Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията

www.MotoForum.bgКонцентратСъбитияМото събори/срещи 2007 (Модератор: puna_kazanlak)Тема: Крошуна Форум среща 10-12.08 - отзиви и мнения
Страници: 1 [2] 3 4 ... 7   Надолу
Изпечатай
Автор Тема: Крошуна Форум среща 10-12.08 - отзиви и мнения  (Прочетена 51726 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Nick
Група Модератори
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: GL1500SE
Публикации: 4080

Чл. 39. (1)

WWW Ел. поща
« Отговор #15 -: август 12, 2007, 18:59:32 »

Качих и моите снимки:
http://foto.bg/showgallery.php/cat/3932/page/1
Малко са разбъркани. Искам и аз да благодаря на организаторите и по-специално на Рънар и Хакера.   rulez1 И на всички присъствали!  Mad
Ма, много игри бре, в момента съм с мускулна треска... Razz

Активен
ivodr800s
Ivelin Mitev
ниво 4
Неактивен Неактивен

Мотор: SUZUKIDRBIG800S
Публикации: 416

463606232
Ел. поща
« Отговор #16 -: август 12, 2007, 19:13:39 »

Браво,супер сте си искарали,видях и присъствие и от Силистра  rulez2
Активен
dundee
ниво 3
Неактивен Неактивен

Публикации: 234

Freedom is just another word for “Nothing to lose”

Ел. поща
« Отговор #17 -: август 12, 2007, 19:33:54 »

Изяждам се от яд, че не можах да дойда. Супер сте изкарали.
Активен
ivan_j
Ivan_J's Garage www.ivan-j.ga
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: Suzuki DR650SE, Honda XR250 Baja, Piaggio Liberti 125, NSU OSL 251, Horex Regina 400, Lambretta Li150 s.1, Moto Guzzi V65TT
Публикации: 2907

От кал да си, Иван да си!

« Отговор #18 -: август 12, 2007, 20:44:05 »

Страхотно беше Very Happy
За съжаление отпуската свърши и утре пак сме на работа.
За следващата сбирка - следващото райско място на България.
Активен
sergo
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: Suzuki GSX1300R Hayabusa
Публикации: 4989

Suzuki 1100FR

« Отговор #19 -: август 12, 2007, 20:53:21 »

Искам да благодаря на организаторите за якия купон,който стана!!!!   Mad Mad Mad Mad Mad Mad rulez2 rulez2
Малко закъснях с пристигането, но въпреки това настигнах другарите по маса... Very Happy Very Happy Very Happy
Много добре стана БРАВО!!!!! Mad Mad Mad Mad Mad Mad
Радвам се , че се видях с приятели, пих бира с тях и даже се повозихме заедно на връщане... Very Happy Very Happy Very Happy
Благодаря и на всички , които дойдоха... Mad Mad Mad Mad Mad Mad Cool Cool Cool

Ето малко снимки и от мен:
Малко са защото ми падна батерията... Very Happy

http://picasaweb.google.com/didoneti/Krushuna10122007g

А каква мускулна треска имам само............. Smile Smile Smile, яко ме боли всичко......... Smile Smile Smile

Активен
zara_girl
ниво 5
Неактивен Неактивен

Публикации: 613

335782246
« Отговор #20 -: август 12, 2007, 21:12:26 »

Ех, че не можах да дойда - сигурно добре сте си изкарали  Smile Very Happy Very Happy Very Happy

Да де,само дето видяхме сигурно твой двойник на снимките: Very Happy
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=162322&photo=18
« Последна редакция: август 12, 2007, 21:15:08 последно от zara_girl » Активен
Nick
Група Модератори
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: GL1500SE
Публикации: 4080

Чл. 39. (1)

WWW Ел. поща
« Отговор #21 -: август 12, 2007, 21:43:15 »

..........
Ма, много игри бре, в момента съм с мускулна треска... Razz

А каква мускулна треска имам само............. Smile Smile Smile, яко ме боли всичко......... Smile Smile Smile

..............Брех м..а му стара,каква е таз мускулна треска,незнам.Едвам мърдам Surprised
.........

Започнаха да се издават един по един  Smile
Активен
hakera
Haker's Studio
ниво 4
Неактивен Неактивен

Публикации: 317

не ме питайте аз не разбирам ! моля ви!

Ел. поща
« Отговор #22 -: август 12, 2007, 21:57:54 »

Благодарая на всички за доброто изкарване  и добрите отзиви.
 да помогна мало на  тези с мускулната треска , спрете да се чудите от каде и защо просто се сетете колко време продължаваха игрите от 11:00 до близо ако не ме лъже паметта 20:00. То не бе волейбол то не бе футбол скачане с чували дърпане на въже . благодаря на постоянните участници както и на женското присъствие, Благодаря на Поля Ася Ива и Досадата че се включиха с такъв ентусиазъм в скачането с чували, също така и на шампионите на всички времена в този спорт Станьо и Ник при тях беше доста трудно да се опредли победител макр че наградата взе Станьо мога да кажа е'ала страотни бяха. Благодаря на Змея и Ива за тази кехлибарена течност  която ни разхлаждаше в тези "дъждовни дни" . Особенна благодарност исказвам на Шпека за присъствието с което ни удостои 3 дена беше постоянно на лице и веселеше всички с присъствието си  Very Happy Ако някой не го е забелязал .. това си е негов проблем .Благодаря и на нашите познати от севлиево Беньо и Марто като и на Климент и останлите китаристи които ни веселяха с жива музика. Особенно много съм доволен от тези които се включиха с почистването на раьона да докажем че мотористите не са хора които замърсяват околната среда все пак приблизително 22 чувала сме употребили за боклук . надявам се всички които имаха желание да дойдат и не успяха следващият път дано не ги уплашат прогнозите за времето да се вслушат в гласа на Хакер  Smile. аз май малко се поувлякох спирам защото няма да пиша романи . отново благодаря за стра'отното изкарване Smile
П.С съжалявам само че в една от игрите не можах да определя победител ( намиране на ключове за синьо сузуки) но както винаги намериха се хора които да оправят този проблем .
« Последна редакция: август 12, 2007, 22:00:16 последно от hakera » Активен
PUPE
ниво 3
Неактивен Неактивен

Мотор: Honda Shadow American Clasic
Публикации: 101

Карам като пенсионер за да карам като пенсионер!

bandita69@abv.bg
Ел. поща
« Отговор #23 -: август 12, 2007, 22:42:58 »

Получи се ЯКАТА РАБОТА много беше хубаво надявам се да продължим с тази традиция да се събираме все повече и повече ФОРУМИСТИ на сбирките!!!А по въпроса за мускулната треска имаше и по лоши контузии например аз с изкълчено коляно от незабравимата волейболна среща между отбора на шопаристите срещу останалите (в която естествено победиха по добрите и извисилите се над всички шопаристи) Very Happy Very Happy :biggrin:Благодаря на всички за якия купон особено на организаторите Рънъра и Хакера  rulez1 rulez1 rulez1
Активен
LAZY FROG
ниво 2
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 60

Винаги с храна за из път.....на челото!!!

« Отговор #24 -: август 12, 2007, 22:54:25 »

Получи се наистина поредната много добра мото среща....позитивни, контактни хора. Very Happy
Браво!!!
Активен
Живко
ниво 4
Неактивен Неактивен

Мотор: Honda XRV750 Africa Twin
Публикации: 430

164772257
Ел. поща
« Отговор #25 -: август 12, 2007, 23:04:07 »

Преди 2 часа се прибрах по малко обиколни маршрути от мероприятието, което явно съм напуснал последен, щом ЗМЕЯ не е бил там  Very Happy
Благодаря на всички присъствали, всеки допринесе с по нещо за здравия купон...дори Шпека  Very Happy
Благодаря и на Дедо Боже за водопадите - добро къпане стана за този месец  Smile

П.С е мили съфорумници предлагам следващия път всички шумни събратя в това число и аз да се самонакажем и поне да отидем на солфеж , че като пеем до зори поне да е качествено

Досадо, тамън сме си, не стига, че наказваме нас и околните, ами и някой беден учител по музика, той със сигурност не е толкова корав като нашите съфорумци  Very Happy

Особенно много съм доволен от тези които се включиха с почистването на раьона да докажем че мотористите не са хора които замърсяват околната среда 

Винаги трябва да е така! В тази връзка, искам да спомена, че еднинствено, което ми направи лошо впечатление на края и малко ме ядоса е, че близка по местоположение до нам компания си заряза отпадъците  Sad Не ми пречи да изхвърля два чувала отпадъци повече, но не е редно, когато имаме претенции да бъдем уважавани, независимо с мотори или без!

Скоро снимки от мен и моите приятели!
« Последна редакция: август 12, 2007, 23:05:46 последно от Живко » Активен
an_n
ниво 4
Неактивен Неактивен

Мотор: Ymaha FZ8, 2011
Публикации: 349

« Отговор #26 -: август 12, 2007, 23:10:13 »

Благодаря ви, Приятели, за планината от положителни емоции!  tang
     Едва сега събрах сили за да седна пред компютъра, цяла седмица ще си почивам от почивката  Very Happy
     Благодаря на организаторите и на останалите, които ми помогнаха в малкото премеждие което имах, прибрах се благополучно на ръчен съединител  Sad  
Активен
Бисер
ниво 3
Неактивен Неактивен

Мотор: Honda Magna VF 750 C
Публикации: 166

11516264
« Отговор #27 -: август 12, 2007, 23:13:32 »

Изключително преживяване!!! Трудно може да се опише с думи, няма дори и да се опитвам. Ще остане ярко записано в паметта ми. И то основно с положителни емоции. Нищо, че загубих тоците - с толкова експерти като на Крушуна и основен ремонт можеше да сторим. Важното е, че ток за бирата имаше...

Благодаря ви хубави хора - затова, че ви има, затова, че бях с вас там...

Рънъра и Хакера - ярък пример за организаторски усет - не са важни спонсорите, а хората участващи в дадено мероприятие.

Моите снимки

ПП Само да се оплача от името на Ася - от разни подскачания с чували е ранена и я боли крачето, повече нямало да скача  Very Happy Smile
Активен
dosadnicata_bg1
ниво 5
Неактивен Неактивен

Публикации: 564

е досадна съм ама ме търпят :)

Ел. поща
« Отговор #28 -: август 12, 2007, 23:27:09 »

Бисо , Асе благодарим Ви и за пенливата течност и за осветлението - пожелавам ви бързо да се оправи на Асинка крачето и твоята ръка Бисере дето си я изгори на генератора в тъмното след поредното му обгрижване сакън да не останем без Бирица Very Happy Mad
Активен
Бисер
ниво 3
Неактивен Неактивен

Мотор: Honda Magna VF 750 C
Публикации: 166

11516264
« Отговор #29 -: август 12, 2007, 23:57:13 »

Благодарение на дефламолчето, което Живка  rulez1 своевременно ми предостави за анестезиращи манипулации, ръката ми успя да ми служи по време на пътя, а вече никак не ме боли.

Само да спомена някои изводи:
- не трябва на толкоз бири да се проверява температурата на агрегат по епително-сензорен метод.
- не трябва моторите да се оставят на среден крак при очакван дъжд на поляната. Нищо, че има дежурни повдигачи.
- без категория не трябва да управляваш РК1, за да не контузиш шасито (Ник, извинявай  Smile Very Happy Smile )
- такива мероприятия трябва да са често явление.
Активен
Страници: 1 [2] 3 4 ... 7   Нагоре
Изпечатай
www.MotoForum.bgКонцентратСъбитияМото събори/срещи 2007 (Модератор: puna_kazanlak)Тема: Крошуна Форум среща 10-12.08 - отзиви и мнения

Отиди на:  

WebMoto.bg - борса за мотори, части, аксесоари, екипировка, гуми

Страницата е създадена за 0.306 секунди с 21 запитвания.