Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията

www.MotoForum.bgКонцентратЗа начинаещия МоТо-Форумист!Тема: Основно окомплектоване на мотора за път
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6   Надолу
Изпечатай
Автор Тема: Основно окомплектоване на мотора за път  (Прочетена 9467 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
apollo11
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: TDM (900)
Публикации: 2922

Ел. поща
« Отговор #60 -: март 01, 2018, 09:16:18 »

Не..тва е от/за велосипед, но и за там е почти неизползваемо..
След малко ще слизам да окича мартеница на матор,та ще ти цъкна оригиналния комплвкт,доразширен леко от мен
Активен
Grobarq
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: Vърховен Транспортер и... червен...
Публикации: 5286

Толкова бавно,че да те видят!

Ел. поща
« Отговор #61 -: март 01, 2018, 19:36:23 »

Честита баба Марта, колеги, имам питане , зашото е по- темата. Този "инструмент- комплект"...

... би ли имал някаква полза за човек с много малко технически познания, но поне колкото да се сети, че нещо  разхлабено трябва да се притегне?

А честита баба Марта на всички!
По въпроса ти, Аз съм го виждал този комплект някъде на живо или в Lidl или в Джъмбо... Дали е приложим е малко относително... Може да се завият няколко малки видими гайки, лимбус болтове и тъй нататък. Просто човека който го взима трябва да знае какво има видимо по мотора от този размер и да прцени дали ще има някаква полза от него. Компактен е. И по спомен някъде към 10-15 лв. Мисля, че става да се стегне нещо и да се прибереш, но за ремонт- не.
Активен
бат Ицо
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: V-Strom, X-Max
Публикации: 1320

пастафариански моТурист

« Отговор #62 -: март 01, 2018, 20:50:31 »

Заеби вчера и днес обиколих Лидлите и не намерих тези гачени ключове. Дано е за добро, че не ги взех, че то с инструменти си дърпаш "неволята" за опашката Surprised
Активен
Skywlak
Георги
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: Yamaha XJ 600 s Yamaha TDM 900
Публикации: 1953

бавно с усмивка :-)

Ел. поща
« Отговор #63 -: март 01, 2018, 20:55:28 »

В декатлон ги има целогодишно....ама не виждам за кво са ви
Активен
бат Ицо
ниво 5
Неактивен Неактивен

пастафариански моТурист

« Отговор #64 -: март 01, 2018, 20:59:32 »

Не тези за колелетата! От 6 до 22, без 21 гаечни ключове хромванадиум за 13 лв си е оферта отвсякъде. За из път са си застраховка  Very Happy
Активен
Гост
ниво 5
Неактивен Неактивен

Публикации: 14115

« Отговор #65 -: март 01, 2018, 21:28:01 »

Вземи си звездогаячните от Лидл. Няма смисъл от гаечни.
Активен
бат Ицо
ниво 5
Неактивен Неактивен

пастафариански моТурист

« Отговор #66 -: март 01, 2018, 21:33:44 »

Нищо няма да си взема. Имам си оригиналните ключове. За 35 години каране, единствената критична ситуация ми се случи - ръчка съединител. Деба подаграта... ама вече пия само бяло вино и никаква бира. Направо съм си джендърче  Surprised Surprised Confused
Активен
Grobarq
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: Vърховен Транспортер и... червен...
Публикации: 5286

Толкова бавно,че да те видят!

Ел. поща
« Отговор #67 -: март 01, 2018, 22:12:08 »

Не тези за колелетата! От 6 до 22, без 21 гаечни ключове хромванадиум за 13 лв си е оферта отвсякъде. За из път са си застраховка  Very Happy

Че те тези ключове дето търсиш май бяха в някаква брошура от преди месец.... Виж коя брошура четеш Smile

А онези колоездачните верно, че може и в  Декатлон да съм ги гледал. Ходих да си купувам един фитнес колан преди 3-4 месеца и обиколих целия магазин да поразгледам... Малко остана да се хвърля да купувам термо бельо от там...
Активен
Гост
ниво 5
Неактивен Неактивен

« Отговор #68 -: март 01, 2018, 22:16:35 »

Нищо няма да си взема. Имам си оригиналните ключове. За 35 години каране, единствената критична ситуация ми се случи - ръчка съединител. Деба подаграта... ама вече пия само бяло вино и никаква бира. Направо съм си джендърче  Surprised Surprised Confused
Щот каза, че мислиш да взимаш гаечните, та за това ти казах, че звездогаечните са по яки. Аз в гаража си имам, ама си взех още едни лидлски.
Активен
BrainStormeR
ниво 3
Неактивен Неактивен

Мотор: Doppel X
Публикации: 105

Ел. поща
« Отговор #69 -: март 02, 2018, 16:54:01 »

Въпрос непряко свързан с темата: къде се продават качествени, здрави динамометрични ключове? Най-вече ме интересува с дълго рамо, но ако има комплект с различна дължина пак ще е добре.
« Последна редакция: март 02, 2018, 16:55:36 последно от BrainStormeR » Активен
бат Ицо
ниво 5
Неактивен Неактивен

пастафариански моТурист

« Отговор #70 -: март 06, 2018, 21:44:10 »

Един приятел ми подари два комплекта бинтове - компресирани и вакумирани до размера на сапун. Помощи от бундесвермахта. Нося си ги в якетата да са на лесно, но не искам да ми дотрябват. Имам и 11 Ач батерия за зареждане на телефони, както и dc-dc от 5 на 14.2 волта за да използвам батерията да заредя акумулатора на мотора, ако закъсам. Дава 0.8А което е достатъчно за 30 минути да ми събуди акумулатора за да запали. Вода ще си сложа под седалката 0.5л задължително. Лекарстава: Аспирин, обезболяващи, имодиум - "зашит в ревера", ибопруфен полфа - стопира настинки, старите очила. Всичко това се мъкне и не се ползва  Surprised Освен имодиума - той се прегризва при най-леките призиви. Помага да се минат стотици километри докато се открие подходящата тоалетна - блестяща от чистота  Smile
Активен
ippmpawo
ниво 4
Неактивен Неактивен

Мотор: Kawasaki VN 2000 Classic LT Yamaha V Star 1100 Classic,Yamaha Virago XV 535 ,Yamaha XV 500 SE,Аво Турист ,Аво Спорт ,Иж Спорт ,Иж Планета,Ява 250,Балкан 75,Simson KR50,Балкан 250,ИЖ 49
Публикации: 433

Ел. поща
« Отговор #71 -: март 07, 2018, 17:27:44 »

Това са основните уреди и инструменти за пътуване.Нося и свещи,реле за зареждане ,кабелни превръзки и жила за смяна.

Активен
Гост
ниво 5
Неактивен Неактивен

« Отговор #72 -: март 07, 2018, 17:36:15 »

Това са основните уреди и инструменти за пътуване.Нося и свещи,реле за зареждане ,кабелни превръзки и жила за смяна.

Еее, тоз пък и безжична дрелка помъкнал с два набора свредла. Very Happy
Активен
бат Ицо
ниво 5
Неактивен Неактивен

пастафариански моТурист

« Отговор #73 -: март 20, 2018, 20:34:18 »

Аз си добавих ое нещо полезно. Вижте сами:

Продават го на няколко места - реклама няма да правя.
Активен
бат Ицо
ниво 5
Неактивен Неактивен

пастафариански моТурист

« Отговор #74 -: март 20, 2018, 21:36:53 »

И аз същото си го помислих Smile Има го и в течен вариант с две спринцовки.... Ама за из път нещо набързо да закърпиш е трепач. Иначе е най-продаваната стока в един магазин дето сервизите пазаруват от него Smile Ей затова си го оправям мотора сам и на никого не вярвам да ми го готви за дълъг път Surprised
Активен
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6   Нагоре
Изпечатай
www.MotoForum.bgКонцентратЗа начинаещия МоТо-Форумист!Тема: Основно окомплектоване на мотора за път

Отиди на:  

WebMoto.bg - борса за мотори, части, аксесоари, екипировка, гуми

Страницата е създадена за 0.213 секунди с 21 запитвания.