Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията

www.MotoForum.bgКонцентратЗа начинаещия МоТо-Форумист!Тема: Снимки на реални габарити на мотори и мотористите върху тях
Страници: 1 ... 3 4 [5]   Надолу
Изпечатай
Автор Тема: Снимки на реални габарити на мотори и мотористите върху тях  (Прочетена 6799 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
kitan
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: изтребител
Публикации: 3976

Ел. поща
« Отговор #60 -: октомври 16, 2017, 23:16:13 »

До някъде си прав... Но сети се само за година колко теми се пуснаха от хора които си нямат никаква идея от мотори. Нямат и познати мотористи. Имат просто и само мерак и много въпроси.

Балкан 50сс карал ли си?
Аз имам под 100м с такъв преди години... Така и не успях да му уцеля 2-ра Smile голямо ми е копитото за туй лостче...
аз цял месец не успях Smile Smile Smile Smile :-)то така си се кара,газ на първа до посиневане и после трета.никога не съм се радвал от раздялата с мотор,ма от таа натамия направо ми олекна Smile Smile Smile Smile

знам защо  си пуснал темата...фанала ме е лигата нещо тая вечер
Активен
Alexander3dartwork
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: CBF500 / Bros
Публикации: 1400

« Отговор #61 -: октомври 16, 2017, 23:30:10 »

Така и не успях да му уцеля 2-ра Smile голямо ми е копитото за туй лостче...

добре бе... може ли такава работа.... 2метра мъж деа, ми пресегни се с ръка бе Гроби ....  Smile Smile Smile

вече кат ви видя с Росен и само ей така ще си седя
Я аз да питам.... Росен дане ти е предлагал да ходиш да избираш матрак с него?  Smile Smile
Активен
Страници: 1 ... 3 4 [5]   Нагоре
Изпечатай
www.MotoForum.bgКонцентратЗа начинаещия МоТо-Форумист!Тема: Снимки на реални габарити на мотори и мотористите върху тях

Отиди на:  

WebMoto.bg - борса за мотори, части, аксесоари, екипировка, гуми

Страницата е създадена за 0.071 секунди с 20 запитвания.