Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията

Страници: 1 ... 13 14 [15] 16 17 ... 27   Надолу
Изпечатай
Автор Тема: Първи мотор  (Прочетена 6994 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
kr_karakolev
ниво 2
**
Неактивен Неактивен

Мотор: колело
Публикации: 76

Ел. поща
« Отговор #210 -: февруари 09, 2018, 11:32:57 »

Красиви мотори ама от Италия няма как да го/ги взема. А на лизинг от тук май май не искам.Голямо писане 14 страници. Ще видя сега със Чефо из Варна ако е свободен да се разходим и с cavalera Митко из Пловдив да видим какво ще е 
Активен
Grobarq
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: Vърховен Транспортер и... червен...
Публикации: 4780

Толкова бавно,че да те видят!

Ел. поща
« Отговор #211 -: февруари 09, 2018, 14:33:34 »

Красиви мотори ама от Италия няма как да го/ги взема.

Я пак?
Да не мислиш,че другите дето ги гледаш са от Франция? Smile
Активен
ildivvy
Suzuki GSX 750 fen forever !
ниво 5
Активен Активен

Мотор: Honda CBR600F4i Sport 07',Aprilia Pegaso 650ie 03'
Публикации: 3006

« Отговор #212 -: февруари 09, 2018, 16:59:16 »

Гроби,момчето има предвид,най-вероятно,че няма как да ги купи директно от Италия! То е ясно,че в Бг над 70% от моторите са от Италия! В това няма нищо лошо,впрочем! Всичко си е до конкретния екземпляр!
Активен
kitan
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: изтребител
Публикации: 3484

Ел. поща
« Отговор #213 -: февруари 09, 2018, 17:51:05 »

абе аз за сверка на цените съм ти ги пуснал,че с тая ямаха за 3к евра дето била за боя и верига...ше те трепем направо
Активен
stan4o_12
ниво 5
Неактивен Неактивен

Публикации: 1744

« Отговор #214 -: февруари 09, 2018, 19:41:38 »

Някви каруци на по 15г. =5 бона. Не се заглеждай в тея бараки въобще.  Щото ще ти заминат спестяванията ама за глупости
Активен
Lancer4o
:)
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: Aprilia Leonardo 300, Suzuki GSX-R 600 k4
Публикации: 1161

« Отговор #215 -: февруари 09, 2018, 20:19:17 »

Някви каруци на по 15г. =5 бона. Не се заглеждай в тея бараки въобще.  Щото ще ти заминат спестяванията ама за глупости

Това са приказки от 1001 нощ! Не е задължително, като е стар мотора той да бъде издухан или с проблеми. За жалост, такъв е пазара в БГ, за това цените са такива! На всеки му се кара нов мотор, за малко пари, но за повечето хора, дори и 5к са много. За мен пък е напълно безсмислено да дадеш една торба пари, като за истински мотор и да си купиш някаква педалетка 300 кубика било то и 5 годишна(не съм гледал цените на тези изчадия, но наистина ли има нещо след 2013та на тея пари? Surprised). Ами купи си скутер същите кубици за 1/3 от парите и пак ще научиш как седи един "мотор" на пътя.

*ахти зора, 14-15 страници тема и стигнахме до извода, че мотори няма в БГ. Пълни глупости! Единия му мотор бил грозен, другия му бил широк, третия бил червен и накрая показа, с извинение, на нищо не приличащотото р6 с овнешките очи. Без да ми се обижда автора ама без да чета задълбочено темата стигнах до извода, че абсолютно не знаеш какво точно искаш. Как дет' се вика "аджеба" искаш другите да ти помогнат!?

Хем да е нещо 300/400 кубика, поне 5 годишно, за максимум 5к ама да върви като 600/750, обаче да става и за мото походи, защото ще се ходи в чужбина на еразъм. Ама то пък ти имаш акъл и като ти дадат 1000кубика, ще го караш леко.

Аз лично, по-напред в темата си бях дал мнението, какво да търсиш и едва ли не бях нахулен, че тези работи са излишни. Гледам, че от там нататък само 2 максимум 3 човека говорят верни работи ама пък го обърнахте на размяна на обяви. Ако ще ходиш в Пловдив за мотор, би трябвало да си запознат поне кой големи мото къщи са там или поне са около района. Имай в предвид, че доста от моторите им не са пуснати на обяви. Имаш парите, имаш категорията, вземай някой, който разбира мааааааааалко повече от теб и отивай и си вземай нещо да караш. Дали е за теб или не, километрите ще покажат. Перфектен мотор втора ръка НЯМА(освен швейцарката к5ца 750, дето Китан я е постнал)!!! Особено за теб, след като предимно си карал учебния и си гледал на картинка останалите.

Сега така и така ще бъда нахейтен... понеже виждам, че се колебаеш

Това е "мотора" за теб! Нова година, 400 кубика, инжекция, удобен за път, комфортен, икономичен, с ниска поддръжка  Very Happy
Активен
Alexander3dartwork
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: CBF500 / Bros
Публикации: 1279

« Отговор #216 -: февруари 09, 2018, 20:56:32 »

гледам само че не му е работил километража при последния преглед.... ама като цяло, не лоша опция 2015г вярно бюджетен мотоциклет и не е баш писта... но пък на съответната цена  Very Happy
Активен
kitan
ниво 5
Неактивен Неактивен

Ел. поща
« Отговор #217 -: февруари 09, 2018, 22:24:58 »

и не е баш писта
[/quote] добър си дееба Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile

Активен
Alexander3dartwork
ниво 5
Неактивен Неактивен

« Отговор #218 -: февруари 09, 2018, 22:40:57 »

и не е баш писта
 добър си дееба Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile

Surprised Surprised Surprised Surprised

Е как да стане 600cc+ пистарка на 3-4-5години в добро състояние за такива пари?   Surprised  Smile  (тва нали по повод да по нова година машинката).....  иначе сега ако си намери някоя R6-ца или там каквото му е на сърце... и му е в бюджета да скача...

Активен
Grobarq
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: Vърховен Транспортер и... червен...
Публикации: 4780

Толкова бавно,че да те видят!

Ел. поща
« Отговор #219 -: февруари 09, 2018, 22:47:31 »

Това са приказки от 1001 нощ! Не е задължително, като е стар мотора той да бъде издухан или с проблеми. За жалост, такъв е пазара в БГ, за това цените са такива! На всеки му се кара нов мотор, за малко пари, но за повечето хора, дори и 5к са много. За мен пък е напълно безсмислено да дадеш една торба пари, като за истински мотор и да си купиш някаква педалетка 300 кубика било то и 5 годишна(не съм гледал цените на тези изчадия, но наистина ли има нещо след 2013та на тея пари? Surprised). Ами купи си скутер същите кубици за 1/3 от парите и пак ще научиш как седи един "мотор" на пътя.

*ахти зора, 14-15 страници тема и стигнахме до извода, че мотори няма в БГ. Пълни глупости! Единия му мотор бил грозен, другия му бил широк, третия бил червен и накрая показа, с извинение, на нищо не приличащотото р6 с овнешките очи. Без да ми се обижда автора ама без да чета задълбочено темата стигнах до извода, че абсолютно не знаеш какво точно искаш. Как дет' се вика "аджеба" искаш другите да ти помогнат!?

Хем да е нещо 300/400 кубика, поне 5 годишно, за максимум 5к ама да върви като 600/750, обаче да става и за мото походи, защото ще се ходи в чужбина на еразъм. Ама то пък ти имаш акъл и като ти дадат 1000кубика, ще го караш леко.

Аз лично, по-напред в темата си бях дал мнението, какво да търсиш и едва ли не бях нахулен, че тези работи са излишни. Гледам, че от там нататък само 2 максимум 3 човека говорят верни работи ама пък го обърнахте на размяна на обяви. Ако ще ходиш в Пловдив за мотор, би трябвало да си запознат поне кой големи мото къщи са там или поне са около района. Имай в предвид, че доста от моторите им не са пуснати на обяви. Имаш парите, имаш категорията, вземай някой, който разбира мааааааааалко повече от теб и отивай и си вземай нещо да караш. Дали е за теб или не, километрите ще покажат. Перфектен мотор втора ръка НЯМА(освен швейцарката к5ца 750, дето Китан я е постнал)!!! Особено за теб, след като предимно си карал учебния и си гледал на картинка останалите.

Сега така и така ще бъда нахейтен... понеже виждам, че се колебаеш

Това е "мотора" за теб! Нова година, 400 кубика, инжекция, удобен за път, комфортен, икономичен, с ниска поддръжка  Very Happy

Май съм доста съгласен с теб! Аз му качвам най- голямата Пловдивска мото къща ( Марио мото и той има клон тук) ама те били италиански  Surprised
Мислех след Хайсунга по- горе да му кача и един Бургман 650...
Но си ме изпреварил с подобна идея.
И верно няколко пъти споменава как щял да пътува из Европата... А още не е взел мотор....
Другия младеж  Hesh наскоро влезе с ясна идея "ще купувам Kawasaki 250r"! И го купи още на 4-та страницата от темата  3 дни след като я пусна Very Happy И вече се екипира,подготвя, зарядно търси тия дни...
Беше началото на януари нали? Времето не бе по топло от началото на тази тема преди 15дни  ( Сега ще проверя дали правилно помня)
Таааа...следите ли ми мисълта....

П.П.1.Проверих, правилно помня.
П.П.2. Абе къде е Гъзето?
« Последна редакция: февруари 09, 2018, 22:52:17 последно от Grobarq » Активен
kitan
ниво 5
Неактивен Неактивен

Ел. поща
« Отговор #220 -: февруари 09, 2018, 22:50:12 »

Surprised Surprised Surprised Surprised

Е как да стане 600cc+ пистарка на 3-4-5години в добро състояние за такива пари?   Surprised  Smile  (тва нали по повод да по нова година машинката).....  иначе сега ако си намери някоя R6-ца или там каквото му е на сърце... и му е в бюджета да скача...

стана ми смешно от сравнението,не друго
Активен
Alexander3dartwork
ниво 5
Неактивен Неактивен

« Отговор #221 -: февруари 09, 2018, 22:58:03 »

стана ми смешно от сравнението,не друго

Ти па ко мислиш че той може да хване разлика м-ду GSXR600 и XJ6S Diversion  Smile Smile Smile

...сложи му едни клипон-и, и го повози ТИ 5-6км на XJ-a и ще ще се влюби в тоя мотор...
 Smile Smile Smile
Активен
NikDaPhreak
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: Балкан М1, Kawasaki VN15, Suzuki LA650, Балкан С2
Публикации: 1591

« Отговор #222 -: февруари 09, 2018, 23:07:41 »

леко off topic: Само да попитам... Щото за пътуване по Европа стана реч... Ако тръгна с по-малък от 600+ кубика мотор някъде ще ме бият ли? Аз така, превантиво питам, щото предния път явно ми се е разминало...
И още нещо - хубаво пистарка, ама програма Еразмус води след себе си среща с нормално облечени хора. Демек с мото-екипа за пистарка някак ще си малко... Как да го кажа... Абе... Не на място един вид. Демек поне един кат други дрехи ще трябва. Вероятно някой чифт обувки, пък и някоя и друга дреболия. Освен ако не тръгнеш с дебел портфейл и не купуваш на място всичко, гореспоменатите неща трябва да ги носиш някак. Пистарка с куфари?... Просто тема за размисъл. Не случайно спортните и туристическите мотоциклети съществуват все още...
Активен
Lancer4o
:)
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: Aprilia Leonardo 300, Suzuki GSX-R 600 k4
Публикации: 1161

« Отговор #223 -: февруари 09, 2018, 23:32:49 »

Аз не виждам проблем:

Е, верно е 1000 ама момчето има акъл и ще кара леко...

Има и друг по-удачен вариант:
Активен
Painter
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: Suzuki DL V-Strom650, ex: Honda Bros, Kawasaki KLE 500.
Публикации: 1011

Live to live. Ride to ride. Never mix these 2

« Отговор #224 -: февруари 10, 2018, 00:03:04 »

Ама разбира се,  няма проблеми..  Smile ето, взимаш си водолазната екипировка и куп още неща... харпуна  явно е останал в палатката.
... вярната ми Хонда, как съм я качулил.. бахти ентусиазма!

На едно мнение съм с  NikDaPhreak

« Последна редакция: февруари 10, 2018, 00:08:04 последно от Painter » Активен
Страници: 1 ... 13 14 [15] 16 17 ... 27   Нагоре
Изпечатай
www.MotoForum.bgКонцентратЗа начинаещия МоТо-Форумист!Тема: Първи мотор

News - MotoZone

Отиди на:  

Страницата е създадена за 0.26 секунди с 20 запитвания.