Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията

www.MotoForum.bgКонцентратЗа начинаещия МоТо-Форумист!Тема: Начинаещият моторист и... Каскадите
Страници: 1 ... 11 12 [13]   Надолу
Изпечатай
Автор Тема: Начинаещият моторист и... Каскадите  (Прочетена 85492 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
ivchotr
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: Suzuki GSX 1100 E
Публикации: 5550

Ел. поща
« Отговор #180 -: август 03, 2014, 15:35:17 »

Това със степенката наистина изглежда абсурдно, ама често се случва на начинаещи. ...

Ба, де да беше само на начинаещи  Smile
Активен
Rossen_Bossen
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: RST1000 Futura
Публикации: 2829

« Отговор #181 -: август 03, 2014, 15:41:52 »

един път със стария ми мотор така паднах. Става дума за 220 килограмов VFR. Лошото е, че стойката беше от левия край на бордюра, на ръба - засилвайки и събаряйки ме, нямаше на какво да се подпре, поради височината на същия, ами директно капакът ме дрънна върху глезена...430 доларовите ми ботуши се изплатиха мигом!  Smile Smile
Активен
mpetrov
Archangel's
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: Yamaha YZF R1 , Yamaha Road Star Warrior
Публикации: 2045

Biker Angel be my guide

Ел. поща
« Отговор #182 -: август 03, 2014, 15:45:23 »

Ъ!!! И Аз преди имах неоправдани съмнения, че моята степенка е автоматична.. Ама един път с категорична сигурност се оправдаха-не била!! Леееееекинко полегнах с мотора наляво, хубаво че тогава още имаше ролбари!
« Последна редакция: август 03, 2014, 16:06:56 последно от mpetrov » Активен
evilution
ниво 5
Активен Активен

Мотор: Suzuki
Публикации: 1862

« Отговор #183 -: август 03, 2014, 16:40:06 »

Ами значи предстои да ми се случва  Smile
Активен
ivchotr
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: Suzuki GSX 1100 E
Публикации: 5550

Ел. поща
« Отговор #184 -: август 03, 2014, 18:19:25 »

Аз тазгодишния сезон така го започнах. Изкарвам кютука на заден ход от гаража и го пускам небрежно на една страна... Да, ама докато го промушвах през вратата покрай другите, му бях вдигнал пачия крак да не пречи... Обаче пустият навик... В резултат кютукът полегна толкова небрежно, колкото го и пуснах  Very Happy
Активен
s_mitko
ниво 3
Неактивен Неактивен

Мотор: CBR 919 RR
Публикации: 137

« Отговор #185 -: декември 11, 2014, 15:51:30 »

И аз тазгодишния сезон го започнах хубаво със счупен на 3 места крак и изкълчено , заради недоглеждане и потегляне със пуснат "пачи крак" на мотор с орязан датчик . И нали съм си свикнал да ми гасне на моторите дето съм имал , потеглих с едни хубави метли и изкъртих 2 бордюра точно пред входа на една църква . Та по някой път белите стават от смешни на пръв поглед работи  Smile
Активен
Страници: 1 ... 11 12 [13]   Нагоре
Изпечатай
www.MotoForum.bgКонцентратЗа начинаещия МоТо-Форумист!Тема: Начинаещият моторист и... Каскадите

News - MotoZone

Отиди на:  

Страницата е създадена за 0.132 секунди с 20 запитвания.