Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията

www.MotoForum.bgКонцентратMoТoТуризъм (Модератор: Tonyco)Тема: сърбия
Страници: [1] 2   Надолу
Изпечатай
Автор Тема: сърбия  (Прочетена 2388 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
kitan
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: изтребител
Публикации: 3856

Ел. поща
« -: октомври 09, 2017, 19:14:19 »

е щом не ви е срам един пистаркаджия да ви пуска теми полезни за туристите,те ви още една.
в Сърбия принципно би трябвало да ви искат зелена карта,но на мен лично такова чудо не ми се е случвало.
не са ми искали и пълномощно,понеже МПСтата ми не са на мое име

само питат-къде така

отговор-за плескавици и това е

от скоро въведоха контрол за средната скорост по магистралата,та май вече не е оферта да се кара бързо там.засича от плащачка до плащачка и просто на плащачката трябва да си платиш и глобата.там закона е такъв,че ако не платиш,затвор и те така.

хубави дестинации са Власинското езеро-влизане през Стрезимировци,обиколка на езерото със снимки и каране до Сурдулица.там ядене в те тоя ресторант https://www.google.bg/maps/@42.6889275,22.1746659,3a,75y,349.48h,80.96t/data=!3m6!1e1!3m4!1spGU7cgG6ajtBnCnHu6tZbA!2e0!7i13312!8i6656

плаща се в български пари и газ обратно.във вила Бест на езерото е страхотно,но и цените им са страхотни.

проблем може да се окаже сманата на български пари за местна валута.на мен ми отказаха в банката и в техните ченч бюра(меначници)за това си вземете евро или най добре си сменете на границата.

като казах границата,там колона не се чака,минавате най-отпред и не ви пука.и без това ни мразят,поне да има за какво.на самата граница в сръбско(калотина) има будки,не пиите кафе там,за 2,5евро ми дадоха най големия бливоч дето някога са му казвали кафе.да им изсъънат м@дете къде ми продадоха тоя боклук.
разсъних се като ми каза цената и вика,вече съм ти го направила Smile Smile Smile Smile

хубав е и прехода от връшка чука за калотина,спокоен път с малко трафик и хубави завои.

на сръбски полицай с мотора не спирам,имат си сръбски мотористи,да си спират тех.не че много се пробват де,всичко на всичко веднъж,ма съм отишъл да ям,не да се препирам със сърбете.

пресичане на Сърбия за Хърватско по магистралата излизаше около 20 евро.
бензин не е препоръчително да сипвате там,хем по скъп,хем яко тумбят ако плащате в евро
Активен
NikDaPhreak
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: Балкан М1, Kawasaki VN15, Suzuki LA650, Балкан С2
Публикации: 1624

« Отговор #1 -: октомври 09, 2017, 20:00:49 »

Мен се опитаха да ме тумбят като плащам с карта, та и с това не е лошо да се внимава.
Активен
ildivvy
Suzuki GSX 750 fen forever !
ниво 5
Активен Активен

Мотор: Honda CBR600F4i Sport 07',Aprilia Pegaso 650ie 03'
Публикации: 3165

« Отговор #2 -: октомври 09, 2017, 21:19:26 »

Е,то с какво остава да си плати човек  Surprised?
Активен
ku4o
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: Kawasaki ZZR1400
Публикации: 560

« Отговор #3 -: октомври 09, 2017, 21:49:00 »

С динари. А мен едвам ме пуснаха веднъж да вляза в Сърбия,без пълномощно за мотора, държаха и мен и цялата група 15 минути докато си правят проверки
Активен
yavor20v
ниво 4
Неактивен Неактивен

Мотор: Z1000
Публикации: 455

Ел. поща
« Отговор #4 -: октомври 09, 2017, 22:08:58 »

ше ги ева у туНбаците, аз си давАх газ по магистралата и малко преди тол будката спрех и пуших две цигарки  Smile след тва се наредих ,цъцнАх некви 800динара и по живо по здраво
ходих до Белград и съм МЕКО казано впечатлен от сичко
а жените там имат баси фигурите , баси еректора бех три дни
Активен
бат Ицо
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: V-Strom, X-Max ex: Transalp, CB750F2, няколко 251, 250 и Simson Schwalbe
Публикации: 1303

пастафариански моТурист

« Отговор #5 -: октомври 09, 2017, 22:11:05 »

Бе там си е много хубаво. Ония с пистарките да си купуват туристчета, че с тази средна скорост трябва един час кафе да пият преди путащината. Иначе близки дестинации за скара - е го Лесковац - даже на магистрала не се качваш. Иначе на Калотина за първи път имах проблем от един български педерас с шевролет авео - австрийска регистрация. Що съм бил изпреварил колоната?!? Били чакали 3 часа. Ми да чакат. Ако не искат да чакат да се качат на мотор. Чак служителя се наложи да излезе от гишето да "ни направи забележка" на мен и един българин от Пирот. Е починахме си 20 минути на сянка и минахме. Това ми е най-дългото чакане на граница с мотора досега. Дано да няма други такива. А тоя бил някакъв партиен кадър. Така ми каза служителя, чак му стана неудобно, че не можел да му шибне един на говното, че бая скандал вдигна Smile
Сърбия, Китане, не е като Италия. В Сърбия може да ядеш и да пиеш и да ти е кеф. Там си като англичанин на слънчака  Smile
Яворе, кво им е на жените бе? Само дето са дългокраки. Аз не съм ходил 3 дена надървен после, щото по принцип така си ходя. Някъде от 10-11 часа (все пак съм стар) след сутрешното събуждане, а веднъж месечно 2-3 дена денонощно Smile
« Последна редакция: октомври 09, 2017, 22:13:34 последно от бат Ицо » Активен
ku4o
ниво 5
Неактивен Неактивен

« Отговор #6 -: октомври 09, 2017, 22:23:36 »

А пък Македонките имат много големи цици  Smile
Активен
kitan
ниво 5
Неактивен Неактивен

Ел. поща
« Отговор #7 -: октомври 10, 2017, 18:23:48 »

това е за другата тема  Smile Smile Smile Smile Smile

Активен
mpetrov
Archangel's
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: Yamaha YZF R1 , Yamaha Road Star Warrior
Публикации: 2045

Biker Angel be my guide

Ел. поща
« Отговор #8 -: октомври 10, 2017, 18:35:46 »

Така Ти се струва щото са ниски Smile Smile
Активен
kitan
ниво 5
Неактивен Неактивен

Ел. поща
« Отговор #9 -: ноември 20, 2017, 20:53:35 »

Така Ти се струва щото са ниски Smile Smile
абе да ви кажа честно...и двамата грешите Smile

само ме подлъгахте ебаси Smile Smile Smile Smile Smile

и понеже не виждам изгледи някой да ползва темата по предназначение,а това е да напише полезни неща дето да се знаят от другите братя мотористи готови да атакуват съседката ни.да ви разкажа нещо да се посмеете.

ама не знам,тука ли да го напиша,или в темата за Македония???
къде ще е по-правилно???
щот девойката македонка отвсякъде,заради тия двамата,даже личната карта и погледнах,да не послъгва нещо,щото ем без цици,ем поне 173-4 Surprised
Активен
Grobarq
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: Vърховен Транспортер и... червен...
Публикации: 5039

Толкова бавно,че да те видят!

Ел. поща
« Отговор #10 -: ноември 20, 2017, 21:37:36 »

абе да ви кажа честно...и двамата грешите Smile

само ме подлъгахте ебаси Smile Smile Smile Smile Smile

и понеже не виждам изгледи някой да ползва темата по предназначение,а това е да напише полезни неща дето да се знаят от другите братя мотористи готови да атакуват съседката ни.да ви разкажа нещо да се посмеете.

ама не знам,тука ли да го напиша,или в темата за Македония???
къде ще е по-правилно???
щот девойката македонка отвсякъде,заради тия двамата,даже личната карта и погледнах,да не послъгва нещо,щото ем без цици,ем поне 173-4 Surprised

Ако си я гледал у английско ( а няма къде другаде да си я видял тия дни) сигурно се е съсухрила като консколиките англичанки от мъглите на острова Smile
Активен
kitan
ниво 5
Неактивен Неактивен

Ел. поща
« Отговор #11 -: ноември 20, 2017, 21:49:09 »

Ако си я гледал у английско ( а няма къде другаде да си я видял тия дни) сигурно се е съсухрила като консколиките англичанки от мъглите на острова Smile
не е бре брат,девойката е от скоро тук...а и на снимките от македония,пак така си изглежда.

не е грозна или нещо...ама хич тамън не е ниска и не е с големи цици...или аз да съм изтеглил "късата клечка"

просто се сетих за описанието на колегите и че хич не и пасва на нея...па и на приятелката и Smile Smile Smile Smile Smile  освен да са преселници у македония ебаси Smile Smile Smile Smile Smile
Активен
ku4o
ниво 5
Неактивен Неактивен

« Отговор #12 -: ноември 20, 2017, 21:52:55 »

Smile Smile SmileТая е некво мене бе Китане
Активен
ku4o
ниво 5
Неактивен Неактивен

« Отговор #13 -: ноември 20, 2017, 21:59:02 »

А иначе за колегите които ще ходят към Македонско, трябва да знаят, че нещата са горе, долу като при нас през 90-те години. Пълна анархия, всеки си минава на червен светофар, карат без каски и всичко  е на оцеляване. За мотористи малко е страшно
Активен
kitan
ниво 5
Неактивен Неактивен

Ел. поща
« Отговор #14 -: ноември 20, 2017, 22:02:05 »

Smile Smile SmileТая е некво мене бе Китане
личната карта и гледах...оригинал си е Surprised Surprised Surprised Surprised

сега да свърша с една приятелка на фейса и ще ви разправям да се опикате от смях
Активен
Страници: [1] 2   Нагоре
Изпечатай
www.MotoForum.bgКонцентратMoТoТуризъм (Модератор: Tonyco)Тема: сърбия

News - MotoZone

Отиди на:  

Страницата е създадена за 0.173 секунди с 20 запитвания.