Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията

www.MotoForum.bgКонцентратЗакони, Данъци, Застраховки, ТаксиТема: Какви са шансовете за А категория на частично загубил слуха?
Страници: 1 [2]   Надолу
Изпечатай
Автор Тема: Какви са шансовете за А категория на частично загубил слуха?  (Прочетена 2512 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Oggie
Група Модератори
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: Kawasaki Vulcan 2000 Classic LT
Публикации: 2449

« Отговор #15 -: май 05, 2017, 16:22:05 »

Ако не чуваш, гарантирано ще мислиш по друг начин. Благодари се че си здрав. Има хора, които са в идеално здраве и го живеят тоя живот в пълно безсъзнание. Има и увредени хора, които като ги видиш какво правят, въпреки състоянието си те хваща срам от самият себе си. М/у другото слуха може да бъде загубен винаги и по всякакви причини.
Активен
VRSC Fan
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: Yamaha FZ6N
Публикации: 1177

Fly or Die

Ел. поща
« Отговор #16 -: май 05, 2017, 16:41:45 »

Може и да си прав..аз каквото имах да казвам по темата го казах..
Активен
NikDaPhreak
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: Балкан М1, Kawasaki VN15, Suzuki LA650, Балкан С2
Публикации: 1620

« Отговор #17 -: май 05, 2017, 23:56:30 »

Ползва телефон, обаче не знам колко добре ще се случи номера с блутут в каската (аз поне така карах на изпита преди 7 години).
Пичът кара със златен талон. Внимава може би доста повече от повечето по улиците, чува клаксони, макар и по-слабо от нормално чуващите. Карал е преди години балканче и скутер, сега кара чат-пат ендуро на негов приятел по ливадите нейде, но не излиза на пътя. Не владее мотора добре, но явно се крепи отгоре му и доста сериозно го влече да се вози кротко на чопърче.
Китане, врътката с купуването на категория я има за мен поне само на теория. Нямам познати, дето да могат да ударят рамо в тая посока.
Личното ми мнение е, че като не чуваш добре, рисковете като се движиш по улиците пеш или с МПС са по-големи. Казал съм му го. Китан обаче е прав за едно - на шумен мотор вероятно чуваме по-малко, отколкото той. Само като се сетя колко трещеше Севиджа.... 652сс, 1 цилиндър, метър права тръба.... Никой не искаше да кара зад мене....
Активен
kitan
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: изтребител
Публикации: 3990

Ел. поща
« Отговор #18 -: май 06, 2017, 01:11:43 »

Ползва телефон, обаче не знам колко добре ще се случи номера с блутут в каската (аз поне така карах на изпита преди 7 години).
Пичът кара със златен талон. Внимава може би доста повече от повечето по улиците, чува клаксони, макар и по-слабо от нормално чуващите. Карал е преди години балканче и скутер, сега кара чат-пат ендуро на негов приятел по ливадите нейде, но не излиза на пътя. Не владее мотора добре, но явно се крепи отгоре му и доста сериозно го влече да се вози кротко на чопърче.
Китане, врътката с купуването на категория я има за мен поне само на теория. Нямам познати, дето да могат да ударят рамо в тая посока.
Личното ми мнение е, че като не чуваш добре, рисковете като се движиш по улиците пеш или с МПС са по-големи. Казал съм му го. Китан обаче е прав за едно - на шумен мотор вероятно чуваме по-малко, отколкото той. Само като се сетя колко трещеше Севиджа.... 652сс, 1 цилиндър, метър права тръба.... Никой не искаше да кара зад мене....
зарди би ти вито и аз нямам.а така добре си вървеха нещата Surprised Surprised Surprised
ама може да се разходите до автошколите с директен въпрос.ако трябва ти ще караш на изпита,ако трябва да снимат нещо и така.

и зад мен не искат да карат нещо Surprised Surprised Surprised
Активен
IBenchev
ниво 3
Неактивен Неактивен

Мотор: XX
Публикации: 208

« Отговор #19 -: май 06, 2017, 01:49:50 »

и зад мен не искат да карат нещо Surprised Surprised Surprised

Сигурно щото си много бавен...
Хахахаха
Активен
kitan
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: изтребител
Публикации: 3990

Ел. поща
« Отговор #20 -: май 06, 2017, 08:50:16 »

Сигурно щото си много бавен...
Хахахаха
ела някой път да покараме и сам ще се убедиш защо Smile
праим страхотни трипчета и след работно време,та нямаш никакво оправдание да не дойдеш Smile

бавен...алооооо Smile
Активен
IBenchev
ниво 3
Неактивен Неактивен

Мотор: XX
Публикации: 208

« Отговор #21 -: май 06, 2017, 11:04:03 »

Ще дойда.
Няма да се оправдавам.
Само трябва да се информирам кога и къде.

А иначе четох някъде тук, че си бил бавен...та затова така написах.
Шегувам се за последното, разбира се!
Активен
GAZZE77O
Японеца
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: Suzuki GSX-R 600 SRAD
Публикации: 750

Хоя в Подката, душата в рая с 300+....

Ел. поща
« Отговор #22 -: май 06, 2017, 15:09:45 »

Бърз е щото скача на 600тки  Very Happy Very Happy Smile
Активен
Страници: 1 [2]   Нагоре
Изпечатай
www.MotoForum.bgКонцентратЗакони, Данъци, Застраховки, ТаксиТема: Какви са шансовете за А категория на частично загубил слуха?

Отиди на:  

WebMoto.bg - борса за мотори, части, аксесоари, екипировка, гуми

Страницата е създадена за 0.188 секунди с 20 запитвания.