Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията

www.MotoForum.bgКонцентратСъбитияМото събори/срещи 2007 (Модератор: puna_kazanlak)Тема: Мотосъбор Велико Търново
Страници: 1 [2] 3 4 ... 13   Надолу
Изпечатай
Автор Тема: Мотосъбор Велико Търново  (Прочетена 74443 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Restavratora
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: Аwo Touren,Mz ES 150/1,Simson Sr2e,Mz Es 175/1, Jawa 175....
Публикации: 726

« Отговор #15 -: август 26, 2007, 20:55:56 »

Незнам за вас ама аз лично бях там И петъка и Съботата и да ви кажа чесно освен лошата подготовка с тока която направи проблем на рок Групите нищо друго не ми се наби като трън в очите за Супер Якият Купон на Мото РОк СЪбора Велико Търново.Просто МК "БОляРи" и БАД КъмПани са се представили отлично .....Значи много пиене ,много ядине ,много РОК,много Мотори и както винаги много много емоции .

ПС:Значи незнам Дали някой е бил там но за присъсвуващите ако може да попитам за една песен в Съботната Вечер таман пристигахме от града и на сцената се пееше едно парче Real LOve never give me now в изпълнение на грипата преди Гранолом значи запомних името само на Баситчето Ачката !!!Ако някой знае как се казва тази песен и кой и е изпълнителят да дума тука !!! Айде До догодина или по точно до Черноморец !!! Smile Smile Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Smile Smile
« Последна редакция: август 26, 2007, 21:15:18 последно от Stupid_boy » Активен
Valyo
ниво 4
Неактивен Неактивен

Мотор: Triumph Tiger 955i
Публикации: 295

151166611 Valentin
WWW Ел. поща
« Отговор #16 -: август 26, 2007, 21:04:02 »

Аndrian^^  това Downloads което е най-отгоре,като отвориш ,ще ти свътши работа!Теглиш него!Това е зип! Smile
Активен
JeIn
ниво 1
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 20

Love is in the air

:)
« Отговор #17 -: август 26, 2007, 21:45:06 »

pu6a4a не си добре ;) мн cool си беше съборчето яко се изкефих хаха Smile
Активен
Mar4ella
Всичко ми е розово!
ниво 3
Неактивен Неактивен

Публикации: 200

Ел. поща
« Отговор #18 -: август 26, 2007, 21:55:12 »

wall
ще се спукам от яд.Три дена се хапя по гъза,че не бях там.Влизам във форума-снимки.Викам -не ,няма да ги гледам .Ще мисля за друго.Сядам да гледам новини.По канал 1.И какво -Рокери се сабраха на хълма "Света гора".... Ще се изям от яд! wall wall wall
Активен
killerloop
ниво 1
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 11

GSX-R750 K7

« Отговор #19 -: август 26, 2007, 22:27:06 »

Някой ако има инфо за 4 мацки със зелена варненска opel astra - седан (В 7111) да ми прати лично съобщение Cool
Активен
Dabich
ПРОДАВАМ CBR F4i '02
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: Кабрио
Публикации: 979

« Отговор #20 -: август 26, 2007, 22:55:04 »

Аndrian^^  това Downloads което е най-отгоре,като отвориш ,ще ти свътши работа!Теглиш него!Това е зип! Smile
Нещо не баца и при мен я го погледни ако обичаш!
Активен
Крум
ниво 4
Неактивен Неактивен

Публикации: 406

« Отговор #21 -: август 26, 2007, 23:00:05 »

Аз съм разочарован от този събор.
-Тока гаснеше, озвучението беше под всякаква критика.
-В радиус от 500м при всяка тоалетна имаше нужда от противогаз.
-Всичко което се случваше беше пред сцената и при огромно желание да видиш какво става, от третия ред, виждаш само две групи прожектори, които те отказват от всичко.
-Капака на всичко беше група малоумници, които събота срещу неделя, се погрижиха да държат всички будни до седем сутринта.

Това гарантирано ми беше последния събор във Велико търново. Confused Confused Confused
« Последна редакция: август 26, 2007, 23:09:18 последно от Крум » Активен
ynkov_design
ниво 1
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 22

38871536
Ел. поща
« Отговор #22 -: август 26, 2007, 23:05:15 »

Нещо не баца и при мен я го погледни ако обичаш!

Просто като го изтеглиш, файла няма разширение. Дай му ренейм и "Download" трябва да стане "Download.zip" или "Download.rar" и ще стане.
Активен
Dabich
ПРОДАВАМ CBR F4i '02
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: Кабрио
Публикации: 979

« Отговор #23 -: август 26, 2007, 23:10:45 »

Като го отворя ми дава некви иероглифи Surprised Surprised Surprised Surprised Surprised
Активен
ynkov_design
ниво 1
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 22

38871536
Ел. поща
« Отговор #24 -: август 26, 2007, 23:15:04 »

Като го отворя ми дава некви иероглифи Surprised Surprised Surprised Surprised Surprised

Не го отваряй, доунлоадвай го и го преименувай с разширение рар или зип и ще стане
Активен
zara_girl
ниво 5
Неактивен Неактивен

Публикации: 613

335782246
« Отговор #25 -: август 26, 2007, 23:17:07 »

Аз съм разочарован от този събор.
-Тока гаснеше, озвучението беше под всякаква критика.
-В радиус от 500м при всяка тоалетна имаше нужда от противогаз.
-Всичко което се случваше беше пред сцената и при огромно желание да видиш какво става, от третия ред, виждаш само две групи прожектори, които те отказват от всичко.
-Капака на всичко беше група малоумници, които събота срещу неделя, се погрижиха да държат всички будни до седем сутринта.

Това гарантирано ми беше последния събор във Велико търново. Confused Confused Confused
Да,това за тоалетните го забравих,наистина смърдяха ужасно и преливаха.
А,тия селяндури,както споменах по-горе наистина не ни оставиха да спим.Но имаше толкова мъже,които мърмореха от палатките,но никой не стана да им направи забележка.
Активен
dosadnicata_bg1
ниво 5
Неактивен Неактивен

Публикации: 564

е досадна съм ама ме търпят :)

Ел. поща
« Отговор #26 -: август 26, 2007, 23:17:52 »

Браво Боляри прекрасен събор rulez1 rulez1 rulez1 смело мога да кажа най-големия по посещаемост и най - здраво организираня, БЛАГОДАРЯ ЗА ПРЕКРАСНАТА ЕМОЦИЯ rulez1 rulez1 rulez1БЕШЕ МНОГО ЯКОООООООО Mad ДОСКОРОООООООСТ ПРИЯТЕЛИ
Активен
mimakawazaki
ниво 2
**
Неактивен Неактивен

Мотор: HondaVT500
Публикации: 96

« Отговор #27 -: август 26, 2007, 23:25:04 »

Аз пък съм разочарована от организаторите!Светли(едно приятелче от София)въртял гума и някакъв селянин му вкарал един юмрук Светли пада от мотора,а мотора пък пада върху Мина която проходи само преди седмица след тежка кастрофа с мотор!А реакцията на организаторите е била мнооооооого бързо покриване на бабаита!Е за такива неща аз нямам думи!
Активен
JeIn
ниво 1
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 20

Love is in the air

:)
« Отговор #28 -: август 26, 2007, 23:57:31 »

ахаха да не си с Opera Smile пробвай с IE :P
Активен
Johny Bravo
Genuine Shop!
жис
ниво 5
Неактивен Неактивен

Публикации: 1931

www.expertmotors.bg

« Отговор #29 -: август 26, 2007, 23:59:26 »

Благодаря на хората, които ми обърнаха внимание на магистралата (блокира двигателя на Кавата  Surprised Sad и си го бутах мотора под освежаващия дъждец...) и особенно на колегите от форума които ме дърпаха десетина километра вместо да се приберат на сухо и заради мен ги хвана и големия порой в София. И на човека с джипа (така и не се запознахме) който ни закара чак до Овча купел...И така...

Sad Sad Sad Леле, ти ли беше дето те дърпаха с въже?! изпреварвах ви на двапъти, аз бях сам с Фейзъра и спирах да си обличам "рейн одеждите". Не бях виждал преди това мотори да се дърпат с въже?!?  Surprised Много жално ми стана, дано го оправиш!

@mimakawazaki аз бях там от тези дето ги разтърваваха, много грозно наистина, ако можеше да се избегнат такива пиянски простотии щеше да е най-добре... Sad

Иначе: стриптиза, стриптиза.... грррррр...! Confused Confused Confused Cool Cool rulez2
« Последна редакция: август 27, 2007, 00:07:30 последно от Johny Bravo » Активен
Страници: 1 [2] 3 4 ... 13   Нагоре
Изпечатай
www.MotoForum.bgКонцентратСъбитияМото събори/срещи 2007 (Модератор: puna_kazanlak)Тема: Мотосъбор Велико Търново

News - MotoZone

Отиди на:  

Страницата е създадена за 0.281 секунди с 21 запитвания.