Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията

www.MotoForum.bgКонцентратMoТoТуризъм (Модератор: Tonyco)Тема: Русия (Санкт Петербург и Москва) 2018
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 9   Надолу
Изпечатай
Автор Тема: Русия (Санкт Петербург и Москва) 2018  (Прочетена 14969 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
бат Ицо
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: V-Strom, X-Max
Публикации: 1320

пастафариански моТурист

« Отговор #30 -: януари 26, 2018, 01:02:07 »

Това което имам предвид е тръгване на 22-ри юли на пълна газ през магистралите до Талин-Хелзинки до Нордкап, да се хванат белите нощи и после влизане в Русия до Мурманск и яваш яваш през Питер, Москва... аз лично на връщане ако не съм скапан от път ще обиколя Черно море през Турция.
Активен
NikDaPhreak
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: Балкан М1, Kawasaki VN15, Suzuki LA650, Балкан С2
Публикации: 1621

« Отговор #31 -: януари 26, 2018, 01:21:21 »

За колко месеца го планирате това пътуване, че почна да ме сърби и мен?...
Активен
бат Ицо
ниво 5
Неактивен Неактивен

пастафариански моТурист

« Отговор #32 -: януари 26, 2018, 01:38:12 »

Ше те засърби  Very Happy Писал съм 22-ри юли тръгване и после доколкото откараме. Всмисъл след Нордкап кой откъдето когато си иска да се връща. Само недей да идваш с Балкана, че няма те издържим Smile
Активен
NikDaPhreak
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: Балкан М1, Kawasaki VN15, Suzuki LA650, Балкан С2
Публикации: 1621

« Отговор #33 -: януари 26, 2018, 11:29:59 »

Как ме надуши, гад такава  Smile Smile Smile Smile
Мислех по-скоро със златното крило... Ако не му намеря достоен заместник в очите на половинката до тогава. След последния преход през прясно фрезован асфалт, изсипан обратно върху пътя и редовно разораван с фадрома май почти няма какво да ме стресне да го прегазя с Голдуинга. Освен може би сняг и лед или лигава кал...
А питанката ми беше основно за да знам каква отпуска да планирам, не толкова че ме плаши пътя.
Активен
ради райков
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: YAMAHA TDM 900 5PS
Публикации: 1578

WWW Ел. поща
« Отговор #34 -: януари 26, 2018, 12:14:08 »

Това което имам предвид е тръгване на 22-ри юли на пълна газ през магистралите до Талин-Хелзинки до Нордкап, да се хванат белите нощи и после влизане в Русия до Мурманск и яваш яваш през Питер, Москва... аз лично на връщане ако не съм скапан от път ще обиколя Черно море през Турция.

Значи при добро стечение на обстоятелствата до Талин можем и да сме заедно.
 Mad Mad Mad
Активен
бат Ицо
ниво 5
Неактивен Неактивен

пастафариански моТурист

« Отговор #35 -: януари 26, 2018, 23:02:29 »

Твърдо 22-ри юли съм планирал за тръгване по европейския маршрут. После ако има някакви проблеми с руската виза ще се връщам през Норвегия, ако не - както съм го написал. Мурманск - Питер - Москва ... после Черно море от изток заобикаляне и вкъщи. Аз имам един месец свободен и ще го употребя на 3/4-върти.
Активен
FozY
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: www.sites.google.com/site/fozysite/home
Публикации: 938

R1200GSA; XVS650

WWW Ел. поща
« Отговор #36 -: януари 29, 2018, 10:47:24 »

Твърдо 22-ри юли съм планирал за тръгване по европейския маршрут. После ако има някакви проблеми с руската виза ще се връщам през Норвегия, ако не - както съм го написал. Мурманск - Питер - Москва ... после Черно море от изток заобикаляне и вкъщи. Аз имам един месец свободен и ще го употребя на 3/4-върти.

Sad доста километри ми се видят... 3 седмици... абе може, то до Н.Кап май само каране... ако имаш 1-2 дена резерв.  Mad Mad
Активен
бат Ицо
ниво 5
Неактивен Неактивен

пастафариански моТурист

« Отговор #37 -: януари 29, 2018, 22:56:35 »

С карането проблем няма. С Руската виза има проблем. Сега баш по изборите! Не мога да ги разбера. Всичките им програмисти избягаха, а те не искат да пуснат един обратно???

Не, че искам да остана в Руссия. Само транзит!
Активен
apollo11
ниво 5
Активен Активен

Мотор: TDM (900)
Публикации: 2885

Ел. поща
« Отговор #38 -: февруари 04, 2018, 14:36:17 »

Ще помоля Райков да сподели към момента организацията каква е..
5-6 мотора и кола с женки по спомен беше последното което запомних между бирите..
Отделно,Бат Ицо мое да сподели неговата схема и да видим къде се припокриват нещата..
П.с.
Както е тръгнал,аз може да съм преди/след вас сам, с плануван пробег нпо 1000+км дневнонпо магистралите до влизането в Полша..там нощувка в някое от стотиците мотелчета и после 2-3 дни с База Вилнюс..
На връщане ще ми е туристическото возене из Полша - Краков,Лодц(ако остане време)
Лошото е че имам седмица,макс 10дни..плануван бюджет 2000 лв, с опция за лека корекция
П.с.
Имам позната в Краков, та там не го мисля  Very Happy Very Happy
Активен
ради райков
ниво 5
Неактивен Неактивен

WWW Ел. поща
« Отговор #39 -: февруари 05, 2018, 18:19:30 »

Ще помоля Райков да сподели към момента организацията каква е..
Никаква все още, има време.

5-6 мотора и кола с женки по спомен беше последното което запомних между бирите..
Значи нищо не си запомнил или това което си запомнил е от разговор с друг, но не и с мен.
Активен
бат Ицо
ниво 5
Неактивен Неактивен

пастафариански моТурист

« Отговор #40 -: февруари 05, 2018, 21:10:21 »

Само не разбрах женките за какво ви са?  Surprised  То има там бе - от комарите са повече  Smile Иначе организация докато не стане ясна руската виза, няма да си правя засега.
Активен
Vladi4
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: 50сс, 150сс, 175сс, 250сс, 350сс, 750сс, 850сс и сега BMW R 1100 GS
Публикации: 1255

Директор на ветрови превал.

Ел. поща
« Отговор #41 -: февруари 06, 2018, 11:18:28 »

За руската виза имаше изискване да се подадат документите 45 дена преди датата за началото на визата. Ако все още го има това изискване, то сега не можете да подадете документи за руската виза и да определите датите за тръгване, и пътуване. Когато остане по-малко от месец до пътуването вече ще сте наясно. Very Happy
Активен
ради райков
ниво 5
Неактивен Неактивен

WWW Ел. поща
« Отговор #42 -: февруари 06, 2018, 17:10:47 »

Иначе организация докато не стане ясна руската виза, няма да си правя засега.

Mad Mad Mad
Активен
бат Ицо
ниво 5
Неактивен Неактивен

пастафариански моТурист

« Отговор #43 -: февруари 06, 2018, 21:16:20 »

Аз на 22-ри юли тръгвам с първа светлинна към НурКап през Талин, връщането ще е или през Мурманск-Питер–Москва–Сочи-Цариград... или през каране на зигзаг през Норвегия и после газ по магистралата до България. Първия вариянт ми е което искам. Втория е ако не взема виза.
Активен
Tonyco
Moderator
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: Honda Varadero XL 1000 VA '10
Публикации: 2442

« Отговор #44 -: февруари 07, 2018, 12:00:00 »

Много отпуска имат бе хора. ;) А и деца нямате за гледане сигурно хаха.
Някой ден живот и здраве съм решил да направя един Владивосток, но да видим кога ще смогна с времето. Smile
Активен
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 9   Нагоре
Изпечатай
www.MotoForum.bgКонцентратMoТoТуризъм (Модератор: Tonyco)Тема: Русия (Санкт Петербург и Москва) 2018

Отиди на:  

WebMoto.bg - борса за мотори, части, аксесоари, екипировка, гуми

Страницата е създадена за 0.083 секунди с 21 запитвания.