Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията

www.MotoForum.bgКонцентратMoТoТуризъм (Модератор: Tonyco)Тема: Да ОБИКОЛЯ България за шест дни ......... е моята цел за края на сезон 2019
Страници: 1 [2]   Надолу
Изпечатай
Автор Тема: Да ОБИКОЛЯ България за шест дни ......... е моята цел за края на сезон 2019  (Прочетена 944 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Dr.Ago
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: Suzuki SV 650
Публикации: 756

Не ме правете на идиот, аз сам ще се справя! ;)

Ел. поща
« Отговор #15 -: септември 13, 2019, 22:34:02 »

Истинското изпитание ще ви е от Лом до Русе!Отврат е!
 Малка поправка: скоро карах Русе-Свищов, но през Бяла и пътя е добре.
  veso-o, преди да наречеш един път отвратителен покарай из разградско извън първокласните пътища.  Very Happy Нещо като Върбишкият проход (направих грешката да го мина последната неделя). За справка: в момента ремонтират пътя Кубрат-Разград около Каменово. Там, където имаше дупки, пътят в един участък е изровен до камъчките, а на друг участък - до пръст и май се кара с една идея по-бързо от преди. Поне успяваш да включиш на 3-та по-често.  Smile А там, където е останал асфалтът, а само е изстърган горния слой, пак се кара по-бързо, въпреки целия пепеляк по пътя.
Активен
phoenix
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: Готин
Публикации: 1240

« Отговор #16 -: Вчера в 23:34:40 »

Онзи ден минахме отсечката Дуранкулак - Несебър. Пътят е добър, като се изключи участъкът след Обзор. Не, че е нещо фрапиращо, ама на места асфалтът е гаден - с дупки и пропадания. Залагат и камери на триноги - заебани сами без патрулки наоколо. Ако минавате през Варна, на места асфалтът е като стъкло. Почнали са и няколко ремонта. А бе щом жена ми го мина този маршрут без проблем със 125-чката, значи си е направо добър Very Happy
Активен
Страници: 1 [2]   Нагоре
Изпечатай
www.MotoForum.bgКонцентратMoТoТуризъм (Модератор: Tonyco)Тема: Да ОБИКОЛЯ България за шест дни ......... е моята цел за края на сезон 2019

Отиди на:  

WebMoto.bg - борса за мотори, части, аксесоари, екипировка, гуми

Страницата е създадена за 0.055 секунди с 21 запитвания.