Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията

Страници: 1 ... 5 6 [7]   Надолу
Изпечатай
Автор Тема: Пътен Инструмент  (Прочетена 56714 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
lutar
ниво 3
Неактивен Неактивен

Мотор: Africa Twin
Публикации: 135

Ел. поща
« Отговор #90 -: март 08, 2010, 13:52:44 »

Аз пък си нося жена, да ми топли на кръста.........да не говорим че може да ми се дое** по пътя.  Smile
Ми ко?
Активен
forry
Freerider
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: скутерче
Публикации: 814

fory_underground@abv.bg forry
Ел. поща
« Отговор #91 -: март 08, 2010, 14:12:06 »

За карания в рамките на страната нося резервен ключ, телефони два броя+ кредитни карти и кеш (и бушончета, ама те във всичките ми моторетки си ги има в бушониерата).
   За близки дестинации (Сърбия, Македония, Гърция, Румъния) добавям и комплект инструменти (ключета, отверки, ключ за свещи, шестограми), спрей за гуми, комплект за спукана гума, свински опашки, тел, изолирбанд, резервни свещи.
   За по-далечни пътувания добавям и резервно жило за съединител, резервни вътрешни гуми, лепенки за вътрешни гуми, резервни реле-регулатор и CDI, резервно лостче за съединителя и предната спирачка, резервна бензинова помпа (за моторетките ми с електрическа такава).
   За най-далечните пътувания все още не знам, защото не съм правил такива Very Happy
   П.п. Нещото, което все пропускам да си сложа в куфара е резервно звено за верига. Този сезон мисля да не правя подобна грешка, че да не дърпам дявола за опашката...
« Последна редакция: март 08, 2010, 14:17:59 последно от forry » Активен
Nick
Група Модератори
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: GL1500SE
Публикации: 4080

Чл. 39. (1)

WWW Ел. поща
« Отговор #92 -: март 08, 2010, 15:42:13 »

Аз имам оригиналния комплект в който има всичко Обходимо, но все пак не се доверявам напълно.

Нося си допълнително мултицет, свещи, тиксо, каучукова лента, помпа, спрей за гуми+фитили.Хубаво е да има и малка тубичка силикон... Божа работа...
Едно време с дъртото BMW (41г.)си носех и разпределителен вал + едно бутало. Но това е отделен въпрос... Точно тогава на един приятел със същата моторетка се скъса колянов вал... А не носихме.  Smile
Активен
Deqnchube
Мамута
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: Yamaha TDR 125
Публикации: 529

skype-deqnvasilev1

Ел. поща
« Отговор #93 -: март 08, 2010, 17:15:20 »

Аз нищо не носа. Без книжка къде да хода.. а и няма никакво место и за 1 ключ да остава... 
В симсонката обаче бях оборудван. Ключове , свещи ( сиг 4 вида имаше) Отверки, ТЕЛ 
Активен
muncho
ниво 3
Неактивен Неактивен

Публикации: 124

« Отговор #94 -: март 08, 2010, 22:57:59 »

Аз имам оригиналния комплект в който има всичко Обходимо, но все пак не се доверявам напълно.

Нося си допълнително мултицет, свещи, тиксо, каучукова лента, помпа, спрей за гуми+фитили.Хубаво е да има и малка тубичка силикон... Божа работа...
Едно време с дъртото BMW (41г.)си носех и разпределителен вал + едно бутало. Но това е отделен въпрос... Точно тогава на един приятел със същата моторетка се скъса колянов вал... А не носихме.  Smile

Ауууу... много лачено бре 'Танасе  Very Happy
Активен
haivanin
ниво 4
Неактивен Неактивен

Мотор: MZ 150 etz,MZ 175 trophy,JAWA 250
Публикации: 426

Ел. поща
« Отговор #95 -: октомври 01, 2011, 19:25:17 »

най важна е телта
не може ли да се оправи с тел начи работата е сериозна Very Happy Very Happy Very Happy
Активен
galinvayov
A LONE RIDER
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: Kawasaki KLR 600 '85, Yamaha XS750 '78, Балкан 250
Публикации: 1233

332556697
WWW Ел. поща
« Отговор #96 -: октомври 01, 2011, 20:15:31 »

Лятото си купих комплект ключове. Три ключа, 12 размера (от 8 до 19). Недостатъка им е по голямата глава, на някои тесни места не влизат.
Активен
vikik
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: K1200RS
Публикации: 542

« Отговор #97 -: октомври 02, 2011, 10:01:28 »

За карания в рамките на страната нося резервен ключ, телефони два броя+ кредитни карти и кеш (и бушончета, ама те във всичките ми моторетки си ги има в бушониерата).
   За близки дестинации (Сърбия, Македония, Гърция, Румъния) добавям и комплект инструменти (ключета, отверки, ключ за свещи, шестограми), спрей за гуми, комплект за спукана гума, свински опашки, тел, изолирбанд, резервни свещи.
   За по-далечни пътувания добавям и резервно жило за съединител, резервни вътрешни гуми, лепенки за вътрешни гуми, резервни реле-регулатор и CDI, резервно лостче за съединителя и предната спирачка, резервна бензинова помпа (за моторетките ми с електрическа такава).
   За най-далечните пътувания все още не знам, защото не съм правил такива Very Happy
   П.п. Нещото, което все пропускам да си сложа в куфара е резервно звено за верига. Този сезон мисля да не правя подобна грешка, че да не дърпам дявола за опашката...

Абе, Фори аз се чудех с какво запълваш трите куфара на "Африка"та  Very Happy
Активен
ZZ_TOP
ниво 3
Неактивен Неактивен

Мотор: Suzuki GSX-R 750 SRAD
Публикации: 202

Бързай бавно

124303619
« Отговор #98 -: октомври 02, 2011, 10:32:50 »

Ауууу... много лачено бре 'Танасе  Very Happy

лачено ама липства 1 ключ  Very Happy Very Happy Smile
Активен
madmax1
макс
ниво 3
Неактивен Неактивен

Мотор: най-обикновен XX
Публикации: 137

« Отговор #99 -: октомври 02, 2011, 14:54:37 »

нося стандартните инструменти както и едно комбинирано ножче с клещи  и др. простотийки спрей за гуми и фитили, смазка за верига някоя и друга гайка и винтчета рервна крушка,свински опашки, важе, бушончетата си стоят в кутийката лейкипласт, спирт, вода, ластици, карта, пари за храна и гориво ;) екипа за дьжд, палатка, спален чувал, шалте, телефон и зарядно, документи допьлнителни дрехи...
Активен
haivanin
ниво 4
Неактивен Неактивен

Мотор: MZ 150 etz,MZ 175 trophy,JAWA 250
Публикации: 426

Ел. поща
« Отговор #100 -: октомври 31, 2011, 10:54:24 »

тел клещи ключ за свещи и две резервни свещи отверка лепило за гуми помпа и един ключ 22
аааа и две малки щанги каквото и друго да стане имам и телефон с пълна батерия.. Very Happy
Активен
Страници: 1 ... 5 6 [7]   Нагоре
Изпечатай
www.MotoForum.bgКонцентратРемонт, тунинг, въпроси, моточасти и аксесоариРъководства, Програми, Технически данни (Модератор: KokoVmaxa)Тема: Пътен Инструмент

Отиди на:  

WebMoto.bg - борса за мотори, части, аксесоари, екипировка, гуми

Страницата е създадена за 0.059 секунди с 21 запитвания.