Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията

Страници: 1 ... 4 5 [6]   Надолу
Изпечатай
Автор Тема: Корона мото  (Прочетена 5416 пъти)
0 Членове и 2 Гости преглежда(т) тази тема.
NikDaPhreak
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: Балкан М1, Kawasaki VN15, Suzuki LS650, Балкан С2
Публикации: 1775

« Отговор #75 -: август 21, 2019, 21:05:56 »

Прав си, ако е етикет като на фанелката - да стърчи от някъде. Я погледни някое "марково" кожено яке - етикетът е зашит от 4те страни за подплатата под или над ципа за гръбния протектор. Това едва ли отлита в кофата.
Активен
Oggie
Група Модератори
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: Kawasaki Vulcan 2000 Classic LT / KTM 990 Adventure
Публикации: 2908

« Отговор #76 -: август 21, 2019, 21:20:04 »

Ако става дума за такъв етикет съм твърдо за. Преди години ми шиха едно кожено яке във Вулкан Велико Търново и си бяха сложили една кожена вложка отвътре. Даже има и още по-готин вариант понеже си шия костюми при Драго и Радо те пък до своя етикет ти бродират especially tailored for и името ти. Ако някой има по-близки връзки с хората от Корона можем да ги поканим във форума предполагам, че можем да им дадем доста идеи. Пък и не е зле да знаем с какви възможности разполагат в действителност. Разликата между желания и възможности си е цяла бездна.
Активен
KokoVmaxa
............ няма вечен кеф!
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: със две свещи
Публикации: 2177

- " RBT Custom motors " -

231941703
WWW Ел. поща
« Отговор #77 -: август 23, 2019, 08:08:09 »

Ще говоря с човеко , да видим дали ще има мерак да се логва във форум , но пък е и за негов + все пак

Относно етикетите - смятам че ще да са каквото и както трябва
Активен
KokoVmaxa
ниво 5
Неактивен Неактивен

231941703
WWW Ел. поща
« Отговор #78 -: септември 09, 2019, 07:52:04 »

3 дни разходка из Старите столици и Мадара............ дрешките определено заслужават всяка стотинка

След поставянето на вентилационните ципове на якето , вече всичко е Топ-Топ-Топ  Smile Smile Smile Мнооооооого доволен.
Активен
FozY
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: www.sites.google.com/site/fozysite/home
Публикации: 985

R1200GSA; XVS650

WWW Ел. поща
« Отговор #79 -: септември 09, 2019, 08:49:42 »

....
 След поставянето на вентилационните ципове на якето , вече всичко е Топ-Топ-Топ  Smile Smile Smile Мнооооооого доволен.

Постави ги допълнително след ушиването?

3 дни разходка из Старите столици и Мадара............ ...
Стига бе... Плиска, Преслав? Направих ги в Събота. "Остъргахте" ли новия асфалт след с. Тича към Велики Преслав  Cool Razz
Активен
KokoVmaxa
ниво 5
Неактивен Неактивен

231941703
WWW Ел. поща
« Отговор #80 -: септември 09, 2019, 10:11:35 »

Постави ги допълнително след ушиването?
Стига бе... Плиска, Преслав? Направих ги в Събота. "Остъргахте" ли новия асфалт след с. Тича към Велики Преслав  Cool Razz
да Допълнително след като установих , че нямам такива - Слави няма грешка  Very Happy

Идеята е , че бях,е група която не бяха ходили в този район - и исках да им покажа Двете столици , Мадарския конник , да се насладим и на НЕВЕРОЯТНАТА Кухня в р-т Омуртагов Мост ( там и спахме двете вечери в хотелската част - много чисто и приятно )

с.Тича - Преслав - нов асфалт !?!?!?!?  Surprised
 Ден 1-ви беше: Хасково - Симеоновград - Гълъбово - Раднево - Нова Загора - Сливен - Ичера - Градец - Котел -(нов асфалт)- Омуртаг - Търговище - Шумен - Омуртагов Мост
 Ден 2-ри беше: Омуртагов Мост - Кочово - Осмар - Ханкрум - Мадара - Мътница(Шкембе чорба) - Шуменско плато "България 1300г" - Омуртагов мост
 Ден 3-ти беше: Старопрестолен Велики Преслав , Музей "Велики Преслав" - Преславско златно съкровище ......... Невероятно , Плиска + Гид - препоръчвам Горещо , Провадия , Девня - "Вълшебния Извор"  Smile Smile Страхотно место! , Чудните скали , Айтос , Нова загора , Стара загора , Хасково.
Активен
Oggie
Група Модератори
ниво 5
Неактивен Неактивен

« Отговор #81 -: септември 13, 2019, 01:13:23 »

Някой търсил ли е гръбният протектор с какво може да се замени? Този бутафорният с който идва якето е с размери Д:32,5 Ш:26 джоба в който се намира почти по тези размери +/- 1-2см. Не мога да намеря нормален заместител с подобни размери.
Активен
Esper
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: Yamaha XVS650 DragStar;Suzuki DR650 SP46;Honda Super Cub C 125cc
Публикации: 1757

7183168
Ел. поща
« Отговор #82 -: септември 13, 2019, 20:44:28 »

Размерите на бутафорният не са канон.
Може да си купиш съвсем приблизителни и да пратиш на Корона-мото якато и протекторите за да променят джоба спрямо това, който имаш.

Но от беглият преглед на не-бутафорните гръбни протектори сумата директно отиваше над 100+ лева само за протектора.
Та за мен реших, че и така си е добре.
Аз почти винаги карам с раница.
Лаптопа е добър гръбен протектор ;)
Активен
IBenchev
ниво 4
Неактивен Неактивен

Мотор: XX, GS
Публикации: 272

« Отговор #83 -: септември 13, 2019, 21:11:27 »

Някой търсил ли е гръбният протектор с какво може да се замени? Този бутафорният с който идва якето е с размери Д:32,5 Ш:26 джоба в който се намира почти по тези размери +/- 1-2см. Не мога да намеря нормален заместител с подобни размери.

Активен
kitan
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: изтребител
Публикации: 4473

Ел. поща
« Отговор #84 -: септември 13, 2019, 21:43:32 »

това със сигурност е по-добре от всеки протектор в якето,но дали ще се сеща винаги да го слага Surprised
Активен
Oggie
Група Модератори
ниво 5
Неактивен Неактивен

« Отговор #85 -: септември 13, 2019, 22:35:23 »

Аз имам протекторна жилетка с всички възможни протектори но понякога ми се иска просто да метна якето и да тръгна. За това търсех нещо читаво ама явно ще взема нещо и ще го отрежа за да се събере в джоба, че не ми се занимава да ходя по шивачи.
Активен
ildivvy
Suzuki GSX 750 fen forever !
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: Honda CBR600F4i Sport 07',Aprilia Pegaso 650ie 03'
Публикации: 3502

« Отговор #86 -: септември 14, 2019, 11:33:27 »

Аз винаги така правя! Няма как протекторите да съвпадат с джобовете...Изрязвам по малко в краищата и всичко става 'топ'!
Активен
Страници: 1 ... 4 5 [6]   Нагоре
Изпечатай
www.MotoForum.bgКонцентратОбщи темиТема: Корона мото

Отиди на:  

WebMoto.bg - борса за мотори, части, аксесоари, екипировка, гуми

Страницата е създадена за 0.103 секунди с 21 запитвания.