Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията

www.MotoForum.bgКонцентратОбщи темиТема: Истанбулската конвенция.....
Анкета
Въпрос: Против ли сте НС на Република България да ратифицира така наречената Истанбулска конвенция от 11.05.2011 г.?
Да - 44 (84.6%)
Не - 8 (15.4%)
Общ брой гласове: 51

Страници: 1 ... 9 10 [11] 12 13 ... 34   Надолу
Изпечатай
Автор Тема: Истанбулската конвенция.....  (Прочетена 24618 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
spongi
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: стари мотори
Публикации: 1617

Ел. поща
« Отговор #150 -: февруари 09, 2018, 22:14:27 »

Мисля, че скоро пак ще имаме проблем с форума....
Да не се чудите "К'во стана?..."
Какво пък толкова е станало ? Аз съм македонец, а пък на македонците им трябва малко повече разяснения /не искам да засегна други такива като мен/, поради което поисках малко разяснения от Владич, тъй като от написаното от него разбрах, че той не може да възприеме нещо написано от някой, който е бил част от БСП, дори и да е вярно ! Владич, така ли е ? Аз не съм обременен политически, не твърдя, че и някой друг е обременен, но когато някой човек казва нещо в подкрепа на това което мисля, аз също ще го подкрепя,без да е нужно да ставам член на партията в която той членува или подкрепя.........та аз напълно подкрепям казаното от Дърева, колкото и да не им харесва на някои участници във форума, това е Grobarq, друго няма Surprised.
« Последна редакция: февруари 09, 2018, 22:18:15 последно от spongi » Активен
Гост
ниво 5
Неактивен Неактивен

Публикации: 14115

« Отговор #151 -: февруари 09, 2018, 22:27:14 »

Мисля, че скоро пак ще имаме проблем с форума....
Да не се чудите "К'во стана?..."
Какъв проблем? За хакване ли намекваш?
Активен
Grobarq
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: Vърховен Транспортер и... червен...
Публикации: 5221

Толкова бавно,че да те видят!

Ел. поща
« Отговор #152 -: февруари 09, 2018, 22:35:42 »

Какво пък толкова е станало ? Аз съм македонец, а пък на македонците им трябва малко повече разяснения /не искам да засегна други такива като мен/, поради което поисках малко разяснения от Владич, тъй като от написаното от него разбрах, че той не може да възприеме нещо написано от някой, който е бил част от БСП, дори и да е вярно ! Владич, така ли е ? Аз не съм обременен политически, не твърдя, че и някой друг е обременен, но когато някой човек казва нещо в подкрепа на това което мисля, аз също ще го подкрепя,без да е нужно да ставам член на партията в която той членува или подкрепя.........та аз напълно подкрепям казаното от Дърева, колкото и да не им харесва на някои участници във форума, това е Grobarq, друго няма Surprised.

Ако си забелязал колегата KbPBAB^HOKbT качи един неин текст по- назад в темата.

Какъв проблем? За хакване ли намекваш?

Ще се учудя ако не се случи....
Активен
Гост
ниво 5
Неактивен Неактивен

« Отговор #153 -: февруари 09, 2018, 22:53:49 »

Ох, Гроби... Предния път хакването беше заради злия модератор ЧЕФО. Smile Нямаше нищо общо със службите, а по-скоро с Бенчев. Поредния жалък опит за "импийчмънт". Smile Smile Smile Така, че не се вкарвай във филми, службите няма да пипнат форума. Very Happy
« Последна редакция: февруари 09, 2018, 22:59:53 последно от ЧЕФО » Активен
Grobarq
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: Vърховен Транспортер и... червен...
Публикации: 5221

Толкова бавно,че да те видят!

Ел. поща
« Отговор #154 -: февруари 09, 2018, 23:25:00 »

Ох, Гроби... Предния път хакването беше заради злия модератор ЧЕФО. Smile Нямаше нищо общо със службите, а по-скоро с Бенчев. Поредния жалък опит за "импийчмънт". Smile Smile Smile Така, че не се вкарвай във филми, службите няма да пипнат форума. Very Happy

Имали сме още 2 случая на хакване на форума... Последния беше покрай застраховките...
Активен
IBenchev
ниво 3
Неактивен Неактивен

Мотор: XX
Публикации: 217

« Отговор #155 -: февруари 09, 2018, 23:38:26 »

Ох, Гроби... Предния път хакването беше заради злия модератор ЧЕФО.
Манията за величие е следствие от сериозни комплекси...

Ванко, писмата ти със заплахи да хакнеш форума още стоят, глупчо. Very Happy

Нямаше нищо общо със службите, а по-скоро с Бенчев.
А дали е така...кой ще ни каже?

Проследих те първо до магазина за мобилни телефони. После стигнах и много по-далеч, чак не предполагаш колко и как. Very Happy Не те бива никак в тая работа, аз не съм хакер, а те намерих. Very Happy

Поредния жалък опит за "импийчмънт".
ЕдинственияТ успешен, както всички забелязаха.

Така, че не се вкарвай във филми, службите няма да пипнат форума. Very Happy
Сигурен ли си?

Още ли мислиш, че е успешен, хакерче? Smile
« Последна редакция: февруари 10, 2018, 12:47:41 последно от ЧЕФО » Активен
Painter
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: Suzuki DL V-Strom650, ex: Honda Bros, Kawasaki KLE 500.
Публикации: 1043

Live to live. Ride to ride. Never mix these 2

« Отговор #156 -: февруари 10, 2018, 00:43:53 »

Връщам  ви към темата, черпете се  после...

ЗАЩО КОГАТО ЕДИН МЪЖ СЕ МИСЛИ ЗА МАРСИАНЕЦ ИЛИ НАПОЛЕОН ГО ЛЕКУВАТ, А АКО СЕ МИСЛИ ЗА ЖЕНА ХУКВАТ ДА МУ ЗАЩИТАВАТ ПРАВАТА????
Активен
Vladi4
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: 50сс, 150сс, 175сс, 250сс, 350сс, 750сс, 850сс и сега BMW R 1100 GS
Публикации: 1255

Директор на ветрови превал.

Ел. поща
« Отговор #157 -: февруари 10, 2018, 09:41:51 »

Владич, ако искаш да кажеш нещо, кажи го, но по такъв начин, че да мога да го разбера и аз /малко съм от ония, дето не разбираме от първия път/ ! Искаш да кажеш, че онова което е казано е лъжа и не кореспондира с истината, така ли  Smile Smile Smile?????
Ох човеко.... Сега ще ме караш да правя анализ на писаниците на тая. Обещавам за теб и за Гробаря да уточня, какво точно мисля за тази статия. Very Happy
Активен
max
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: Yamaha xt600
Публикации: 598

Ел. поща
« Отговор #158 -: февруари 10, 2018, 09:42:23 »

Абе не знам кой каква параноя може да го тресе , но такъв материал за филм "Лили рибката" в даденият линк -няма .  Very Happy
Или е бил премахнат .  Smile
Активен
IBenchev
ниво 3
Неактивен Неактивен

« Отговор #159 -: февруари 10, 2018, 10:16:08 »

И най-вероятно това не е случайно, нали?!
Активен
max
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: Yamaha xt600
Публикации: 598

Ел. поща
« Отговор #160 -: февруари 10, 2018, 10:32:00 »

Ти ми кажи .
Активен
IBenchev
ниво 3
Неактивен Неактивен

« Отговор #161 -: февруари 10, 2018, 10:36:41 »

Идея си нямам.
Активен
Гост
ниво 5
Неактивен Неактивен

« Отговор #162 -: февруари 10, 2018, 12:13:57 »

Абе не знам кой каква параноя може да го тресе , но такъв материал за филм "Лили рибката" в даденият линк -няма .  Very Happy
Или е бил премахнат .  Smile
Ей, страшни са. Веднага са го свалили. Не съм се и съмнявал. Добре, че копирах статията. Ето и линка към трейлъра.
https://youtu.be/RFa90ojD8v0

Имали сме още 2 случая на хакване на форума... Последния беше покрай застраховките...

Три са случаите от миналата година. И трите заради Бенчев. Very Happy
« Последна редакция: февруари 10, 2018, 12:36:23 последно от ЧЕФО » Активен
Vladi4
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: 50сс, 150сс, 175сс, 250сс, 350сс, 750сс, 850сс и сега BMW R 1100 GS
Публикации: 1255

Директор на ветрови превал.

Ел. поща
« Отговор #163 -: февруари 10, 2018, 12:20:15 »

Обещах да напиша по-точни впечатления за "истините" на Велислава Дърева във въпросната статия.
По точка 1 от статията. - Пълни глупости и лъжи!!!
По точка 2 от статията. - Социалистически отговор на джендър идеолозите!
По точка 3 от статията. - Пълен, даже бих казал тотален социалистически миш маш от глупости на търкалета! Джендърманията води със себе си фашизъм!?!?! Ми какво друго ще води. Всичко, което не изнася в момента на Партията е фашизъм. Просто и ясно. Какво да се обясняваме повече, та червените бабички да вземат да се объркат!?!?...
Това е цитат от статията, по повод на други цитати: "Не комунизъм вече, а фашизъм настъпва. По всеки повод можеше да се запали този вирус и да стане ясно, че в българското общество дреме фашизъм. Запали се по повод ИК“ . И вирусоносители са критиците на ИК, все същите „цървули, селяндури, тъпаци, простаци, владици, академици, журналисти, юристи“, до един – „руски агенти, комуняги, путинисти и хибридчици“ и най-сетне – фашаги гнусни."
Пак пълен миш маш. Да, има критики по повод на ИК (Истамбулската конвенция), но има и много поддръжници на конвенцията, които не си поплюват много, относно Партията и нейните нови изводи за конвенцията. Та изводите и отговорите на тези критики са, пак повтарям, поднесени малко странно във въпросната статия на Дърева. Това са и залповете от нейна страна по повод на поддръжниците на конвенцията на "гнусните джендъри" и тяхната гадна "джендър идеология".
Не знам, къде видяхте важните истини и ценности, които въпросната журналистка споделя. Аз определено не виждам такива, или поне за мен, това, което пише и стрелбата, която води не са истини, и ценности. Освен това ураганът от чувства, камарата от епитети и социалистическият плам във въпросната статия на мен определено ми идват в повече. Very Happy Все едно, че ми развява червеното знаме на върха на барикадата, там до картечницата, като ме кани и мен да се кача там... А мерси!!!! Very Happy
« Последна редакция: февруари 10, 2018, 13:15:32 последно от Vladi4 » Активен
spongi
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: стари мотори
Публикации: 1617

Ел. поща
« Отговор #164 -: февруари 10, 2018, 13:48:57 »

Обещах да напиша по-точни впечатления за "истините" на Велислава Дърева........ във българското общество дреме фашизъм. Запали се по повод ИК“ . И вирусоносители са критиците на ИК, все същите „цървули, селяндури, тъпаци, простаци, владици, академици, журналисти, юристи“, до един – „руски агенти, комуняги, путинисти и хибридчици“ и най-сетне – фашаги гнусни."
Ха, Владич, това по-горе да не си го преписал от т.3 на Дъревото изказване, ето го и него, но малко се различават.....:
"В своя бяс джендърмеристите обявиха критиците на ИК за:
– „тъпаци, простаци, цървули, селяндури, ориенталци, тъмни балкански субекти, идиоти, ретрогради, деграданти, кретеноиди, шизоиди, истерици, зомбита, паникьори, невежи, безграмотници, популисти, тоталитаристи, мачисти, антиевропейци, антизападняци, хомофоби, троглодити, биячи и насилници на жени“;
– „параноици, лишени от рационални аргументи“ и най-паче – върли врази на митичните евроатлантически ценности;" !

Ето и още малко :
В своето безсилие джендърмеристите изстреляха любимия си халосен снаряд по критиците на ИК и ги обявиха целокупно – леви и десни – за „путинисти, хибридчици, рублофили, рублоядци, агенти на Кремъл, ченгета, доносници, путинистки вируси, московски бацили, комуняги, болшевици и петоколонници“, които от амвона на своите „леви, червено-кафяви, жълто-кафяви медии бълват потоци глупости, заимствани от руската патриотична преса и от репертоара на фабриката за тролове в Санкт Петербург“.

Активен
Страници: 1 ... 9 10 [11] 12 13 ... 34   Нагоре
Изпечатай
www.MotoForum.bgКонцентратОбщи темиТема: Истанбулската конвенция.....

Отиди на:  

WebMoto.bg - борса за мотори, части, аксесоари, екипировка, гуми

Страницата е създадена за 0.209 секунди с 23 запитвания.