Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията

www.MotoForum.bgКонцентратСъбития (Модератор: puna_kazanlak)Тема: Абитуриентка в Доганово
Страници: 1 ... 16 17 [18] 19   Надолу
Изпечатай
Автор Тема: Абитуриентка в Доганово  (Прочетена 46418 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
apollo11
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: TDM (900)
Публикации: 2624

Ел. поща
« Отговор #255 -: май 29, 2017, 15:26:05 »

Франки, сега вече говориш правилно!
Активен
Grobarq
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: Vърховен Транспортер и... червен...
Публикации: 5039

Толкова бавно,че да те видят!

Ел. поща
« Отговор #256 -: май 29, 2017, 16:26:29 »

Гроби,

Отличниците от произволно избрани училища имат родители, които да ги зарадват ...
Сираците нямат.

Да имат родители, но ти откъде знаеш, че този отличник който е бъдещето на България няма да ти се зарадва. Нали целта е да зарадвате децата? В този случай това е дискриминация спрямо българчетата. Зарадвайте ги тях. Отидете и съпроводете целия випуск.

Ти сигурен ли си, че децата в дома са сираци?
Може би е тъп въпрос, но помисли. В тези домове циганета не са сираци, а изоставени от родителите им държавата да ги гледа.
Професия майка... Баси...
Горе споменах за интеграция, никой не реагира. Може би защото усетихте как само ви чакам да почнете да ми я обяснявате...
Циганските племена живеят на територията на България от времето на Борис I. За толкова векове те продължават да се отцепват по един или друг начин от държавата. Поне от това което се знае от новата история. По бай Тошо време бяха сравнително кротки защото милиционерите не им се церемонията. Последните 25-27г те упорито не искат да се съобразяват с никакви български закони. Смятат, че някой им е длъжен.
И пак казвам не са виновни само те!
Не е луд този който яде баницата!
Активен
mimom
ниво 4
Неактивен Неактивен

Мотор: Yamaha FJR 1300; Honda VF700C Super Magna; Honda Hornet 600; Suzuki Bandit 250
Публикации: 282

Ел. поща
« Отговор #257 -: май 29, 2017, 20:53:54 »

Гроби, уважавам мнението ти, но темата е друга. Колкото до отличника в НПМГ, Английска, Немска или което и друго училище да е, не мисля, че при изявено желание от детето, достатъчно е тази информация да стигне до тук и да се намерят хора, съфорумци, които да се отзоват. Всичко е въпрос на информация, а не дали детето е в дом или в елитно училище, независимо дали едва е изкласил или е отличник. Темата е да дарим радост. Или поне аз така я разбрах. Ако грешно съм я изтълкувал, моля за извинение.
Активен
drfrancky
Група Модератори
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: Race Custom
Публикации: 7042

atheism-bg.com/

« Отговор #258 -: май 29, 2017, 21:27:56 »

Дарете радост, никой не ви спира, но не бъдете част от проблем. Има страшно много български деца на които можете да дарите не само радост а ми и живот.
Активен
Grobarq
ниво 5
Неактивен Неактивен

Ел. поща
« Отговор #259 -: май 29, 2017, 22:16:15 »

Гроби, уважавам мнението ти, но темата е друга. Колкото до отличника в НПМГ, Английска, Немска или което и друго училище да е, не мисля, че при изявено желание от детето, достатъчно е тази информация да стигне до тук и да се намерят хора, съфорумци, които да се отзоват. Всичко е въпрос на информация, а не дали детето е в дом или в елитно училище, независимо дали едва е изкласил или е отличник. Темата е да дарим радост. Или поне аз така я разбрах. Ако грешно съм я изтълкувал, моля за извинение.

Няма да се ровя в темата назад, но ти виж и кажи дали циганетата са изявили желание да ги ескортират мотористи или някой си е решил, че видиш ли това ще е много добра идея?
Само да вметна, че те не пишат тук, а някой друг предава уж тяхните желания.
Но все пак разгледай темата... И не само ти...
Мисля, че сте подведени по желанията на някой друг
Активен
ezhko
ниво 3
Неактивен Неактивен

Мотор: BMW F 650 GS Dakar; BMW R 100 RT
Публикации: 124

Нагъл - щото е бодлив!

Ел. поща
« Отговор #260 -: май 29, 2017, 22:25:13 »

Франки и Гроби,

ВАС никой не ви спира също. Искате да зарадвате отличници? Прекрасно. Организирате го, каните желаещите и става!
Направете 3-4 деца и ги направете отличници до един.

Не искате да плащате за "циганета"? Ми недейте! Не плащайте данъци, организирайте партия, спечелете избори, гласувайте закон за спиране на майчинските! После и за изтребване на децата в сиропиталищата, скопяване на родители изоставили дете, концлагери с принудителен труд за същите или каквото още там смятате за правилно...ако можете. Ако не става - грабвайте оръжието и напред на нож!

Но направете НЕЩО ВИЕ, вместо да давате на другите акъл, как ТЕ по-правилно да свършат това, което ВИЕ смятате за правилно!

Активен
drfrancky
Група Модератори
ниво 5
Неактивен Неактивен

atheism-bg.com/

« Отговор #261 -: май 29, 2017, 22:34:23 »

Ако аз зарадвам отличник, това по никакъв начин няма да повлияе на твоя живот. Ако обаче ти нахраниш мангала то той ще дойде утре да ограби родителите ми. Правиш ли разлика бе циганска подлого ?
Активен
Grobarq
ниво 5
Неактивен Неактивен

Ел. поща
« Отговор #262 -: май 29, 2017, 22:51:14 »

Ако аз зарадвам отличник, това по никакъв начин няма да повлияе на твоя живот. Ако обаче ти нахраниш мангала то той ще дойде утре да ограби родителите ми.

Може да повлияе положително за цяла България, ако този отличник остане да живее тук след завършването си.
Но голяма част бягат в чужбина поради една или друга причина. Едната е циганизацията на тази държава. И тук остава кой? Точно същите тези циганета които си цицат от държавата и решават, че всичко което си пожелаят им е позволено.

Франки и Гроби,

ВАС никой не ви спира също. Искате да зарадвате отличници? Прекрасно. Организирате го, каните желаещите и става!
Направете 3-4 деца и ги направете отличници до един.

Не искате да плащате за "циганета"? Ми недейте! Не плащайте данъци, организирайте партия, спечелете избори, гласувайте закон за спиране на майчинските! После и за изтребване на децата в сиропиталищата, скопяване на родители изоставили дете, концлагери с принудителен труд за същите или каквото още там смятате за правилно...ако можете. Ако не става - грабвайте оръжието и напред на нож!

Но направете НЕЩО ВИЕ, вместо да давате на другите акъл, как ТЕ по-правилно да свършат това, което ВИЕ смятате за правилно!

Ще те изненадам ли ако ти кажа, че съм правил нещо си? Бил съм част от нещо си... Преди години...И партийно дори. За детскста онкология в Пловдив....
Е там наистина имат нужда!
Но това сигурно е далечна тема за теб?
Активен
ezhko
ниво 3
Неактивен Неактивен

Нагъл - щото е бодлив!

Ел. поща
« Отговор #263 -: май 29, 2017, 23:00:42 »

Може да повлияе положително за цяла България, ако този отличник остане да живее тук след завършването си.
Но голяма част бягат в чужбина поради една или друга причина.

Колко отличника направи и останаха ли да живеят тук? Или пак ще даваме акъл на другите?
Имам си работа предимно с отличници. Повечето от тези, които напускат, го правят, защото им е писнало кибиците да им опяват как нещо няма да стане или как нещо правят неправилно.

Ако аз зарадвам отличник, това по никакъв начин няма да повлияе на твоя живот. Ако обаче ти нахраниш мангала то той ще дойде утре да ограби родителите ми. Правиш ли разлика бе циганска подлого ?

Мислех си, че модераторите следва да дават пример за спазване на добрия тон....дали не съм сбъркал форума?  Very Happy
Защитавай си родителите от тези дето ги грабят. Или ще повтаряме "светлия пример" на Хитлер - циганите, евреите и т.н. на сапун?

« Последна редакция: май 29, 2017, 23:07:34 последно от ezhko » Активен
drfrancky
Група Модератори
ниво 5
Неактивен Неактивен

atheism-bg.com/

« Отговор #264 -: май 29, 2017, 23:15:34 »

Сбъркал си форума ако ще защитаваш циганите определено.
Активен
ezhko
ниво 3
Неактивен Неактивен

Нагъл - щото е бодлив!

Ел. поща
« Отговор #265 -: май 29, 2017, 23:18:42 »

Сбъркал си форума ако ще защитаваш циганите определено.

Покажи ми едно мое изречение, което защитава или въобще по някакъв начин се отнася специфично до циганите.
« Последна редакция: май 29, 2017, 23:20:24 последно от ezhko » Активен
Grobarq
ниво 5
Неактивен Неактивен

Ел. поща
« Отговор #266 -: май 29, 2017, 23:22:15 »

Колко отличника направи и останаха ли да живеят тук? Или пак ще даваме акъл на другите?
Имам си работа предимно с отличници. Повечето от тези, които напускат, го правят, защото им е писнало кибиците да им опяват как нещо няма да стане или как нещо правят неправилно.

Мислех си, че модераторите следва да дават пример за спазване на добрия тон....дали не съм сбъркал форума?  Very Happy
Защитавай си родителите от тези дето ги грабят. Или ще повтаряме "светлия пример" на Хитлер - циганите, евреите и т.н. на сапун?

Помогнал съм на някои отличници от английската и руската гимназия в Пловдив. ( Не знам от къде си, но това са  и двете най- елитни гимназии в Южна България). Сега с какво е друга тема, но и те си имаха бал този 24 май... Е не успях да отида ... както и да е. Интересното е, че бях там преди 4-5г, а още като ме срещнат на улицата ме спират да си говорим.
Текучеството на напусналите България в тези гимназии е над 60%... Никой в момента не може да ги задържи тук.
И да до някъде си прав, че точно те имат друг поглед над нещата и трудно приемат "светлия пример от миналото".
Активен
ezhko
ниво 3
Неактивен Неактивен

Нагъл - щото е бодлив!

Ел. поща
« Отговор #267 -: май 29, 2017, 23:41:00 »

Помогнал съм на някои отличници от английската и руската гимназия в Пловдив. ( Не знам от къде си, но това са  и двете най- елитни гимназии в Южна България). Сега с какво е друга тема, но и те си имаха бал този 24 май... Е не успях да отида ... както и да е. Интересното е, че бях там преди 4-5г, а още като ме срещнат на улицата ме спират да си говорим.
Текучеството на напусналите България в тези гимназии е над 60%... Никой в момента не може да ги задържи тук.
И да до някъде си прав, че точно те имат друг поглед над нещата и трудно приемат "светлия пример от миналото".

Дойдохме си на думата...
По-долу от 13-та минута и 20-та секунда съм аз ...

А сегашните отличници (говорим за истински успешните, а не за бележкарчета и зубърчета без покритие) - те искат едно: или да им дават личен пример с нещо направено, или да им помагат в техните начинания или поне да не им пречат... И рядко успяват да намерят това в България, за съжаление. Най-често - в западни компании. Което пак не е съвсем в България.
« Последна редакция: май 30, 2017, 00:08:40 последно от ezhko » Активен
Grobarq
ниво 5
Неактивен Неактивен

Ел. поща
« Отговор #268 -: май 30, 2017, 00:19:34 »

Дойдохме си на думата...
По-долу от 13-та минута и 20-та секунда съм аз ...

А сегашните отличници (говорим за истински успешните, а не за бележкарчета и зубърчета без покритие) - те искат едно: или да им дават личен пример с нещо направено, или да им помагат в техните начинания или поне да не им пречат... И рядко успяват да намерят това в България, за съжаление. Най-често - в западни компании. Което пак не е съвсем в България.

Може би сме спорили с теб в някои теми... Може би ще спорим в някои теми...
Искам само да кажа, че обожавам, уважавам , обичам и вярвам на кучетата много повече отколкото на хората! Хора са не предавали, кучета никога!
Въпреки, че не гледам куче в къщи... Дълга е историята...
Това с което се занимаваш меко казано е благородно!
И най- вероятно не разбрано за голяма част от нашето общество
Активен
phoenix
ниво 4
Неактивен Неактивен

Мотор: Готин
Публикации: 470

« Отговор #269 -: юни 01, 2017, 10:48:50 »

Онзи ден се разбра, че предстои отпускнето на 80 000 000 лв за ромското включване. За кой път - не знам. Само се пилеят едни пари за загубени каузи. Веднага бяха викнали Цветелин Кънчев в някои телевизии да защитава парата за циганите. Сигурно има защо - едва ли ще мине без да намаже и той нещо.
Активен
Страници: 1 ... 16 17 [18] 19   Нагоре
Изпечатай
www.MotoForum.bgКонцентратСъбития (Модератор: puna_kazanlak)Тема: Абитуриентка в Доганово

News - MotoZone

Отиди на:  

Страницата е създадена за 0.248 секунди с 20 запитвания.