Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията

www.MotoForum.bgКонцентратMoТoТуризъм (Модератор: Tonyco)Тема: македония
Страници: [1]   Надолу
Изпечатай
Автор Тема: македония  (Прочетена 760 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
kitan
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: изтребител
Публикации: 3495

Ел. поща
« -: октомври 09, 2017, 18:32:33 »

в момента си оправят инфраструктурата и за това препоръчвам каране внимателно.може от страхотен път с хубав асфалт изведнъж да се набиете на лунен пейзаж,с огромни кратери.много добра дестинация за похапване на скара.хубаво обслужване,ниски цени и страхотно месо,май още не са открили кауфланд.
препоръчвам за ядене хотел романтик
https://www.google.bg/maps/@41.7780716,21.7550276,178m/data=!3m1!1e3

страхотна гледка към езерото и сервитьори по-бързи от Маркез,още не си се сетил какво искаш и вече е до теб със 101 идеи како да си вземеш.топло-ладно за десерт ми хареса на мен.може да платите с карта.

кръчмата преди смоларските водопади също не беше никак лоша,водопадите не ги видях,но и не бях отишъл водопади да гледам.сигурно са интересни,щото беше пълно с хора.

в момента си правят и магистрала до Охрид,та скоро време може да летиме и до езерото

впечатления,страхотни-при първа възможност отново ще я посетя.
говорете си на български,нее да ми се правят тия че знаят друг език Smile Smile Smile
Активен
бат Ицо
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: V-Strom, X-Max ex: Transalp, CB750F2, няколко 251, 250 и Simson Schwalbe
Публикации: 1172

пастафариански моТурист

« Отговор #1 -: октомври 09, 2017, 21:45:00 »

Мани я тази измислена държавица. То по Великия Пут Александър Македонски (какво общо има с македония не знам) - то не бяха масла, не бяха нафти разляти, но най-ме впечатли как всички коли намалят, намалям и аз и... !!! 10 см вдигнат асфалт от пропадане - без никакви знаци. Тея са по зле дори и от нас!
Активен
n0_m0r3_pa1n
ниво 2
**
Неактивен Неактивен

Мотор: Suzuki V-Strom DL 1000
Публикации: 74

Ел. поща
« Отговор #2 -: януари 09, 2018, 12:26:39 »

Аз направих една разходка до Охрид през Логодаж и навръщане през Скопие, Крива паланка и Кюстендил. Нещо такова. Влязох в Прилеп и Битоля и ме израдваха, макар че беше пълно от скутерджиите без каски и с тениски. В Битоля имат един много красив манастир на високото и ми направи впечатление, че беше пълно с млади хора. Охрид е много красив и манастир Свети Наум си заслужава посещението.

А и самото Скопие има по-привлекателен дух от София, поне за мен. Вярно, че щяха да ме отнесат като пътен знак на едно кръстовище, но е по-чисто, има красива гледка от Самуиловата крепост, а изкачването до Милениумския кръст също е яко.

Тъкмо строяха иначе магистралата между Охрид и Скопие, но се преживяваше пътят. Проблем бяха ненормалниците, които карат. Редовно имаше някой от отсрещното в моето платно.
Активен
Страници: [1]   Нагоре
Изпечатай
www.MotoForum.bgКонцентратMoТoТуризъм (Модератор: Tonyco)Тема: македония

News - MotoZone

Отиди на:  

Страницата е създадена за 0.096 секунди с 20 запитвания.