Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията

www.MotoForum.bgКонцентратMoТoТуризъм (Модератор: Tonyco)Тема: Barcelona
Страници: [1]   Надолу
Изпечатай
Автор Тема: Barcelona  (Прочетена 1315 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
бат Ицо
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: V-Strom, X-Max
Публикации: 1320

пастафариански моТурист

« -: юли 14, 2017, 21:58:51 »

Пътуването е изцяло провокирано от сина - фен на Меси. Тръгваме от Пловдив на 31-ви юли. 1-ва спирка в Белград, за наяждане. После Венеция, Музея на Ферари в Маринело и от там нататък свободна програма по Ривиерата. Всички пътища са ми познати.
Каляваме характер - ще спим само на палатка в къмпинг - 30Е средно за палатка е. Пиенето и яденето е без ограничения в бюджета, стига да може ;) Ще е "айляк турист".

Ако има мераклии - на лични.
Активен
бат Ицо
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: V-Strom, X-Max
Публикации: 1320

пастафариански моТурист

« Отговор #1 -: октомври 08, 2017, 21:55:17 »

Ходихме. Сина беше на мач на Барса, аз пазих вънка мотора и каските, че не се сетих да взема едно въженце-заключалка. Направихме си селфи пред Камп Ноу, то нали това беше целта Smile И се върнахме. Ако преди това някой ми кажеше, че с V-Strom 650 ще го мине това разстояние с двама и пълно товарно снаражение, с 130-150 км/ч, на средно 38 градуса жега, без дори да загрее... щях да му се изсмея. Баси машината! Догодина до Нордкап ама сам. Някой ако има мерак - натам през Талин ферибот до Хелзинки, обратно през Дания.

Хм.. не съм качил никакви снимки освен от музея на Ферари: https://www.facebook.com/chris.boudacoff/media_set?set=a.1773780155982955.1073741839.100000529626362&type=3
Ще кача останалите някой ден.
« Последна редакция: октомври 08, 2017, 21:58:59 последно от бат Ицо » Активен
Petrarca
ниво 2
**
Неактивен Неактивен

Мотор: Yamaha V-Star Classic 650
Публикации: 51

WWW Ел. поща
« Отговор #2 -: октомври 10, 2017, 11:28:23 »

Миналата Нова Година посрещнахме в Барселона - само една снимка ще кача, как една мацка отива да празнува ...... повече няма да коментирам Smile

Активен
Страници: [1]   Нагоре
Изпечатай
www.MotoForum.bgКонцентратMoТoТуризъм (Модератор: Tonyco)Тема: Barcelona

Отиди на:  

WebMoto.bg - борса за мотори, части, аксесоари, екипировка, гуми

Страницата е създадена за 0.035 секунди с 20 запитвания.