Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията

www.MotoForum.bgСтилШосейни - суперспорт/спорт/турист (Модератор: zlati)Тема: Нов Мотофорумист + няколко въпроса Q's!
Страници: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 22   Надолу
Изпечатай
Автор Тема: Нов Мотофорумист + няколко въпроса Q's!  (Прочетена 42111 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
LJK
ниво 1
*
Неактивен Неактивен

Мотор: Soon CBR RR
Публикации: 47

All will suffer.

« Отговор #75 -: октомври 16, 2017, 19:12:47 »

@sam_g Точно за това е темата, за съвети, отговори на разни въпроси. Доста е хубаво, че по-опитните си дават съветите от тяхното каране и т.н. Факт, облеклото и всичко останало не ме прави безсмъртен, няма как да се оспори тоя факт. Другото което е, че няма да скоча да летя с мотора вначалото, имам уважение към машините, щото тая машина си е за страх. Дори с 50 кубиков миксер може човек да се потроши здравата. Китанския е прав, че говорим за пистова машина, първо се опипва почвата, след това тестваш себе си, не машината.
Колкото до това колко км имам карани, със 125ицата мисля, че за няколкото сезона "леко каране" може да събера около 1000км макс.
Но все пак е 125, не е 600cc със 100 коня +
За падането, аз съм сигурен, че ще седна някъде, но къде и как не знам. Very Happy
И нон-стоп гледанията ми на мотовлогове не ми дават нищо повече, отколкото просто поглед над нещата... и то бегъл.
Активен
sam_g
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: Honda VFR 800 V-tec, (ABS, 2006); Ex: Honda CB600F - Hornet '01
Публикации: 672

V-я си FR-а

« Отговор #76 -: октомври 16, 2017, 19:19:17 »

Просто моят съвет е - "умната"! Дори с един пиклив Хорнет съм се увличал да карам с 200+ на права отсечка, а в дясно колона от автомобили, а вярвай ми, на Хорнет 200+ срещу вятъра е дооста приключение и усилие, просто машините увличат страшно много. За един миг човек си "повярва" и само Бог може да ти е на помощ. Един лек съвет от мен Very Happy , купи си първо каската, с нея хем ще ти е кеф на курсовете, хем като ги вземеш и всеки път като я гледаш, ще мислиш само и единствено как да си купиш мотора.
Активен
VRSC Fan
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: Yamaha FZ1N
Публикации: 1654

Fly or Die

Ел. поща
« Отговор #77 -: октомври 16, 2017, 19:50:27 »

са за колегата дето питаше за марките.ми просто шоей са си по добра марка от тая Арфа10-11 как и викаше Росен.по слаба вентилация от шоей и нещо непростимо за мен,с по малко от 40 поти визьора.на мен лично и ми духа направо в очите и ми прави леки дискомфорт.НО пак е в пъти по-добра от накаква друга марка по-долен клас де.та си става,още повече че и цената и е доста по ниска(в пъти)от шоея.идва с два визьора и пинлок.докато шоей е само с пинлика и за втори визьор...180 лева.
Еее как ще запотява визьора..нали има пинлок и 10 и 11  Smile
Жената се вози с XR 1000 не че е лоша каска..но моята е бие във всичко..Ай стига с тея митове и легенди за Shoei...  Very Happy
Активен
kitan
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: изтребител
Публикации: 5396

Ел. поща
« Отговор #78 -: октомври 16, 2017, 20:14:40 »

Еее как ще запотява визьора..нали има пинлок и 10 и 11  Smile
Жената се вози с XR 1000 не че е лоша каска..но моята е бие във всичко..Ай стига с тея митове и легенди за Shoei...  Very Happy
почна се Smile Smile Smile Smile Smile Smile

ама без пинлока поти за страх,все едно е некоя тиква от 20 лева на пазара.
честно за каска от тоя клас,това ми дойде в повече.

аз моя пинлок съм го обърнал на обратно,с долната част нагоре и така се е изместил нагоре.това ми позволява да гледам максимално нагоре,което ми е супер,като залегна на мотора.

аааа и постоянно ми падат умрели мухи пред лицето,това при шоея го нямаше.
ако карам по-бавно сигурно и някоя жива ще влезе ебаси.
то май Росен ми се похвали и с това,ама не съм много сигурен че е бил той де..аеродинамиката и е добре обаче.въртях си главата и с над 250 да пробвам...нема грешка

и доста трудно се чисти от труповете
Активен
kitan
ниво 5
Неактивен Неактивен

Ел. поща
« Отговор #79 -: октомври 16, 2017, 20:18:03 »

И аз се сещам за него от време на време... Какво е станало - Нищо!  Smile
баш ти нема да се сетиш Smile Smile Smile Smile Smile Smile здравенцето му взе Smile Smile Smile Smile
Активен
HondaPBR125
Nakamichi
ниво 5
Неактивен Неактивен

Публикации: 1166

Ел. поща
« Отговор #80 -: октомври 16, 2017, 20:21:59 »

баш ти нема да се сетиш Smile Smile Smile Smile Smile Smile здравенцето му взе Smile Smile Smile Smile
Smile виновен!
Активен
GAZZE77O
Японеца
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: Suzuki GSX-R 600 SRAD
Публикации: 754

Хоя в Подката, душата в рая с 300+....

Ел. поща
« Отговор #81 -: октомври 16, 2017, 20:29:32 »

В интерес на истината, вградените очила на AGVто ми са мноо шукар. Още не съм имал проблем с тях в тунели, дори и тоя в Дупница, 4-5 пъти минавах и тоя на Витиня. На сенчести места, също нямам ядове с недоскив.
Са към колегата дето обясни всичко с едно изречение... Не е па задължително да падне бре.... За мен колко хора се надаха да паднаааа  Smile Very Happy... Е още не съм, и дано не падна скоро. Все пак съм се зарекал, ако ще падам, то да е един път, и дай боже с любимия мотор  Smile
Активен
sam_g
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: Honda VFR 800 V-tec, (ABS, 2006); Ex: Honda CB600F - Hornet '01
Публикации: 672

V-я си FR-а

« Отговор #82 -: октомври 16, 2017, 20:37:31 »

Хехехехехехе, не съм я измислил аз максимата "Има два вида мотористи- тия където са падали и тия където ще паднат"  Smile... А-а-а, и моля, обяснете на колегата как се спира с двигател ...  Very Happy Smile Smile ...първо спира гумата, после амортисьорите и калника, след това спира фарът, радиаторът и чак тогава двигателят...нали не пропускам нещо  Very Happy
Активен
VRSC Fan
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: Yamaha FZ1N
Публикации: 1654

Fly or Die

Ел. поща
« Отговор #83 -: октомври 16, 2017, 20:39:05 »

Тоа па един път щял да пада   Smile Smile  Smile
Мен само за три месеца двама се опитаха да ме очистят.. безуспешно засега.. Sad Тъй че падането не е проблем.. Very Happy
« Последна редакция: октомври 16, 2017, 21:28:25 последно от VRSC Fan » Активен
GAZZE77O
Японеца
ниво 5
Неактивен Неактивен

Ел. поща
« Отговор #84 -: октомври 16, 2017, 20:41:48 »

Все повече се доближавам до фикс идеята за ZZR1200... Куфарии, женичката зад мен да ме обарва.... Мммм, отивам до банята за една бърза  Very Happy
Па дали ше се пада, ще покаже само времето Very Happy
Днес закъсняваше за лекции... Познайте с какво отиде в 7;30 измръзнала до вагината, че и по навътре  Smile
Жокер...

« Последна редакция: октомври 16, 2017, 20:43:38 последно от GAZZE77O » Активен
Skywlak
Георги
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: Yamaha XJ 600 s Yamaha TDM 900
Публикации: 2431

бавно с усмивка :-)

Ел. поща
« Отговор #85 -: октомври 16, 2017, 20:48:55 »

Все повече се доближавам до фикс идеята за ZZR1200... Куфарии, женичката зад мен да ме обарва.... Мммм, отивам до банята за една бърза  Very Happy
Па дали ше се пада, ще покаже само времето Very Happy
Днес закъсняваше за лекции... Познайте с какво отиде в 7;30 измръзнала до вагината, че и по навътре  Smile
Жокер...

Така както описа състоянието й в лекциите, започвам да се чудя какво учи Smile
П.с. сега са не вземеш да се обидиш, само лека закачка ;)
Активен
GAZZE77O
Японеца
ниво 5
Неактивен Неактивен

Ел. поща
« Отговор #86 -: октомври 16, 2017, 20:49:59 »

Доктор Борисова ше става....  Smile
Активен
Grobarq
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: Vърховен Транспортер и... червен...
Публикации: 6474

Толкова бавно,че да те видят!

Ел. поща
« Отговор #87 -: октомври 16, 2017, 20:53:32 »

И аз се сещам за него от време на време... Какво е станало - Нищо!  Smile
Извинявам се предварително за оф-топик-а,но някой знае ли какво стана с Лордини-стънтера? Просто се сетих и за него,четейки тази тема,та се чудех,какво стана? Щеше да пише на някой,снимки и клипове и т.н. ...

Да си призная...в началото на тази тема се бях сетил за него... Не е влизал от края на юли.... Сигурно не клип а сериал снима
Активен
Skywlak
Георги
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: Yamaha XJ 600 s Yamaha TDM 900
Публикации: 2431

бавно с усмивка :-)

Ел. поща
« Отговор #88 -: октомври 16, 2017, 21:20:38 »

Доктор Борисова ше става....  Smile
Браво!!!
Активен
kitan
ниво 5
Неактивен Неактивен

Ел. поща
« Отговор #89 -: октомври 16, 2017, 21:25:57 »

Все повече се доближавам до фикс идеята за ZZR1200

що ма дразниш сега  boxing boxing boxing boxing boxing

некоя хонда не ти ли се ще  hummer hummer hummer
Активен
Страници: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 22   Нагоре
Изпечатай
www.MotoForum.bgСтилШосейни - суперспорт/спорт/турист (Модератор: zlati)Тема: Нов Мотофорумист + няколко въпроса Q's!

Отиди на:  

WebMoto.bg - борса за мотори, части, аксесоари, екипировка, гуми

Страницата е създадена за 0.277 секунди с 20 запитвания.