Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията

Страници: 1 2 [3]   Надолу
Изпечатай
Автор Тема: Memento mori...  (Прочетена 28306 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
ippmpawo
ниво 4
Неактивен Неактивен

Мотор: Kawasaki VN 2000 Classic LT Yamaha V Star 1100 Classic,Yamaha Virago XV 535 ,Yamaha XV 500 SE,Аво Турист ,Аво Спорт ,Иж Спорт ,Иж Планета,Ява 250,Балкан 75,Simson KR50,Балкан 250,ИЖ 49
Публикации: 433

Ел. поща
« Отговор #30 -: февруари 03, 2010, 19:47:57 »

Радвам се,че има желание за възраждане на темата.В сравнително дългата си практика като лекар съм срещал многообразен мотоциклетен травматизъм.Обсъждал съм случаи и с други лекари,които са мотористи/Жалко,че повечето избягаха в чужбина/и изкристализира мнението че причините обикновенно са неправилна преценка ,било  то на ситуация на пътя,собсвени умения и възможности или техническо състояние на машината.За мен фрази от типа "Отивах само до центъра затова бях с джапанки,къси панталони и нямах каска" или "Какво като ограничението е 50км/ч,те ще ми кажат с колко да карам" са белег на невежество във всички аспекти.
Memento mori... много пъти съм гледал смъртта в очите,професията ми е таква.Дано за в бъдеще и все по-рядко , това зависи от всички нас!
Активен
KiRoFF
ниво 3
Неактивен Неактивен

Мотор: Suzuki Kazana 750cc
Публикации: 122

« Отговор #31 -: април 03, 2012, 14:16:48 »

Случайно попаднах на темата и искам да направя един ЪП, нека всеки прочете думите на рейвъна .. и надявам се се вслуша поне малко в тях ...!
Активен
madbatt
Чукча не моторист, чукча форумист!
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: горска пръчка
Публикации: 742

Who can stop the Cop

« Отговор #32 -: април 03, 2012, 14:50:14 »

Къде изчезна тоя човек?
Активен
Jovannotti
ниво 1
*
Неактивен Неактивен

Мотор: Honda Hornet 600
Публикации: 7

Покоят на съзнанието дава правилните ценности.

Ел. поща
« Отговор #33 -: април 03, 2012, 18:34:09 »

Невероятно звучи, но човек или нещо е написал нещо много истинско, вярно и може би с насоката към всички ни като хора...
Някъде бях попадал на информация за Red raven- а, че живее през океана, но не мога да кажа дали е така със сигурност.
По принцип няма значение къде е човека, факт е че всичките му теми,постове и коментари са много съдържателни и стойностни, по скоро са като послания насочени с голям заряд...

И аз бих искал да стисна ръката на човека, който ни споделя всичко това, но много по силно е да вникваме в смисъла на думите му и наистина да ги възприемаме като голяма истина.

Още един път - силни думи, предизвикващи отрезвяване и анализ...

С голямо уважение и пожелания за успех и късмет.

JK
Активен
Страници: 1 2 [3]   Нагоре
Изпечатай
www.MotoForum.bgКонцентратМото енциклопедия (Модератор: Terziev)Тема: Memento mori...

Отиди на:  

WebMoto.bg - борса за мотори, части, аксесоари, екипировка, гуми

Страницата е създадена за 0.177 секунди с 20 запитвания.