Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията

www.MotoForum.bgЗа ФорумаПроблеми при регистрация!Тема: Проблем при регистрация!
Страници: [1] 2 3   Надолу
Изпечатай
Автор Тема: Проблем при регистрация!  (Прочетена 31506 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
jjlazo
ниво 1
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 4

Ел. поща
« -: май 22, 2007, 15:42:06 »

Не намерих подобна тема за това пиша тук.От вчера чакам мейл за активиране.Наложи се да си правя поща в АБВ за да се регистрирам.Лошото е,че и запитване към админите не можах да направя без регистрация.  Confused
Активен
страшаро2
ниво 3
Неактивен Неактивен

Мотор: Honda VFR750FJ
Публикации: 173

« Отговор #1 -: май 22, 2007, 15:52:17 »

И аз имам същия проблем. Днес не можах да се логна и си пратих мейл с нова парола от форума, ама още я няма. Съответно акаунта ми вече е с друга парола и докато не получа въпросния мейл, не мога да вляза в него. Направих си друг акаунт (този) със служебния мейл, и на него си получих писмото за активация, ама на два други адреса все още не съм получил нищо (@nazdrave.net и @developer.bg). Единственото, за което се сещам, са някакви спам-филтри, ама на Орбителския адрес филтъра съм го изключил... Другия също не би трябвало да има филтри.

Бали му мамата, дет се вика  Smile
Активен
Stupid_boy
Модератор
ниво 5
Неактивен Неактивен

Публикации: 4620

« Отговор #2 -: май 22, 2007, 15:58:13 »

от вчера форума се намира на нов сървър, така че е възможно да има проблеми с него. работи се по проблемите и те ще бъдат отстранени при първа възможност.
Активен
jjlazo
ниво 1
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 4

Ел. поща
« Отговор #3 -: май 22, 2007, 15:58:54 »

Моето предложение към админите е да направят тема примерно (ПРОБЛЕМИ ПРИ РЕГИСТРАЦИЯ).
Да я направят отворена за нерегистрирани потребители,за да може да се решават такива проблеми,без да е нужно да се регистрираме по няколко пъти. Very Happy
Активен
werty
Кулинарен рокер
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: Intruder М800
Публикации: 1717

Летя ниско с .... 90

495290597
Ел. поща
« Отговор #4 -: май 26, 2007, 10:02:34 »

Ако чакате мейли с новите кодове - проверете точно спамовете .При мен беше същото положение - нямаше мейл ,и нямаше ,и нямяше и накрая като отворих спамовете хората най - прилежно ми бяха изпратили 6-7 мейла с новите данни.
Активен
RaTTo
началник
Администратор
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: Suzuki GSXR1000
Публикации: 901

MotoZone

69253274
« Отговор #5 -: май 26, 2007, 23:31:22 »

Ако чакате мейли с новите кодове - проверете точно спамовете .При мен беше същото положение - нямаше мейл ,и нямаше ,и нямяше и накрая като отворих спамовете хората най - прилежно ми бяха изпратили 6-7 мейла с новите данни.

Да, има вероярност някой майл сървъри да индексират препратения майл за забравена парола като спам, така че werty е прав.

Цитат
Моето предложение към админите е да направят тема примерно (ПРОБЛЕМИ ПРИ РЕГИСТРАЦИЯ).

темата е направена ако някой има проблем нека пише в нея.

Проблема с входа на регистрирани потребители е само при тези които са имали парола под 8 символа.
Преди седмица промених минималните символи в паролата на 8 и вероятно от там идва този проблем, сега съм върнал обратно изискването за минимални символи в паролата на 4, така че се нядявам да се оправят нещата.
Активен
dakata71
Гост

Ел. поща
« Отговор #6 -: май 31, 2007, 21:22:48 »

от 2 седмици се опитвам да се регистрирам.накрая получих имеил,но е написан на англииски,защо,след като в във форума е задължително да се пише на български?в имеила пише да: следвам този линк: ,за да активирам моя акуант,но страницата не се отвариа.какво да направиа?
Активен
RaTTo
началник
Администратор
ниво 5
Неактивен Неактивен

MotoZone

69253274
« Отговор #7 -: юни 01, 2007, 07:36:30 »

За е-майла който се изпраща при регистрация съм съгласен, днес ще го преведа на БГ, такъв е превода на тази форум-латформа, не всичко е преведено на БГ. Тъй като са минали 2 седмици от регистрацията ти без да активираш акаунта си от твоята поща той е бил изтрит. Направи си нова регистрация и я активирай веднага, би трябвало да нямаш проблеми, а ако имаш пиши тук, ще помагаме.
Активен
Palio
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: Suzuki GSX1100G, AWO 425 Sport
Публикации: 546

I'm on the highway to Hell!

« Отговор #8 -: юни 01, 2007, 10:02:00 »

За да не пускам нова тема ще пиша тук - забелязах, че не получавам на е-мейла си уведомяване за получено лично съобщение. Преди всичко си беше нормално. Ще се оправи ли и това, или има проблем в моя телевизор?
Активен
RaTTo
началник
Администратор
ниво 5
Неактивен Неактивен

MotoZone

69253274
« Отговор #9 -: юни 01, 2007, 10:23:42 »

Предполагам че проблема е в личната ти поща, явно индексира е-майлите от форума като спам. Ако имаш спам филтър в пощата може да погледнеш дали не са там. Ако е така, това може да се оправи като махнеш спам филтъра на майлите от форума или да си смениш майла ако не може да  се справиш с това.
Активен
Юли'
Гост

Ел. поща
« Отговор #10 -: юни 03, 2007, 11:40:12 »

Направих си нова регистрация - не ми пристига регистриращия майл?
Активен
kurshum
Гост

Ел. поща
« Отговор #11 -: юни 04, 2007, 17:08:05 »

И аз не получавам регистрацйонен mail какво да направя Surprised
Активен
blood23
ниво 1
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 2

Ел. поща
« Отговор #12 -: юни 04, 2007, 20:55:22 »

абе какво по дяволите ставаааааааа.пусна тема и след 1 ден вече я няма.така вече втора тема ми отива.кво да праа да го ева.
Активен
kamerierkata
Гост

Ел. поща
« Отговор #13 -: юли 12, 2007, 03:41:27 »

и при нас е сащото егати .....случая....  Sad Smile
Активен
intruder82
Гост

Ел. поща
« Отговор #14 -: август 06, 2007, 10:53:46 »

Surprised Surprised Surprised

От два месеца немога де се регна!!!

Нправете нещо по въпроса!!!

Не ми праще е-майл за регистрация.

Моля да направите нещо
Активен
Страници: [1] 2 3   Нагоре
Изпечатай
www.MotoForum.bgЗа ФорумаПроблеми при регистрация!Тема: Проблем при регистрация!

News - MotoZone

Отиди на:  

Страницата е създадена за 0.131 секунди с 20 запитвания.