Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията

www.MotoForum.bgКонцентратЗа начинаещия МоТо-Форумист!Тема: Начинаещият моторист и... Каскадите
Страници: 1 [2] 3 4 ... 13   Надолу
Изпечатай
Автор Тема: Начинаещият моторист и... Каскадите  (Прочетена 85284 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
radoi4o
rookie..."2012"
ниво 4
Неактивен Неактивен

Публикации: 387

eat,sleep,STUNT!!!

« Отговор #15 -: юли 27, 2006, 18:15:01 »

- с две думи.. "Learn the rules so you know how to break them properly".... или нещо такова...???
Активен
tzssv
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: Yamaha YZF-R6 RJ03
Публикации: 4565

Ел. поща
« Отговор #16 -: юли 27, 2006, 18:33:52 »

Мисля точно същите неща, които си написал, Red Raven! Като изводи и заключения мислите ни съвпадат на 110%! Абсолютно. Иначе засега не мога да достигна високо ниво на яснота на мисълта си и определено не съм и наполовина красноречив като теб. Аз съм писал и преди затова. В моя град всички с мотори и обичащите мотори ме смятат за пълен негодник и неудачник що се отнася до управлението на мотор. Горещо ми препоръчват велосипеда  Very Happy  . Така е защото точно заради нежеланието ми да се показвам карам на безлюдни места, намиращи се на 15-20 км. от мен. Рядко са ме виждали с файърблейда да карам с повече от 60 км. Не ме интересува мнението им. Искам да се науча да намирам и да задържам баланса. И аз съм аматьор също като повечето от нас. Дори по-зле. Не съм суетен по отношение на карането на мотор. За суетните всички останали са просто почитатели. Аз не търся почитатели и ако се върнеш в темата на момчето, което питаше за изпълнения без да има нужния опит и рутина, ще видиш, че никъде не съм насърчавал вършенето на безумни и опасни за него неща.
Активен
cecko
www.nwmotors.net
ниво 5
Неактивен Неактивен

Публикации: 557

only ninja can beat ninja

320678385
Ел. поща
« Отговор #17 -: юли 27, 2006, 19:23:15 »

ред не ти ли свършва по някога мастилото бре. това в кръга на майтапа, постовете са много добре написани и съм напълно съгласен че стънта не е за начинаещи, а с 2000 км. зад гърба си пича е точно такъв, и по добре да покара още преди да почне с маймунджалъците.
Активен
RuFFi
ниво 3
Неактивен Неактивен

Мотор: R1
Публикации: 186

« Отговор #18 -: юли 27, 2006, 22:06:13 »

Цитат на: Red Raven
.....Мисля, че е задължение за всеки един от нас да направи нещо за тях. Макар и да има различия помежду ни, нас ни обединява една кръв, една страст и една религия - тази на двете колела. Тя жигосва душата моториста завинаги, отличава го навсякъде по света и го превръща в паладин на човешкия копнеж за свобода, неподправена емоция и стремеж към недостижимото.......

rulez1
                  rulez1  rulez1
            rulez1  rulez1  rulez1
      rulez1  rulez1  rulez1  rulez1
rulez1  rulez1  rulez1  rulez1  rulez1
Активен
Ziko
ниво 4
Неактивен Неактивен

Публикации: 355

За гъзарията почивен ден няма !

35620279 zeko13
Ел. поща
« Отговор #19 -: юли 27, 2006, 23:21:49 »

Ще използвам любимия на Рейвъна език за да кажа на начинаещите стънтери Culus capitem delit !
  Иначе мисля, че всеки трябва да се усъвършенства с мотора на две или едно колело, кой както му харесва. Важното е да го прави както трябва без да изсилва себе си и машината.
Активен
ЗМЕЙ
паднал от Мелмак
ниво 5
Неактивен Неактивен

Публикации: 2387

331230276
« Отговор #20 -: август 24, 2006, 10:59:58 »

Ще използвам любимия на Рейвъна език за да кажа на начинаещите стънтери Culus capitem delit !
  Иначе мисля, че всеки трябва да се усъвършенства с мотора на две или едно колело, кой както му харесва. Важното е да го прави както трябва без да изсилва себе си и машината.

Айде, като сме почнали с разни умрели езици: Duos qui secvintor lepores - neutrum capit
Активен
The Duke
Red Brigades
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: ...etc.
Публикации: 2807

ZEDMOTO.COM

« Отговор #21 -: август 24, 2006, 11:06:21 »

Чакайте и аз да "наспамя" Very Happy
Да Ви кажа честно чялата таз латинска работа ми е "трез пенис" Smile
Активен
cRzDarK
ниво 4
Неактивен Неактивен

Мотор: K6 1000
Публикации: 368

Когато не карам бързо карам до краи !!!

203306175
WWW Ел. поща
« Отговор #22 -: август 24, 2006, 11:27:52 »

Пламене, всеки който има мотор, цели някаква показност. В различна степен наистина. Общо взето целият ни живот е една показност. Примерно що си купуваш яки дрехи - за да ги покажеш, или телефон, или каквото и да е. Така е и със стънтовете. Някои ги правят за да впечатлят някого, други за да се усъвършенстват и пак да впечатлят някого. Не можеш да избягаш от общественото мнение, трябва да се съгласиш. Думата "респект", която е любима на много хора тук, произлиза точно от тази показност, която проявяваме пред хората, които искаме да респектираме. Колкото до "гъзария", тя е мръсна дума, с която обиждаш колегите стънтери, а те са способни момчета.

с две раце те подкрепям за това мение  apl Cool
Активен
wild_head
Apocalypse_manifesto
ниво 3
Неактивен Неактивен

Мотор: Yamaha FZ и Kawasaki ZZR
Публикации: 227

Сипи по бира !

« Отговор #23 -: август 27, 2006, 09:49:28 »

Предлагам горното мнение да бъде отделено от модераторите в отделна, заключена тема която да стои на челно място в раздела "За начинаещия моторист!"

- И аз съм ЗА !
Активен
_fabrizio_
ниво 3
Неактивен Неактивен

Публикации: 222

Ел. поща
« Отговор #24 -: август 27, 2006, 12:40:25 »

Поздравявам те за чудесната статия!Мисля,че написаното от теб трябва да бьде прочетено,от всеки решил да се качи на мотор.И аз сьм за,тази тема да бьде отделена и заключена,и да стои на челно място,както предложи Romeo.
Поздрави
Активен
emikaga
ниво 2
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 52

146005671
« Отговор #25 -: август 27, 2006, 12:49:00 »

Браво Гарване. Страхотно написано. Със стил.
Поздравявам те за спокойствието, с което защитаваш мнението си.

Начинаеш мототрист не е равно на начинаещ стънтер. Чак когато станеш напреднал моторист с много километри зад гърба си може да станеш начинаещ стънтер, или чопърджия, или турист, или какъвто там искаш или да се върнеш обратно към колите.

Другото е все едно се опитваш да пишеш без да си научил добре езика, не че не е възможно, но предизвиква само усмивки.
Активен
SPARC0
ниво 3
Неактивен Неактивен

Мотор: Suzki GSXR 750 K2
Публикации: 227

:)

« Отговор #26 -: септември 14, 2006, 15:03:59 »

Така си е !
Активен
КоТкА
ниво 1
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 31

1 c4n't r3s1st U, 3v3n 1f 1 trY!!!

309007919
« Отговор #27 -: септември 15, 2006, 11:29:26 »

И аз да се обадя...нямаше как Smile...всичко, което си написал е самата истина! Смятам, че един начинаещ моторист, не бива да се "пали" и да се радва на това, как ще изглежда отстрани или пък колко хора, ще го гледат като "манна небесна". Все пак всеки прави своя избор, но за мен човек, който ще се качи на мотор само заради гъзарията става обществено опасен.
Евала за хубавите и смислени думи!!!  rulez1 rulez1 rulez1
Със здраве!
Активен
Punka
Chavrossi
ниво 1
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 35

Yamaha R1

punke@abv.bg
WWW Ел. поща
« Отговор #28 -: октомври 10, 2006, 21:02:54 »

Стана времето когато и аз да разкажа моята история. Казвам се Чавдар , пр ми е да се запознаем. Very Happy Започнах да карам мотор на 16 години жеднага след като изкарах категория М. Първият ми мотор беше едно ендуро 125 кубиково Gilera. Тогава ми беше и пурвото качване да карам мото. Е първо го карах само на село или на полигона а после след известно време като му свикнах и разбрах как се карало  Surprised го изкарах и на улиците. След време почнах да не обръщам внимание и на полицаите а вече станах и на 17 и си карах навсякаде и по магистралата си пърках нагоре на доло. Първото ми падене беше тази година в края на даскалото, тогава си счупих крака след малка почивка пак се качих на него.  Very Happy И така до тази пролет. Имаше още падания с него ( да сме по точни 1 заради една кола коятао ми се препречи на пътя като наби спирачки ама се разминах без травни нито по мене нито по мотора). Сега вече според мене доиде време за друг мотор и преди 3 дена си го купих  Very Happy Моторът е пистов HoNda VF 500 95коня много добър мотор. Е така това е моята история на начинаещ моторист и моите каскади.

Желая на всички много безавариини километри Smile

P.S. Момчета (за начинаещите мотористи) Пазете се хора никои не ви пази на пътя, бъдете винаги на щрек и преценяваите възможностите си !
Активен
nikozo
ниво 3
Неактивен Неактивен

Мотор: Ducati Monster 750, Honda CBR 600f2, CBR 900rr, Aprilia Rsv 1000, Aprilia ETV 1000 Caponord
Публикации: 216

0894626131

« Отговор #29 -: ноември 02, 2006, 14:49:15 »

Има МОТОРДЖИИ има и МОТОКАФЕДЖИИ ! Ти сам избираш какъв да бъдеш!
Активен
Страници: 1 [2] 3 4 ... 13   Нагоре
Изпечатай
www.MotoForum.bgКонцентратЗа начинаещия МоТо-Форумист!Тема: Начинаещият моторист и... Каскадите

News - MotoZone

Отиди на:  

Страницата е създадена за 0.176 секунди с 20 запитвания.