Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията

www.MotoForum.bgКонцентратОбщи теми (Модератор: ЧЕФО)Тема: Мераклии за масло има ли?
Страници: [1]   Надолу
Изпечатай
Автор Тема: Мераклии за масло има ли?  (Прочетена 250 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
ЧЕФО
THE EVIL ARCHITECT
Moderator
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: Tiger955i; ZX12R;CBR1100XX;XT660X;XTZ750;KLX650;NT400;AN400;XJ750;CX500;CB400N;Tuareg125; и други
Публикации: 13675

Вярваш на всичко прочетено? Е, колко да си тъп?

« -: Вчера в 13:12:39 »

Става дума за Liqui Moly 10W60 или 10W50, пълна синтетика. Произход от официалния представител. Ние ще го вземем за 86лв. за 4л. Стандартната цена на дребно е 114,50лв., това прави 25% отстъпка. Търся поне 7 човека, които искат по една туба. Желателно е да са от Варна. Принципно може и от други градове, но дали ще им е изгодно да плащат доставка не знам. Surprised За това казах, че най-добре да са от Варненския регион. Ако има мераклии ще се кооперираме.
« Последна редакция: Вчера в 13:45:55 последно от ЧЕФО » Активен
ЧЕФО
THE EVIL ARCHITECT
Moderator
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: Tiger955i; ZX12R;CBR1100XX;XT660X;XTZ750;KLX650;NT400;AN400;XJ750;CX500;CB400N;Tuareg125; и други

« Отговор #1 -: Вчера в 16:18:05 »

Замислил съм да правя заявка за края на март. Просто искам да видя от сега има ли някой интерес?
« Последна редакция: Вчера в 17:56:28 последно от ЧЕФО » Активен
Митака1
ниво 1
*
Неактивен Неактивен

Мотор: CBR F4
Публикации: 21

« Отговор #2 -: Вчера в 23:57:43 »

Чефо,не знам пробвал ли си и дали си доволен от Кастрол,но преди няколко дена си взех 10-50 пак пълна синтетика от Мотобул-официалния представител.Не знам дали се обърка човека или ми направо някаква страшна промоция,макар че каза,че ми го дава без ДДС,но цената 62,40лв. е направо уникална....Казвам го ,ако не си проверявал за цените и на тази марка.
Активен
Grobarq
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: Vърховен Транспортер и... червен...
Публикации: 4794

Толкова бавно,че да те видят!

Ел. поща
« Отговор #3 -: Днес в 00:27:59 »

Чефо,не знам пробвал ли си и дали си доволен от Кастрол,но преди няколко дена си взех 10-50 пак пълна синтетика от Мотобул-официалния представител.Не знам дали се обърка човека или ми направо някаква страшна промоция,макар че каза,че ми го дава без ДДС,но цената 62,40лв. е направо уникална....Казвам го ,ако не си проверявал за цените и на тази марка.

Чакам с нетърпение отговора на Чефо Very Happy
Активен
ЧЕФО
THE EVIL ARCHITECT
Moderator
ниво 5
Неактивен Неактивен

« Отговор #4 -: Днес в 07:51:32 »

Кастрол имат много фалшификати. Риска да попадна на менте е голям. Не бих поел този риск. Ликимоли до сега не съм ползвал никога, но чувам добри отзиви и реших да пробвам. Имам навика да купувам масла само от официални представители и то при условие, че ги познавам лично. За момента познавам лично само представители на Моторекс, Ликимоли, Ени, Лукас, Тексако. Тексакото не ми харесва. Лукас не ме грабва. От Моторекса и Ени съм доволен. Само Ликимоли не съм пробвал още.
Идеята не е да купя евтино масло, а да купя скъпо масло на малко по-прилична цена и с гарантиран произход. Предлагат ми Мотул при същите условия, но без гаранция за произхода. Човека направо си ми каза, че не знае от къде му го карат и не ми дава гаранция. Surprised
« Последна редакция: Днес в 07:56:43 последно от ЧЕФО » Активен
jovany
ниво 4
Неактивен Неактивен

Мотор: HD Sportster 1200, HD Heritage Springer 107ci+trailer
Публикации: 296

HOG

« Отговор #5 -: Днес в 09:15:29 »

Ликимоли 10W60 е супер. Ползвам го от няколко години и съм много доволен.
Бих се включил, но вземам масло от друг дистрибутор на масла на почти същата цена.
Активен
ЧЕФО
THE EVIL ARCHITECT
Moderator
ниво 5
Неактивен Неактивен

« Отговор #6 -: Днес в 10:09:48 »

И аз съм чувал много добри отзиви за 10W60 на Ликимоли и за това реших да го пробвам. Идеята е да събера групичка от 10-тина познати и да правим групови поръчки за моторите и колите си. Като направим няколко по-големи поръчки ще ги натисна за по-сериозна отстъпка. Идеята ми е почти невъзможна заради простотията на хората, ама реших все пак да пробвам.
Навремето като продадох сервиза бях стигнал до 40% отстъпка за Ени, ама вече е история. Предлагах на моите познати да я ползват за да я запазим, ама човешката простотия е безгранична и отстъпката вече е история. Никога не можах да разбера защо един интелигентен човек би отказал да ползва напълно легална отстъпка от 40%? Стигнах до извода, че просто не са интелигентни. Surprised Няма друго обяснение.
« Последна редакция: Днес в 10:14:57 последно от ЧЕФО » Активен
JOHNY
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: Yamaha Road Star 1700XV
Публикации: 1028

http://alltimecams.com

« Отговор #7 -: Днес в 11:52:39 »

А дядо бръмчи с Bardahl и на четирите мотора.
Извън това, че имам директен достъп до официалния вносител и мой добър приятел, мога да споделя само добри вЧепатления.
Поправи ме Чефо ако бъркам, но преди 2-3 години имаше ентусиасти, които пълнеха туби с какво ли не масло и лепяха масово Кастрол, BP, че и ЛикиМоли. Затова е и правилно да се конктактува само със свестни хора, а когато имаме съвпадението, че са и вносители, работата отива на добре.
Метни едно мнение като боднеш новото масълце дали откриваш разлики.
Активен
ildivvy
Suzuki GSX 750 fen forever !
ниво 5
Активен Активен

Мотор: Honda CBR600F4i Sport 07',Aprilia Pegaso 650ie 03'
Публикации: 3019

« Отговор #8 -: Днес в 12:01:49 »

И аз съм чувал много добри отзиви за 10W60 на Ликимоли и за това реших да го пробвам. Идеята е да събера групичка от 10-тина познати и да правим групови поръчки за моторите и колите си. Като направим няколко по-големи поръчки ще ги натисна за по-сериозна отстъпка. Идеята ми е почти невъзможна заради простотията на хората, ама реших все пак да пробвам.
Навремето като продадох сервиза бях стигнал до 40% отстъпка за Ени, ама вече е история. Предлагах на моите познати да я ползват за да я запазим, ама човешката простотия е безгранична и отстъпката вече е история. Никога не можах да разбера защо един интелигентен човек би отказал да ползва напълно легална отстъпка от 40%? Стигнах до извода, че просто не са интелигентни. Surprised Няма друго обяснение.

Ами,най-вероятно просто не вярват! На теб или на "доставчика"! 40% отстъпка за нещо хубаво е "прекалено хубаво" за България! Тук всеки си е "научил урока",че "Много хубаво не е на хубаво"! Друг е въпроса,че в България "скъпо" не означава непремнно хубаво! Просто е скъпо! Както и да е! "Мотобул" по принцип са официалния представител на "КАСТРОЛ" за България! Би трябвало всичко да е наред! Цената е много хубава.....
Активен
Страници: [1]   Нагоре
Изпечатай
www.MotoForum.bgКонцентратОбщи теми (Модератор: ЧЕФО)Тема: Мераклии за масло има ли?

News - MotoZone

Отиди на:  

Страницата е създадена за 0.111 секунди с 22 запитвания.