1
ниво 5
Неактивен Неактивен

Публикации: 564

е досадна съм ама ме търпят :)

Ел. поща
« Отговор #173 -: август 31, 2007, 18:04:47 »

Ех тия Варненци бреееееее пу пу убавци и момичетата и момчетата само дето неможах да стигна до тях да ги видя Smile е доскорооооооост до Черноморец и до Свищооооооов
Активен
Shider
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: Suzuki DL1000 V-STROM rider & Yamaha Super Tenere enthusiast
Публикации: 745

KARADERE ТЕАМ

« Отговор #174 -: август 31, 2007, 20:38:20 »

.....

Само обещаваш Very Happy
Елате вие, да не дойдем ние...
Активен
Runner
Тимофил
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: CBR 919 RR
Публикации: 652

Arai Viper GT Sinister

« Отговор #175 -: август 31, 2007, 22:51:11 »

Баф му мамата.То човек да не иде на море бре маскари с маскари  Very Happy
Като гледам какво сте изписали, чак се чудя дали да давам някакво мнение.Ма нали съм започнал да пиша....та целия.
ЕВАЛА,СТРАОТЕН купон.Бравус на Тольо и компания,"Bad Company"- В.Търново и "Ескадрон"-  Свищов.
  Пяхме,пихме,ядохме,веселихме се,дори оплакнахме телеса в "Хотнишкият вир".
  Видях познати муцуни и нови физиономии, които в последствие ще станат муцуни Smile,возих се на обиколката и снимах,снимах,снимах,ама няма да Ви дам снимките Smile Smile Smile,защото единствения, които заслужава да направи клипа на Мото Събор Велико Търново, местноста "Света Гора" е Valyo.Не само защото е по-добрият избор,а защото е и един вид домакин.Както и той сам сподели,предимство има материала от предишните мероприятия.
  Благодаря на колегите,които са ме увековечили в обичайните ми пози.С бира или с камера в ръка Mad Mad Mad

Пп.В Созопол се видях с Джоуви и пихме по бира(поне аз де) и му казах за сБирката на 21.09.След това на къмпинг Градина се видях с Иво от София с Silver-а.Беше на палатка с щерка си,и благо похапваше диня с ..........лъжица.Каза че правел фенер на малката.На тръгване ,минах през Равда,където за мое най-голямо удоволствие,кривият ми поглед се спря на.....rokerdim.Ех как ми стана 'убаво на душата.
 ПП на Пп. Анатоли,приятелю,знаех си аз,че искаш да ни направиш нещастни с Хакера,и затова махна РК1 от състезанията Very Happy Smile Very Happy Smile Smile

Момчета, отново получавате моите най-искренни Адмирации за положените усилия!!!
« Последна редакция: септември 02, 2007, 18:39:59 последно от Runner » Активен
madlady
ниво 2
**
Неактивен Неактивен

Мотор: SUZUKI GS 400
Публикации: 66

М.К."Ламите" - България

« Отговор #176 -: септември 02, 2007, 17:13:14 »

Голямо важно,че имал кинти и правел шоу-да не би мед и масло да пикае или паметник трябва да му сътворим,пак казвам-малко бой е ял???Че и потрошената оФца и тя е трябвало да изяде някой друг шамар!

И се пише коФти!

Определено е проява на мъжкарство да биеш жена,която не може да се защити.Еомер ти си изключителен пример за това как един абсолютен комплексар,който го е яд на всичко и всички проявява простотията си на публично място.Яд те е че момчето има пари ли?А на момичето за какво те е яд???Че някъв боклук я засече нарочно и тя се заби челно в колата и си потроши и двата крака ли бе?За това ли те е яд на нея.Големия мъж.Много си страшен във форума бе Еомер,а после обясняваш на хората как не искаш проблеми с тях и би седнал да си пиете бирата заедно.Прикрит зад ника си се правиш на големия мъж а???Що не дойдеш някоя вечер в Маската(в Студентски град) да те видиме какъв мъж си???Много хора ще ти се зарадват.
Активен
Babyface Bob
ниво 4
Неактивен Неактивен

Публикации: 491

« Отговор #177 -: септември 05, 2007, 16:13:32 »

Здравейте приятели,
ето, че и аз съумях да се прибера в най - голямата съботна буря по баш свръхразлютения (под)Балкан(ски) и чак днес намирам време и способност след кратко душевно боледуване по морския мързел да ви напиша няколко думи! Ще са само думи, защото снимките ми са малко и не представляват особен интерес и откъм качество и откъм съдържание. Затова ще си кажа к'вото за мене :
- ще се съглася с охота с мнението на високоуважаемата, искрена и всеотдайна госпожа на колела ( или госпожица на ролкови кънки ) Kel4o, която затвърди положението : " на събор отивам заради хората и селективно избирам какво да попия от всичко останало ". Та в тоя смисъл аз се радвам, че се видях с толкова хора, че се запознах с нови и че пих бира в приятна, шумна по хубавия начин компания! Търново е величествен град със своя осанка - предразполага към архаичен релакс,жега и камъни Smile Добре, че Хан Крум не е изкоренил верно лозята хахаха че покрай тях и хмелът е щял да иде .. ;)
- имаше забележки към организационни неуредици от битово естество ( тоалетни ), техническо ( озвучение ) и чисто психологическо ( шибани тъпанари!! ) естество, но да се придържаме към селективното възприемане на благините на мероприятие, каквото е един свръхмасов мотосъбор! Браво на организаторите за положениете усилия, за безсънните нощи и вниманието към нашите особи! 
Хората, които ме познават, ще съзрат в този несловоохотлив  Smile начин на споделяне нехарактерност за стила ми, който ще изтълкуват като разочарование. Прави ще са, но държа да изтъкна, че разочарованието ми беше на чисто лично основание, поради причини, които не зависеха нито от приятелите около мен, нито до определена степен от организаторите! Изключително се притесних, когато приятелката ми припадна заради сгъстените газове в лютия въздух и трябваше да викам линейка, за да я свестяват - благодаря на всички, които ми помогнаха в това начинаие и после се погрижиха за нея, докато аз бях на сцената.. Хмм сцената.. Толкова много съжалявам, че технологичен крах не позволи да ви забавляваме така, както се бяхме подготвили! ИЗсвирихме 5 от 20 подготвени парчета.. на вятъра се разпиляха труд, пот но най вече кеф -този на публиката и нашия, заради нея! И въпреки всичко познати и непознати в публиката се раздаваха да ни окуражават, скандирайки имената ни! Благодаря ви, и ако съм обидил с ироничната си забележка от трибуната някого, то той не ме познава достатъчно, за да знае, че имам малко по - хапливо чувство за хумор, което не ми пречи да отбелязвам истината! За мен тя беше в лицата на Досадницата, Пупе, Верти, Хакера, Рънера, Редалекс, Дучето, Юли и десетки други хора ( прощавайте, ако не съм изброил всички), които се кефеха на нашето изпълнение, въпреки технологичната несполука.!!Още веднъж благодаря и ще ви черпя на следващ концерт ;) Smile
Използвам и тук да кажа на Реставратора, че песента, която цитира с хавайските китарки хахахах Smile Smile е Long Train Running на Dobbie Brothers, има я навсякъде в търсачките!

Е, това от мен! Беше хубаво да се видим! Поздравявам специално Johnny Bravo - тоя култов човек, дето ме съсипа от смях - пич, имаш баси актьорския талант, следващия Дани де Вито!!! ;)

Опсс.. сещам се нещо във връзка с неприятния спор за Светльо и Митко :
аз бях първия, спуснал се да ги разтървава.. аз получих ритници в лицето и юмруци в тила, докато гласът ми се губеше между нечии кубинки, обяснявайки, че не съм го ударил аз... Така че най - много бой изядох аз! Светльо прекали - беше пиян и странно разбран седна до мен да ми обясни, че прави кеф на момичето, което наскоро е претърпяло катастрофа с мотоциклет и сега е с пирони и патерици.. Казах му : Ок ве приятел, разбирам те - прегръщахме се докато си говорихме - само че извърти " дулото " на мотора поне да не е срещу лицата ни! Той отговори, че е много пиян за това! После самата "дама" върху мотора заяви в пиянски унес, че " ще прави каквото си иска, ако дори тва значи да се качи на масата ни ".... Нервите на някои не издържаха и се случи да се набутам с цицини за пореден път Smile хахаха   
При всички обстоятелства съм сигурен обаче, че имаше далеч по цивилизовани начини за разрешение на спора!

Сполай ви!

Активен
краси1
ниво 3
Неактивен Неактивен

Мотор: honda
Публикации: 186

253
Ел. поща
« Отговор #178 -: септември 05, 2007, 19:26:44 »

Определено е проява на мъжкарство да биеш жена,която не може да се защити.Еомер ти си изключителен пример за това как един абсолютен комплексар,който го е яд на всичко и всички проявява простотията си на публично място.Яд те е че момчето има пари ли?А на момичето за какво те е яд???Че някъв боклук я засече нарочно и тя се заби челно в колата и си потроши и двата крака ли бе?За това ли те е яд на нея.Големия мъж.Много си страшен във форума бе Еомер,а после обясняваш на хората как не искаш проблеми с тях и би седнал да си пиете бирата заедно.Прикрит зад ника си се правиш на големия мъж а???Що не дойдеш някоя вечер в Маската(в Студентски град) да те видиме какъв мъж си???Много хора ще ти се зарадват.

евала мацко. aplаз когато бях на 22 имах зад гарба си милион и половина км. Smile
Активен
hakera
Haker's Studio
ниво 4
Неактивен Неактивен

Публикации: 317

не ме питайте аз не разбирам ! моля ви!

Ел. поща
« Отговор #179 -: септември 05, 2007, 21:46:48 »

Здравейте приятели,
...............

Аз съм доволен макар и от малкото изпяти песни от сърце за нас а ти и цялата група се гответе аз свищов : http://forum.moto-zone.bg/index.php/topic,20017.0.html
там ще се нарадваш максимално и ще може да си дрънкаш свириш пееш и тнт стягайте се цялата група 
да бъдем отново заедно на прекрасно място ;) адски много ще се радвам да се видим там .
Активен
Страници: 1 ... 10 11 [12] 13   Нагоре
Изпечатай
www.MotoForum.bgКонцентратСъбитияМото събори/срещи 2007 (Модератор: puna_kazanlak)Тема: Мотосъбор Велико Търново

News - MotoZone

Отиди на:  

Страницата е създадена за 0.237 секунди с 21 запитвания.