Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията

www.MotoForum.bgКонцентратСъбитияМото събори/срещи 2007 (Модератор: puna_kazanlak)Тема: Крошуна Форум среща 10-12.08 - отзиви и мнения
Страници: [1] 2 3 ... 7   Надолу
Изпечатай
Автор Тема: Крошуна Форум среща 10-12.08 - отзиви и мнения  (Прочетена 49677 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
hakera
Haker's Studio
ниво 4
Неактивен Неактивен

Публикации: 317

не ме питайте аз не разбирам ! моля ви!

Ел. поща
« -: август 12, 2007, 15:13:25 »

Невероятен купон , радвам се че се запознах с още съфорумници както и че видях познатите ви физиономии благодаря, че уважихте сбирката  Mad Mad
« Последна редакция: август 12, 2007, 16:01:15 последно от hakera » Активен
ЗМЕЙ
паднал от Мелмак
ниво 5
Неактивен Неактивен

Публикации: 2387

331230276
« Отговор #1 -: август 12, 2007, 15:18:36 »

Ех, че не можах да дойда - сигурно добре сте си изкарали  Smile Very Happy Very Happy Very Happy
Активен
dani_s
ниво 4
Неактивен Неактивен

Публикации: 460

Suzuki GSX-R 1100

321793355
« Отговор #2 -: август 12, 2007, 15:49:52 »

Мдааааа, купона си беше на ниво!  Mad
......дори и аз успях да се прибера до Пловдив  Very Happy  Very Happy Very Happy Very Happy
Банда, това което се случи там, на това красиво местенце от скъпата ни родина ще остане в историята със знак "+" !
Благодарско на всички
Активен
Mandos
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: Honda CBR 1100XX Super Blackbird
Публикации: 1092

С умните- умен, с глупавите- глупав

Ел. поща
« Отговор #3 -: август 12, 2007, 15:55:54 »

Тея сбирки на форума стават все по добри!!!Поздрави на всички участници!!!
Активен
Nick
Група Модератори
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: GL1500SE
Публикации: 4080

Чл. 39. (1)

WWW Ел. поща
« Отговор #4 -: август 12, 2007, 16:09:36 »

Ех, че не можах да дойда - сигурно добре сте си изкарали  Smile Very Happy Very Happy Very Happy

Ха,ха! Ти не знам ,но поне Шпека дойде.Каза и дойде! rulez2
Много яко! Супер си изкарахме Smile
Запознах се с още качествени хора, и съм много доволен.Всичко беше суперско. Само "малко" шумничко беше до 05:30 сутринта, но ще знам за другия път да си сложа палатката на 10 км от шатрата с гласовитите ни съфорумци Smile
Сега влизам в банята, снимки  по-късно  Smile
П.П. Runner, айде сега! Чак пък "чичко"...  Shock Very Happy
Активен
ivan_suzuki
ниво 4
Неактивен Неактивен

Публикации: 288

http://gsmaks.com/game.php?g=224_277

565370155
WWW Ел. поща
« Отговор #5 -: август 12, 2007, 16:27:21 »

аз малко късно отидох,но все още имаше хора направих и малко фотоси .  Като гледах а и приказвах с едно момче от Русе на мотора му пишеше ZMEI  каза,че добре са си изкарали   Very Happy
« Последна редакция: август 12, 2007, 16:47:45 последно от ivan_suzuki » Активен
suzi dr
ниво 5
Неактивен Неактивен

Публикации: 778

KARADERE TEAM

247388630 ianakiev@hotmail.com
« Отговор #6 -: август 12, 2007, 16:46:24 »

Само "малко" шумничко беше до 05:30.....

то "шумничкото" вии си го носехте от Пловдив бре  agranom

Активен
Valyo
ниво 4
Неактивен Неактивен

Мотор: Triumph Tiger 955i
Публикации: 295

151166611 Valentin
WWW Ел. поща
« Отговор #7 -: август 12, 2007, 17:00:39 »

Голямо благодаря на всички който дойдоха!Железни сте! Mad Mad Mad
Утре заминавам за Созопол,и отивам да редя багажа пак!След седмица ще се чуем!Наздраве!
Събота в Габрово,среща на хакер студио! Mad Mad Mad Mad
« Последна редакция: август 12, 2007, 22:52:35 последно от Valyo » Активен
ivan_suzuki
ниво 4
Неактивен Неактивен

Публикации: 288

http://gsmaks.com/game.php?g=224_277

565370155
WWW Ел. поща
« Отговор #8 -: август 12, 2007, 17:12:11 »

ето и снимков материал  http://www.snimka.bg/album.php?album_id=162322
Активен
suzi dr
ниво 5
Неактивен Неактивен

Публикации: 778

KARADERE TEAM

247388630 ianakiev@hotmail.com
« Отговор #9 -: август 12, 2007, 17:18:59 »

600 км. каране -среща с много приятели -волейбол -смокинова ракия -къпане във водопад ....такива неща ми се случиха през последните 24 часа или както казва
Остин Пауърс " is good to be me "

и не знам дали забелязахте какво направи Шидера от Варна - в петък тръгва вечерта след работа ,минава 300 км. дойде някъде около полунощ седя до 4 ,после тръгва обратно още 300 км. за да е сутринта пак на работа и днес сутринта пак тръгна към Севлиево да гледа кроса . ей на това му викам аз истински Форумист
Активен
dosadnicata_bg1
ниво 5
Неактивен Неактивен

Публикации: 564

е досадна съм ама ме търпят :)

Ел. поща
« Отговор #10 -: август 12, 2007, 17:23:17 »

БЛАГОДАРЯ ВИ МИЛИ ХОРА  Mad Mad Mad apl apl aplбеше СУПЕРСКО!!! Благодарско на Рънъра, Хакера , Вальо и Майката на манастира - за прекрасната организация. Благодарим на Вальо , той е прекрасен екскурзовод и ни показа всичките красоти на Крушуна. Благодаря на всички , които уважиха техния труд и дойдоха на прекрасната форум среща.Благодаря ви Приятели!!! Доскорооооооост на всички ви  Mad Mad Mad Радвам се от сърце , че се видях със всички ви които познавах и че се запознах с Хора, които не познавах лично , а толкова много исках rulez1 rulez1 rulez1 Mad Mad Mad            П.С е мили съфорумници предлагам следващия път всички шумни събратя в това число и аз да се самонакажем и поне да отидем на солфеж , че като пеем до зори поне да е качествено Very Happy Cool Cool Cool ДОСКОРОООООООСТ и извинете ама съм си такава Досадна и щете не щете ще ме търпите Very Happy чакам с нетърпение събора във Велико търново за да се видим пак ,че едвам се прибрах и вече ми е мъчно за вас Mad Mad Mad
Активен
Suzuki
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: °Crescent Rizla° Suzuki GSX-R750 K1
Публикации: 1706

Комплексиран плиткоумен псевдомоторист!

« Отговор #11 -: август 12, 2007, 17:28:39 »

ЯЗЪК !!!! че не дойдохме  Surprised Surprised Surprised Surprised Surprised Surprised Surprised Surprised Surprised Surprised мамка му и прасе  Surprised Surprised Surprised Surprised Surprised Surprised както се казва - "Страх лозе пази" преди 3 години ме валя адски дъжд като се прибирах от Казанлък към Стара Загора даже още се чудя как оцеляхме с мотора защото за да виждам нормално трябваше да карам със 100 км и от тогава се зареках че в дъжд никога повече няма да карам !!! и шибаната прогноза ме спря  Surprised Surprised Surprised Surprised Surprised Surprised Surprised Surprised а като си представя че целия багаж + маторя бяха готови за път  glasses2 glasses2 glasses2 glasses2 glasses2 glasses2 glasses2 Надявам се да се видим на събора в Търново ...
« Последна редакция: август 12, 2007, 17:30:44 последно от Suzuki » Активен
dosadnicata_bg1
ниво 5
Неактивен Неактивен

Публикации: 564

е досадна съм ама ме търпят :)

Ел. поща
« Отговор #12 -: август 12, 2007, 17:57:49 »

Ех изпуснахте многооооо като не дойдохте Very Happy имаше от всичко и то в огромни количества Прекрасни хора, Прекрасна природа, много бира , много смях, песни и даже състезания. Даже вратаря на единя отбор по фудбол беше п......т щото си падал по мъже ама коя ли бе тя не се сещам Surprised Smile Smile Smile Доктора пък в късна доба ни показа шоото звук и светлина- беше блестящ.  Mad А накрая малко преди тръгване за малко да организираме още едно състезание по сгъване на палатката на Пупе и Досадта , но след здравата намеса на Рънъра, Станислав и Стела палатката все пак беше сгъната и щеме нещеме си тръгнахме , а дали пък Пупе нарочно се направи че не може да се справи защото не му се тръгваше от там Very Happy Smile Smile Smile А бре с една дума стана здрав купон rulez1 rulez1 rulez1 Cool Cool Cool Така че нека да ви е че не дойдохте Very Happy Very Happy Very HappyДОСКОРОСТ до Търново, само дано и тогава да не те изплаши времето Very Happy
« Последна редакция: август 13, 2007, 14:22:54 последно от dosadnicata_bg1 » Активен
baivennie
jedi master
ниво 4
Неактивен Неактивен

Мотор: Suzuki VX 800, DKW NZ 350, ИЖ 350
Публикации: 275

Ел. поща
« Отговор #13 -: август 12, 2007, 18:23:50 »

Хиляди благодарности най- напред на хората, които се нагърбиха да организират това мероприятие- Рънер, Хакер и другите !!!
Прекарахме си един чудесен уикенд!!!
Аз първоначално не знаех каво да очаквам, тъй като идвам за първи път на среща на форума, но толкова ми хареса,че мисля вече да не изпускам.... (знаех си, че трябва да дойда и на Копринка)
И въпреки, че тръгнахме с малък фалстарт (както се вижда на снимката) Very Happy все пак накрая, ако не с мотора с колата пристигнахме и наистина не съжаляваме...(тук говоря и от името на Живка)

Всички нови приятели и съмишленици, с които се запознахме бяхте чудесни!!
До скоро......... !!!!
« Последна редакция: август 12, 2007, 18:28:26 последно от baivennie » Активен
genov
ниво 4
Неактивен Неактивен

Мотор: Honda Valkyrie
Публикации: 330

Не карай по-бързо отколкото твоят ангел лети

330607133
Ел. поща
« Отговор #14 -: август 12, 2007, 18:52:52 »

Страхотно беше!!!Уникална природа,приятни хора и много бирааа...
На нито една мото-сбирка не съм спал до толкова късно,а и без главоболие след толкова много бири...Бих се включвал всеки път като съм на близо
Активен
Страници: [1] 2 3 ... 7   Нагоре
Изпечатай
www.MotoForum.bgКонцентратСъбитияМото събори/срещи 2007 (Модератор: puna_kazanlak)Тема: Крошуна Форум среща 10-12.08 - отзиви и мнения

News - MotoZone

Отиди на:  

Страницата е създадена за 0.122 секунди с 21 запитвания.