Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията

www.MotoForum.bgКонцентратОбщи темиТема: Ако ми пратят ауспух от Америка, ще го обмитят ли?
Страници: 1 2 [3]   Надолу
Изпечатай
Автор Тема: Ако ми пратят ауспух от Америка, ще го обмитят ли?  (Прочетена 1439 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
VRSC Fan
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: Yamaha FZ6N
Публикации: 1056

Fly or Die

Ел. поща
« Отговор #30 -: април 18, 2018, 23:55:03 »

а за моето гърне съм сигурен,че ще избуши шумомера,а си е със сертификат дееба.не съм чул друга ламя да бучи толкова...то направо не се кара зад мен

Така е потвърждавам  Smile
Моето с тапите се понася,ама като ги махна чак почва да се дави като върна рязко газта... Sad
Активен
Alexander3dartwork
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: CBF500 / Bros
Публикации: 1376

« Отговор #31 -: април 19, 2018, 00:02:41 »

тва нещо нормално ли е тук или аз съм си в некаква дива индия
Явно ти си в няква черна дупка, аз таква свинщини из Лондон не съм виждал, ходил съм надолу и към Брайтън и там ми се видя доста спокойно, живях и половина/една година на края на света в Newcastle (ма то пък там нямаше толкова мотоциклети/живях в центъра).

а за моето гърне съм сигурен,че ще избуши шумомера,а си е със сертификат дееба.не съм чул друга ламя да бучи толкова...то направо не се кара зад мен

гледай на RJ клиповете из Лондон как му трещи Nuda-та примерно... (като си е с Db-killer тоя мотоциклет някак си минава преглед... и на мен не ми е съвзем ясно как точно става, ама явно измерванет се прави на някакви обороти, от някакво разстояние) Иначе имах колега с HD което гърмеше като гръмотевична буря, ама той кара спокойно и не се набива на очи, просто слага заводските кюнци като ходи на преглед.

eто още един пример  Smile

Taaa aко не ти е изкормен нещо мотора или гърнето и си с Db killeр-а би трябвало да си в нормите.... (ако обче си разкарал катализатор ако е имал или някакви други модове.... кой знае)
Активен
Moderately_Crazy
ниво 1
*
Неактивен Неактивен

Мотор: Ex - '99 CBR F4
Публикации: 46

« Отговор #32 -: април 19, 2018, 10:16:36 »

Пичове, по темата с db killer-ите съм доста бос, а живот и здраве може и да ми предстои регистрация на машина с 2 гръмотевици отзад като тайно подозирам, че ще ме изгонят преди да вляза в халето. Като цяло предлагат ли се универсални или се търси според модела на генерацията?
Активен
kitan
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: изтребител
Публикации: 3854

Ел. поща
« Отговор #33 -: април 19, 2018, 12:18:49 »

Пичове, по темата с db killer-ите съм доста бос, а живот и здраве може и да ми предстои регистрация на машина с 2 гръмотевици отзад като тайно подозирам, че ще ме изгонят преди да вляза в халето. Като цяло предлагат ли се универсални или се търси според модела на генерацията?
няма как универсални,най малкото отвора отзад е различен.

според гърнето и дб килъра,но може от една марка да стане на друга

аз съм имал 3 коренно различни дб килъра

не е нищо сложно или скъпо.според мен спокойно може да се направи,ако липсва

не съм гледал,ма в ибей не може да няма,колко хора ги махат...
Активен
доц.Кожухаров
Мотоциклета е като бирата ! Консумирайте с удоволствие и мярка !
ниво 4
Неактивен Неактивен

Мотор: VN1600 Nomad - Скитника
Публикации: 453

Safe drive - Long ride ! VBA Member#03630

« Отговор #34 -: април 19, 2018, 12:41:21 »

Не че съм много в час, ма при дръпнатите има колкото щеш такива работи.
https://www.aliexpress.com/wholesale?catId=0&initiative_id=SB_20180419014057&SearchText=Db+Killer
Активен
Moderately_Crazy
ниво 1
*
Неактивен Неактивен

Мотор: Ex - '99 CBR F4
Публикации: 46

« Отговор #35 -: април 19, 2018, 12:58:39 »

Само мечока да влезе в капана и ще ви кажа какъв е бил развоя. Mad
Активен
Страници: 1 2 [3]   Нагоре
Изпечатай
www.MotoForum.bgКонцентратОбщи темиТема: Ако ми пратят ауспух от Америка, ще го обмитят ли?

News - MotoZone

Отиди на:  

Страницата е създадена за 0.788 секунди с 21 запитвания.