Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията

www.MotoForum.bgКонцентратОбщи темиТема: Истанбулската конвенция.....
Анкета
Въпрос: Против ли сте НС на Република България да ратифицира така наречената Истанбулска конвенция от 11.05.2011 г.?
Да - 44 (84.6%)
Не - 8 (15.4%)
Общ брой гласове: 51

Страници: 1 ... 20 21 [22] 23 24 ... 34   Надолу
Изпечатай
Автор Тема: Истанбулската конвенция.....  (Прочетена 24537 пъти)
0 Членове и 2 Гости преглежда(т) тази тема.
бат Ицо
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: V-Strom, X-Max
Публикации: 1320

пастафариански моТурист

« Отговор #315 -: февруари 23, 2018, 22:32:05 »

Ти си асоциален тип! За пример само ще ти дам, че в Русия асоциалните са тези дето не пият!!! Surprised
Активен
kitan
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: изтребител
Публикации: 4131

Ел. поща
« Отговор #316 -: февруари 23, 2018, 22:43:01 »

Ти си асоциален тип! За пример само ще ти дам, че в Русия асоциалните са тези дето не пият!!! Surprised
за северозапада потвърждавам от първо лице Sad Sad

живея в постоянен стрес,че ще ми вземат адресната регистрация всеки момент
Активен
Grobarq
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: Vърховен Транспортер и... червен...
Публикации: 5213

Толкова бавно,че да те видят!

Ел. поща
« Отговор #317 -: февруари 23, 2018, 22:56:05 »

Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile щото нямам фейсклюк ли бре? Smile Smile Smile
Иначе си пийвам Very Happy
Активен
Гост
ниво 5
Неактивен Неактивен

Публикации: 14115

« Отговор #318 -: февруари 23, 2018, 23:05:47 »

И аз нямам фейс, намирам го за вид ексхибиционизъм за дебили.

Фейса е кръстоска между долнопробно реалити шоу и сапунен сериал с индийски актьори, латиноамерикански режисьор и турски сценарист. Ще повърна. Единствената полза от Фейса бе, че ми помогна да прозра че половината хората са видиотени дебили, а останалата половина са техните деца, генетично обременени. В този миг си изтрих профила. Не мога да гледам чак такава сапунка. Surprised
« Последна редакция: февруари 23, 2018, 23:54:30 последно от ЧЕФО » Активен
бат Ицо
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: V-Strom, X-Max
Публикации: 1320

пастафариански моТурист

« Отговор #319 -: февруари 23, 2018, 23:17:46 »

Имам го да се срещам със съучиниците. Иначе си ползвам Г+
Активен
Grobarq
ниво 5
Неактивен Неактивен

Ел. поща
« Отговор #320 -: февруари 23, 2018, 23:20:56 »

И аз нямам фейс, намирам го за вид ексхибиционизъм за дебили.

Аз пък им имам телефоните Very Happy  Значи не ми трябва фейсГлуп
Активен
kitan
ниво 5
Неактивен Неактивен

Ел. поща
« Отговор #321 -: февруари 24, 2018, 00:11:49 »

абе яко си е фейса,мани

лайкнеш 3 пъти некоя и аре да се ебеме Smile Smile Smile Smile

що да се мора да гледам на първа среща има ли цици,става ли и дупето

у фейса всичко се вижда,ако нема снимки,прескачаш и следващата Smile Smile Smile Smile
Активен
Alexander3dartwork
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: CBF500 / Bros
Публикации: 1422

« Отговор #322 -: февруари 24, 2018, 00:14:53 »

абе яко си е фейса,мани

лайкнеш 3 пъти некоя и аре да се ебеме Smile Smile Smile Smile

що да се мора да гледам на първа среща има ли цици,става ли и дупето

у фейса всичко се вижда,ако нема снимки,прескачаш и следващата Smile Smile Smile Smile

Ае....  сложи си един Tinder на телефона, за тая работа.... у Англия младите бая го ползват... (да се трещят)  Smile Smile Smile Smile Smile

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.tinder&hl=en
Активен
Гост
ниво 5
Неактивен Неактивен

Публикации: 14115

« Отговор #323 -: февруари 24, 2018, 00:17:52 »

Ей, ненаедахте, ненапихте и ненаебахте се. Ей тва е фейса, едение пиение, ебание и срание. O, sancta simplicitas!
Дааам, света трябва спешно да се свърши. Къде е бутона за масово унищожение?
« Последна редакция: февруари 24, 2018, 10:19:29 последно от ЧЕФО » Активен
VRSC Fan
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: Yamaha FZ6N
Публикации: 1260

Fly or Die

Ел. поща
« Отговор #324 -: февруари 24, 2018, 00:20:27 »

Ае....  сложи си един Tinder на телефона, за тая работа.... у Англия младите бая го ползват... (да се трещят)  Smile Smile Smile Smile Smile

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.tinder&hl=en

Те младите да си го ползват..ама Китан де го намеси с тях... Sad

Smile Smile Smile
Активен
Alexander3dartwork
ниво 5
Неактивен Неактивен

« Отговор #325 -: февруари 24, 2018, 00:24:01 »

Те младите да си го ползват..ама Китан де го намеси с тях... Sad

Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile 
.... тоооооо може и някоя лелка да то изтрещи...   пък и той от как е пешеходец едно непрежение се трупва в него.... гледам на ръба е вече....  Smile Smile Smile Smile
Активен
kitan
ниво 5
Неактивен Неактивен

Ел. поща
« Отговор #326 -: февруари 24, 2018, 00:53:46 »

Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile 
.... тоооооо може и някоя лелка да то изтрещи...   пък и той от как е пешеходец едно непрежение се трупва в него.... гледам на ръба е вече....  Smile Smile Smile Smile
а уж сте ми приятели дееба Smile Smile Smile Smile Smile Smile

лелките ги ебете вие,язе си имам фейс

даже сега ще забода за профилна снимка с мотора,та да се избият коврите Smile Smile Smile
Активен
Alexander3dartwork
ниво 5
Неактивен Неактивен

« Отговор #327 -: февруари 24, 2018, 01:18:02 »

а уж сте ми приятели дееба Smile Smile Smile Smile Smile Smile
лелките ги ебете вие,язе си имам фейс
даже сега ще забода за профилна снимка с мотора,та да се избият коврите Smile Smile Smile

Не се прави, ми направи оная с Боби и Росен профилна.... да те налазят джендърите на острова...  Smile Smile Smile Smile Smile Smile
Активен
evilution
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: Suzuki
Публикации: 2060

« Отговор #328 -: февруари 24, 2018, 03:53:16 »

Какви щуротии? Отричаш очевидни факти като  този, че Джудит Бътлър е автор на теорията за Джендърите ли???

Може би не си се зачел в Укипедия и нея ли ще отричаш:

А, не! Думичката джендър е измислена от оня доктор там, който го спомена. И не само думичката, ами цялата теория, заедно с експерименти, които доказват, че половата принадлежност не е въпрос на възпитание. Именно неговият експеримент доказва, че не можеш да кажеш на момченце ти си момиченце. Просто не се получава, въпреки хормоналната терапия и въпреки целенасоченото възпитание на детето като момиченце.
Джудит Бътлър е фанатична лесбийка феминистка, която има свое мнение по въпроса, и с чието мнение никой не те кара да се съобразяваш, колкото и да и се иска. Оная другата, която е писала за сексуалната революция пък е религиозна фанатичка, и двете разбираемо са в известен конфликт. Аз предпочитам сам да си изграждам мнение, не да се съобразявам с мнението на фанатици.
Доктора е казал, че джендър е поведението на мъжете и жените, а мъж или жена се определя основно от физиологичните дадености на човек. Основно, защото има 0.1% хора, при които не е точно така, и си мислят, че са от друг пол.
Сексуалността е просто нещо. При над 90% от мъжете, патката им рипа от жена, и това се случва дори преди да се осъзнаят като мъже в детска възраст преди пубертета. При мен беше така, предполагам, че и при повечето момченца. Гледал съм момченца в съвсем детска възраст как заглеждат момиченца доста по-настойчиво и любопитно. Още в количката. Това си е природа, точка. Останалите под 10% са различни, или стават такива в следствие на сексуално посегателство в ранна детска възраст. За съжаление и такива неща се случват.

Притеснява ме определянето на кой е мъж и кой е жена по социалните роли, а не по чисто физиологически признак. Спор няма, че мъжете и жените имат различни социални роли. Както и няма спор, че в едно развито общество двата пола трябва да са с еднакъв социален статус.

Точно ти цитира значението на думата, където пише, че полът се определя от физиологичните признаци предимно. Вече обясних защо е предимно. Голямата част от обратните не смятат, че принадлежат към другия пол, дори. Малка част от тях имат проблем с половата идентичност. От средно между 6 и 8% обратни, третополовите са много малко.
« Последна редакция: февруари 24, 2018, 04:00:34 последно от evilution » Активен
Grobarq
ниво 5
Неактивен Неактивен

Ел. поща
« Отговор #329 -: февруари 24, 2018, 04:18:36 »

А, не! Думичката джендър е измислена от оня доктор там, който го спомена. И не само думичката, ами цялата теория, заедно с експерименти, които доказват, че половата принадлежност не е въпрос на възпитание. Именно неговият експеримент доказва, че не можеш да кажеш на момченце ти си момиченце. Просто не се получава, въпреки хормоналната терапия и въпреки целенасоченото възпитание на детето като момиченце.
Джудит Бътлър е фанатична лесбийка феминистка, която има свое мнение по въпроса, и с чието мнение никой не те кара да се съобразяваш, колкото и да и се иска. Оная другата, която е писала за сексуалната революция пък е религиозна фанатичка, и двете разбираемо са в известен конфликт. Аз предпочитам сам да си изграждам мнение, не да се съобразявам с мнението на фанатици.
Доктора е казал, че джендър е поведението на мъжете и жените, а мъж или жена се определя основно от физиологичните дадености на човек. Основно, защото има 0.1% хора, при които не е точно така, и си мислят, че са от друг пол.
Сексуалността е просто нещо. При над 90% от мъжете, патката им рипа от жена, и това се случва дори преди да се осъзнаят като мъже в детска възраст преди пубертета. При мен беше така, предполагам, че и при повечето момченца. Гледал съм момченца в съвсем детска възраст как заглеждат момиченца доста по-настойчиво и любопитно. Още в количката. Това си е природа, точка. Останалите под 10% са различни, или стават такива в следствие на сексуално посегателство в ранна детска възраст. За съжаление и такива неща се случват.

Точно ти цитира значението на думата, където пише, че полът се определя от физиологичните признаци предимно. Вече обясних защо е предимно. Голямата част от обратните не смятат, че принадлежат към другия пол, дори. Малка част от тях имат проблем с половата идентичност. От средно между 6 и 8% обратни, третополовите са много малко.

Да, ама не! Имам чувството, че за първи път четеш темата... За нас нормалните хора това е така както си писал- мъж или жена се определят според физически,биологични белези?
Но това не е така за тази шантава лисбийка Бътлър!

Тъй като явно не четеш какво пише в Укипедия за нея:

https://bg.m.wikipedia.org/wiki/Джудит_Бътлър

"...Тя е академична постфеминистка, известна с теориите си за властта, пола, сексуалността, идентичността и субектността.
........Школа:
фукоянство, континентална философия, критическа теория, куиър теория, джендър теория

Идеи:
биопол и социопол,
социален конструктивизъм, перформативност

Биография
.........

Нейната изключително новаторска книга „Безпокойствата около родовия пол“ (Gender Trouble, букв. социополовите безпокойства, тревоги) представя идеята за перформативността на пола и е класически текст в различни полета на хуманитаристиката – социалните изследвания на пола, феминистката теория, куиър- и литературната теория, философия. Много автори приписват на Бътлър съучастие в създаването на куиър-теорията, наравно с Гейл Рубин и Ив Седжуик, и въвеждането на нови теоретични рамки в мисленето на половата идентичност и субектността.

Теоретично разбиране за пола

За Бътлър полът не е предзададена анатомична даденост, а дискурсивно произведена материалност. Според нея анатомическите различия между половете са социално конструирани, а наличието на два отделни пола е продукт на определени социални норми и възприятия. Биологичните основания на пола и сексуалността са социално предзададени и организирани и в този процес ключово е значението на хетеронормативността като организиращ принцип.

За Бътлър полът е перформативен – конституиран от повторение на актове, чрез които субектът се реализира като принадлежащ към определени бинарни полови категории. Чрез тези актове субектът не „изразява“ принадлежността си към определена полова категория, а допринася за възпроизвеждането на илюзията за съществуването им. За Бътлър полът не предхожда индивидуалните действия, а е техен ефект. Перформативните актове консолидират впечатленията за принадлежност към определена полова катего
Активен
Страници: 1 ... 20 21 [22] 23 24 ... 34   Нагоре
Изпечатай
www.MotoForum.bgКонцентратОбщи темиТема: Истанбулската конвенция.....

Отиди на:  

WebMoto.bg - борса за мотори, части, аксесоари, екипировка, гуми

Страницата е създадена за 0.462 секунди с 22 запитвания.