Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията

www.MotoForum.bgКонцентратСъбитияМото събори/срещи 2007 (Модератор: puna_kazanlak)Тема: Мотосъбор Велико Търново
Страници: [1] 2 3 ... 13   Надолу
Изпечатай
Автор Тема: Мотосъбор Велико Търново  (Прочетена 76516 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
buffalo
Томислав Трайков
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: F4i Sport
Публикации: 966

« -: август 26, 2007, 12:08:37 »

Може да не съм опълномощен но материала просто ме блазни  Very Happy
http://moto.svetlio.com/2007/Veliko%20Tarnovo/ за пореден път оставам ням пред майсторството на Светльо  Surprised.
П.с Много съжалявам, че не можах да присъствам, но за пореден път пътуването ми спъна транспорта(ебаси приятелите дето имам),но нищо ще го преживея гледайки мултимединия материал  Very Happy.
« Последна редакция: август 26, 2007, 18:09:37 последно от buffalo » Активен
Suzuki
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: °Crescent Rizla° Suzuki GSX-R750 K1
Публикации: 1706

Комплексиран плиткоумен псевдомоторист!

« Отговор #1 -: август 26, 2007, 12:19:53 »

Може да не съм опълномощен но материала просто ме блазни  Very Happy
http://moto.svetlio.com/2007/Veliko%20Tarnovo/ за пореден път оставам ням пред майсторството на Светльо  Surprised.

rulez1 rulez1 rulez1 rulez1 rulez1 rulez1 rulez1 rulez1 rulez1 rulez1 rulez1 rulez1 rulez1 много яко е било и за поредн път изтървам много як събор  Surprised Surprised Surprised Surprised Surprised Surprised Surprised Surprised Surprised Surprised Surprised Surprised Surprised Surprised Surprised
Активен
rocka-rolla
ниво 3
Неактивен Неактивен

Публикации: 132

shake your heads 'till your necks are breakin'

Ел. поща
« Отговор #2 -: август 26, 2007, 14:16:40 »

Браво на организаторите. Стана супер. Щом не умрях въпреки достойните ми усилия в насока самоубийство с водка, значи съм бая държеливо копеле  Smile Специални благодарности на Анатоли за водаческите му умения  Very Happy Very Happy Very Happy
Активен
zara_girl
ниво 5
Неактивен Неактивен

Публикации: 613

335782246
« Отговор #3 -: август 26, 2007, 15:49:02 »

Събора се получи много добър.Само дето снощи квалитетни пиянки от околността на търново се опитаха да го развалят с държанието си,но такива има и ще има.Браво момчета,добре се спарвихте.За догодина само малко с цените внимавайте.Иначе купонът беше супер.А,да не говоря че с много дружки от форума си се повеселихме.И на водопада в Хотница ходихме.Който не дойде,много изпусна.Голяма красота.
Снимките ще са по-късно.
Активен
Stupid_boy
Модератор
ниво 5
Неактивен Неактивен

Публикации: 4620

« Отговор #4 -: август 26, 2007, 16:51:37 »

не е мултимедия, ама дори и аз не мога да се сдържа да не поспамя

браво! неимоверните усилия на организаторите дадоха фантастични резултати!
предполагах че ще стане мнооого добър събор и се оказах 1000% прав.
цените няма да коментирам, нямам опит в организиране на подобни неща и незнам как се преговаря с външни търговци. като забележка може би ще спомена само многото местни зяпачи, които въпреки усилията на организаторите, пак намираха от къде да влезнат 'на гювеч'. някак си именно заради тях не чуствах подобаващата безопасност за багажа и мотора ми.
а, да, и факта че не ми се падна нищо от томбулата  Very Happy

какъв дъжд ме пра на прибиране, не е истина!
« Последна редакция: август 26, 2007, 17:06:56 последно от Stupid_boy » Активен
Satanislav
ниво 3
Неактивен Неактивен

Мотор: Honda VT 1100 Shadow
Публикации: 173

Ел. поща
« Отговор #5 -: август 26, 2007, 17:32:34 »

Много готино се получи  rulez2 Mad rulez1 С две думи: Нямам думи, с една: съвсем. Малко неприятно беше заради проблемите с озвучаването но този проблем бледнее пред доброто впечатлението от събора. А на връщане какъв дъжд ни плющя от Айтос до Каблешково просто не е истина, но пък си беше забавно.
Активен
pu6a4a
ниво 1
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 2

Ел. поща
« Отговор #6 -: август 26, 2007, 18:15:23 »

Търново нема такав сабор е да сега като се замисля не сам ходил на по лош събор начи имаше   мото игри да само една и ко да кажа за нея ми супер дарпане с мотори сичко хубаво дадоха и награди на сички само4е за малко тоест за половин час и после си ги зимат да ште кайа и малко за организацията да не си помислите нешто ми супер мойе да ти сро6ат мотора както и собстженика му но никои от така наречените организатори няма дори да се помачи да направи нешто по случая ми има и оште много други пропоски от срана на мотосъбора Велико Търново  Surprised Surprised hummer hummer rulez1
Активен
Johny Bravo
Genuine Shop!
жис
ниво 5
Неактивен Неактивен

Публикации: 1931

www.expertmotors.bg

« Отговор #7 -: август 26, 2007, 18:27:45 »

да, мноо готин събор, супер си изкарахме със всички съфорумци и не само! ;)
слагайте още снимки   Smile
Активен
Stupid_boy
Модератор
ниво 5
Неактивен Неактивен

Публикации: 4620

« Отговор #8 -: август 26, 2007, 18:30:17 »

оставям поста на 'pu6a4a' единствено защото изразява някаква друга гледна точка.
'каква' е друг въпрос, но  ...

на него ще кажа че когато е напушен, не е добре желан тук!
Активен
madtiger
MAD MOTO
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: DUCATI
Публикации: 528

www.mad-moto.com

« Отговор #9 -: август 26, 2007, 18:36:15 »

Търново нема такав сабор е да сега като се замисля не сам ходил на по лош събор начи имаше   мото игри да само една и ко да кажа за нея ми супер дарпане с мотори сичко хубаво дадоха и награди на сички само4е за малко тоест за половин час и после си ги зимат да ште кайа и малко за организацията да не си помислите нешто ми супер мойе да ти сро6ат мотора както и собстженика му но никои от така наречените организатори няма дори да се помачи да направи нешто по случая ми има и оште много други пропоски от срана на мотосъбора Велико Търново  Surprised Surprised hummer hummer rulez1

Селянино недоволен... научи се да пишеш.. !!!

Събора беше на ниво.. Браво! Оправда очакванията ми. С удоволствие ще дойда пак..  Smile
Активен
taxito
ниво 3
Неактивен Неактивен

Публикации: 191

« Отговор #10 -: август 26, 2007, 19:32:03 »

Мен една варненска агитка (с мотори) ме приспа с чалга а някакви други (с коли) ме събудиха... ами пак с чалга  Surprised Surprised
Иначе OK.
Благодаря на хората, които ми обърнаха внимание на магистралата (блокира двигателя на Кавата  Surprised Sad и си го бутах мотора под освежаващия дъждец...) и особенно на колегите от форума които ме дърпаха десетина километра вместо да се приберат на сухо и заради мен ги хвана и големия порой в София. И на човека с джипа (така и не се запознахме) който ни закара чак до Овча купел...И така...
Активен
ynkov_design
ниво 1
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 22

38871536
Ел. поща
« Отговор #11 -: август 26, 2007, 19:35:31 »

Да и на мен ми хареса, като изключим дребните проблеми с музиката на сцената. Всичко останало беше супер. Да и с чалгата около сцената, но така е живеем в свободна страна.
Активен
Lancer4o
:)
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: Aprilia Leonardo 300, Suzuki GSX-R 600 k4
Публикации: 1206

« Отговор #12 -: август 26, 2007, 19:44:10 »

Като гледам снимките според мен е било яко. И аз бях на косъм да дойда ама баща ми беше зает и за това неможах.

П.С. madtiger извадихте късмет с бонбона не ви хвана дъжда  Very Happy Видях ви до МЕТРО  Very Happy
Активен
Valyo
ниво 4
Неактивен Неактивен

Мотор: Triumph Tiger 955i
Публикации: 295

151166611 Valentin
WWW Ел. поща
« Отговор #13 -: август 26, 2007, 19:52:03 »

Едно голямо Благодаря на всички които ни уважиха!Без вас приятели това мероприятие нямаше да е същото!Наздраве! Mad Mad Mad Smile
Снимките ми са тук:  http://chernorizec.ath.cx/Moto_sabori/Foto/Sezon%202007g/V.Tarnovo-24-26.08.2007/
Активен
andrian^^
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: Yamaha R6 '07 ;Yamaha R1 '05 ;Honda CBR 929 RR Fireblade ;Suzuki GSX-R 600 SRAD '00
Публикации: 795

« Отговор #14 -: август 26, 2007, 20:45:51 »

Едно голямо Благодаря на всички които ни уважиха!Без вас приятели това мероприятие нямаше да е същото!Наздраве! Mad Mad Mad Smile
Снимките ми са тук:  http://chernorizec.ath.cx/Moto_sabori/Foto/Sezon%202007g/V.Tarnovo-24-26.08.2007/

Извинявай, може ли да те помоля да направиш едно .rar или .zip да конвертираш снимките да ги истегля,че нета ми е супер бъгав и много трудно става? Ако нети се занимава ще те разбера.Благодаря се пак  Very Happy
Активен
Страници: [1] 2 3 ... 13   Нагоре
Изпечатай
www.MotoForum.bgКонцентратСъбитияМото събори/срещи 2007 (Модератор: puna_kazanlak)Тема: Мотосъбор Велико Търново

Отиди на:  

WebMoto.bg - борса за мотори, части, аксесоари, екипировка, гуми

Страницата е създадена за 0.096 секунди с 21 запитвания.