Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията

www.MotoForum.bgСвета извън моторите.ВеселбаТема: Посегнаха на романа "Под игото"
Страници: 1 [2]   Надолу
Изпечатай
Автор Тема: Посегнаха на романа "Под игото"  (Прочетена 988 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Kunev
ниво 3
Неактивен Неактивен

Мотор: HONDA CB500 Twin
Публикации: 239

« Отговор #15 -: декември 03, 2019, 11:58:11 »

Между другото гледайте какво става тука ...  Sad

Активен
Oggie
Група Модератори
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: KTM 990 Adventure
Публикации: 3001

« Отговор #16 -: декември 03, 2019, 12:22:16 »

И какво става ?
Активен
Георги Петков
Жоро
ниво 4
Неактивен Неактивен

Мотор: Yamaha FZ6 Fazer 2004
Публикации: 494

Ел. поща
« Отговор #17 -: декември 03, 2019, 12:25:56 »

И какъв точно е проблема да се образоваш какви други култури и порядки има?
Хората са ти дали декларация... като не искаш не се подписваш.
Активен
NikDaPhreak
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: Балкан М1, Kawasaki VN15, Suzuki LS650, Балкан С2
Публикации: 1783

« Отговор #18 -: декември 03, 2019, 17:25:05 »

Нещо и писна да коментирам под подобни теми, но в случая по изключение съм за инициативата децата от малки да знаят, че има и други култури, нрави и обичаи, че и цветове на кожата и че не е нужно да проявяват агресия към тях на база незнание / непознаване. И преди някой да ми скочи на веждите - проявата на агресия само на база непознаване на отсрещната страна е нормална проява. Проявата на толерантност (разбиране и търпимост към различното) е ОК докато не я извратят в толерстия. Пример - пречи ли ми някой пастафарианец да си вярва в Спагетеното чудовище и да му се кланя? Не. Пречи ли ми някой "различен" като настоява, че понеже е със сексуална ориентация, която преди 20 години се лекуваше в психодиспансер, има правото да си вее половите органи на показ в центъра на София? Пречи ми, разбира се! Границата не е чак толкова тънка, нали?
Активен
Oggie
Група Модератори
ниво 5
Неактивен Неактивен

« Отговор #19 -: декември 03, 2019, 17:45:17 »

Smile
Петък точно в пет EXCLUSIVE 2
Активен
kitan
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: изтребител
Публикации: 4602

Ел. поща
« Отговор #20 -: декември 03, 2019, 18:38:23 »

абе защо постоянно има някаква педерстка тема за обсъждане...чак се чудя,да не ми налети някой от форума вече Smile Smile Smile Smile Smile Smile
Активен
Archibald
ниво 2
**
Неактивен Неактивен

Мотор: Kawasaki Vulcan 900 Classic
Публикации: 65

« Отговор #21 -: декември 03, 2019, 20:04:31 »

Не е смешно, точно така се говори на фирмено ниво във всичките тлъсти международни корпорации и нашите празноглави папагали копират от там. Добрата новина е, че на такъв кривоговор се радват единствено разните "юпита", които през 90-те ги учиха, че слънцето изгрява от запад и всичко, което идва от там съответно също свети - а те не са много и за щастие май намаляват.
Активен
Grobarq
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: Vърховен Транспортер и... червен...
Публикации: 5870

Толкова бавно,че да те видят!

Ел. поща
« Отговор #22 -: декември 03, 2019, 21:44:08 »

Велик е Китодар!!! Абсолютно точно и навременно!
 rulez1 rulez1 rulez1 rulez1 rulez1 rulez1 rulez1 rulez1 rulez1 rulez1 rulez1
Дано авторите на новия вариант на "Под игото" видят клипа!

И преди някой да ми скочи на веждите - проявата на агресия само на база непознаване на отсрещната страна е нормална проява. Проявата на толерантност (разбиране и търпимост към различното) е ОК докато не я извратят в толерстия. Пример - пречи ли ми някой пастафарианец да си вярва в Спагетеното чудовище и да му се кланя? Не. Пречи ли ми някой "различен" като настоява, че понеже е със сексуална ориентация, която преди 20 години се лекуваше в психодиспансер, има правото да си вее половите органи на показ в центъра на София? Пречи ми, разбира се! Границата не е чак толкова тънка, нали?

Абсолютно точно!

А това дето е качил Кунев леко ме изуми... Нима трябва да обясняват на толкова малки деца различните етноси и култури? Това през месец януари, февруари...
И следващия абзац веднага ме светна защо трябвало... През месец февруари, март щяло да ги  понаучат на идентичност и самосъзнание... Surprised

Активен
phoenix
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: Готин
Публикации: 1423

« Отговор #23 -: декември 03, 2019, 22:59:48 »

Един приятел наскоро метна този лаф: Не съм расист. Не правя разлика между хората. За мен всички негри, индийци, пакистанци, че и нашите цигани, са едни и същи мангали Smile
Активен
Oggie
Група Модератори
ниво 5
Неактивен Неактивен

« Отговор #24 -: декември 03, 2019, 23:47:52 »

Много ме кефи как се развива тая тема. Само за две страници тръгнахме от хипотетичен опит за гавра с културната ни идентичност, минахме през страхове от нападения на хомосексуалисти и финишираме с циганите. Стегнато и без празни приказки. Все едно Волен Сидеров на предизборен дебат.
Активен
Grobarq
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: Vърховен Транспортер и... червен...
Публикации: 5870

Толкова бавно,че да те видят!

Ел. поща
« Отговор #25 -: декември 04, 2019, 06:58:27 »

Много ме кефи как се развива тая тема. Само за две страници тръгнахме от хипотетичен опит за гавра с културната ни идентичност, минахме през страхове от нападения на хомосексуалисти и финишираме с циганите. Стегнато и без празни приказки. Все едно Волен Сидеров на предизборен дебат.

Днес се събудих с идеята да ти кажа ако искаш да метнеш от тук нататък постовете в другата тема  за стратегията за детето.

Между другото гледайте какво става тука ...  Sad

Активен
phoenix
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: Готин
Публикации: 1423

« Отговор #26 -: декември 04, 2019, 20:29:19 »

Професионалисти сме, какво се чудиш Smile Smile Smile
Активен
Страници: 1 [2]   Нагоре
Изпечатай
www.MotoForum.bgСвета извън моторите.ВеселбаТема: Посегнаха на романа "Под игото"

Отиди на:  

WebMoto.bg - борса за мотори, части, аксесоари, екипировка, гуми

Страницата е създадена за 0.309 секунди с 20 запитвания.