Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията

www.MotoForum.bgКонцентратСъбития (Модератор: puna_kazanlak)Тема: Абитуриентка в Доганово
Страници: 1 ... 17 18 [19]   Надолу
Изпечатай
Автор Тема: Абитуриентка в Доганово  (Прочетена 53308 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
drfrancky
Група Модератори
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: Race Custom
Публикации: 7040

atheism-bg.com/

« Отговор #270 -: юни 01, 2017, 12:51:34 »

80 милиона лева разделено на 2.5 милиона работещи българи прави по 32 лева на човек. Толкова ще ни струва това поредно "интегриране". За 10 лева на година цяла България рева за задължителната ГО, че и протести имаше. Но за три пъти повече пари всички си мълчат. Та чак има и разни индивиди които викат, че и това е малко и трябва да правим повече. Плюем на вас цигански подлоги.
Активен
Alexander3dartwork
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: CBF500 / Bros
Публикации: 1425

« Отговор #271 -: юни 01, 2017, 13:16:16 »

80 милиона лева

Най тъжното е че няма да има никакъв ефект. Абсолютно безмислено е, и 98% от тези пари ще бъдат откраднати без да бъде свършено нищо полезно. Резултата ще е откраднати/похрачени едни пари, а бита и нравите на хъхреците ще си останат същите, и някоя зелка накрая пак ще подскача че "не правим достатъчно за интеграцията и тн...."

А колко е просто... някой просто трябва да им набие в канчетата че на първо място имат отговорности и задължения, както и норми в това общество които трябва да спазват, и едва тогава идват правата им....    тези неща ме отчайват в България и ме карат да мисля все повече за трайно емигриране (и тотално неработещото правораздаване)

едит: извинявам се че съм леко извън темата... (просто на мен това ми е болката за тая държава)
Активен
drfrancky
Група Модератори
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: Race Custom
Публикации: 7040

atheism-bg.com/

« Отговор #272 -: юни 01, 2017, 19:07:13 »

Докато има хора, като тая пача, организиращи "мероприятия" ще има и хора имигриращи.
Активен
Страници: 1 ... 17 18 [19]   Нагоре
Изпечатай
www.MotoForum.bgКонцентратСъбития (Модератор: puna_kazanlak)Тема: Абитуриентка в Доганово

Отиди на:  

WebMoto.bg - борса за мотори, части, аксесоари, екипировка, гуми

Страницата е създадена за 0.175 секунди с 20 запитвания.