Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията

www.MotoForum.bgКонцентратMoТoТуризъм (Модератор: Tonyco)Тема: Newbie ride 2017
Страници: 1 ... 20 21 [22] 23   Надолу
Изпечатай
Автор Тема: Newbie ride 2017  (Прочетена 31839 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
phoenix
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: Готин
Публикации: 595

« Отговор #315 -: септември 14, 2017, 11:27:05 »

Специално в гората, ако пътят не е включен в списъка с пътища от републиканската пътна мрежа, можеш да караш с всякакъв мотор, регистриран или не, че дори и краден. Защото законът за движение по пътищата важи единствено и само за тези, отворени за обществено ползване. Кражбите на мотори и друга собственост не са предмет на ЗДвП, а на НК.
А пък на теб като ти се доака в гората, събираш ли си екскрементите в найлонова торбичка, че да ги изнесеш извън националния парк? Съмнява ме. Освен това дали пътеката ще я изрови някой порой или кросарка, е все едно. Виж, да се оставят масла, гуми и бензин в гората е гадно, ама за това си има и горски служби. Оплаквайте им се и те би трябвало да вземат мерки. Ако не вземат, жалбите се пускат по-нагоре и те така, докато някой не вземе отношение.
Активен
kitan
ниво 5
Активен Активен

Мотор: изтребител
Публикации: 4145

Ел. поща
« Отговор #316 -: септември 14, 2017, 12:24:00 »

пускам нова тема,ама искам адекватни обяснения Very Happy
Активен
Vladi4
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: 50сс, 150сс, 175сс, 250сс, 350сс, 750сс, 850сс и сега BMW R 1100 GS
Публикации: 1255

Директор на ветрови превал.

Ел. поща
« Отговор #317 -: септември 14, 2017, 12:29:59 »

Законите и наредбите за движение на МПС в национални паркове нямат нищо общо със законът и правилникът за движение по републиканската пътна мрежа. Това първо! Второ. Аз наистина се засрамих! Мисля, че три пъти съм пикал на разни места из национален парк Рила и един път съм срал там в едни клекове. Обещавам да се върна там, да си намеря лайното и да го изнеса от парка. Surprised  И трето. Ще взема да проведа една кампания за ограмотяване на дивите животни, че не трябва да се сере и пикае навсякъде в национални паркове. Там мечки, елени, сърни, лисици, диви кози, зайци и др. да се стегнат и да си вършат работите извън парка. Ще видим и с птиците как ще процедираме, за да спрат да цвъкат в национален парк.
И четвърто. Прекалено много вече оспамихме темата за пътуванията тука.
« Последна редакция: септември 14, 2017, 13:11:21 последно от Vladi4 » Активен
phoenix
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: Готин
Публикации: 595

« Отговор #318 -: септември 14, 2017, 13:00:53 »

Може и на Китан в темата да се изходим по-нататък  Smile Въпросът с животните стои по съвсем друг начин. Макар и да има някои съмнения, че е възможно и да развиват мисловна дейност (поне за делфините е почти сигурно), все пак до момента се смята, че действат първосигнално. А пък ние от своя страна имаме претенциите и се сърдим на кросарките, а не се замисляме какво правим сами. Естествено, че не е проблем да се изходиш някъде в гората, защото и животните го правят. Ама какво се е случило с хартията, която си ползвал, не стана ясно  Smile
Активен
kitan
ниво 5
Активен Активен

Мотор: изтребител
Публикации: 4145

Ел. поща
« Отговор #319 -: септември 14, 2017, 13:12:20 »

спамери,марш в другата тема Smile Smile Smile Smile
там на воля да си ачкаме и обясняваме кой с какво си е трил задника Smile Smile Smile Smile

http://www.motoforum.bg/index.php/topic,104020.msg905914/topicseen.html#new
Активен
sam_g
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: Honda VFR 800 V-tec, (ABS, 2006); Ex: Honda CB600F - Hornet '01
Публикации: 629

V-я си FR-а

« Отговор #320 -: септември 15, 2017, 18:58:32 »

Привет, колеги, утре (събота) планувам е с един приятел да се разходим през дефилето до Ботевград и после малко през магистралата до с. Български извор или до с. Карлуково. На първото има много хубав крайпътен хан с чудесна скара и бибец, а на другото има една красива пещера "Проходна" или "Очите на Бога". Който иска да хване един от последните наистина топли и слънчеви дни през уикендите , да се чувства поканен в 10:00- 10 и нещо на бензиностанция Лукойл Нови Искър. Тел. За контакти 0877921861
Активен
infomaniac
ниво 1
*
Неактивен Неактивен

Мотор: Honda CB1000R
Публикации: 2

Ел. поща
« Отговор #321 -: септември 15, 2017, 22:15:29 »

Привет, колеги, утре (събота) планувам е с един приятел да се разходим през дефилето до Ботевград и после малко през магистралата до с. Български извор или до с. Карлуково. На първото има много хубав крайпътен хан с чудесна скара и бибец, а на другото има една красива пещера "Проходна" или "Очите на Бога". Който иска да хване един от последните наистина топли и слънчеви дни през уикендите , да се чувства поканен в 10:00- 10 и нещо на бензиностанция Лукойл Нови Искър. Тел. За контакти 0877921861

Навъртат ли ви се повече километри и да направим маршрута ей така:
http://bit.ly/2x2Vx8h
Активен
sam_g
ниво 5
Неактивен Неактивен

V-я си FR-а

« Отговор #322 -: септември 15, 2017, 22:47:27 »

Идеята е чудесна и съм го правил със стария Хорнет. Притеснява ме, че наскоро взех другата машина и не е в идеално състояние и за това предложих по- скоро кулинарна разходка с по- кратък маршрут. Но като се съберем , нищо не ни пречи да го обсъдим и решим. Жената също ще е с мен, така че с газта ще е кротко  Very Happy
Активен
infomaniac
ниво 1
*
Неактивен Неактивен

Мотор: Honda CB1000R
Публикации: 2

Ел. поща
« Отговор #323 -: септември 15, 2017, 22:49:33 »

Идеята е чудесна и съм го правил със стария Хорнет. Притеснява ме, че наскоро взех другата машина и не е в идеално състояние и за това предложих по- скоро кулинарна разходка с по- кратък маршрут. Но като се съберем , нищо не ни пречи да го обсъдим и решим. Жената също ще е с мен, така че с газта ще е кротко  Very Happy

OK, 10:00 ще съм на линия пък ще го решаваме в движение. Smile
Активен
Светозар
ниво 4
Неактивен Неактивен

Мотор: CBR 929RR
Публикации: 462

« Отговор #324 -: септември 16, 2017, 20:20:12 »

Много добро каране се получи и страхотна компания ! Какво му требе на човек повече ?!?  Very Happy Very Happy Very Happy

Активен
sam_g
ниво 5
Неактивен Неактивен

V-я си FR-а

« Отговор #325 -: септември 16, 2017, 21:14:54 »

Много добро каране се получи и страхотна компания ! Какво му требе на човек повече ?!?  Very Happy Very Happy Very Happy

Ами още топли уикенди  Very Happy Карането наистина се получи чудесно. Приятно , стегнато, туристическо темпо, 400+ км за около 9 часа с ядене , пиене и лаф моабет. Очакванията ми бяха , че само двама човека ще отидем до Ботевград и после ще се върнем в София, а то 7 човека си направихме приятна обиколка на балкана. Момчета, големи благодарности и до следващия път.
Активен
apollo11
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: TDM (900)
Публикации: 2892

Ел. поща
« Отговор #326 -: септември 16, 2017, 21:24:12 »

Много добре!5-7 души е перфе за стегнато каране и в същото време да не пречи на останалия трафик
П.с.
Ако си намеря службица с 5 дневна работна седмица,ще съм редовен уикендите  Smile
Активен
HondaPBR125
Nakamichi
ниво 5
Неактивен Неактивен

Публикации: 1052

Ел. поща
« Отговор #327 -: септември 17, 2017, 19:32:58 »

5-7 души е перфе за стегнато каране

1-2 е перфектно за огин, 3-5 става горе-долу и 5+ става за туризъм или не по-скоро не става  Very Happy
Активен
apollo11
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: TDM (900)
Публикации: 2892

Ел. поща
« Отговор #328 -: септември 17, 2017, 19:41:11 »

За вас с пец-тата повече от 3 е навалица ;)
Активен
HondaPBR125
Nakamichi
ниво 5
Неактивен Неактивен

Публикации: 1052

Ел. поща
« Отговор #329 -: септември 17, 2017, 19:49:20 »

За вас с пец-тата повече от 3 е навалица ;)

за тези с PVCтата може, за мен и повече от 2ма е навалица  Mad
Активен
Страници: 1 ... 20 21 [22] 23   Нагоре
Изпечатай
www.MotoForum.bgКонцентратMoТoТуризъм (Модератор: Tonyco)Тема: Newbie ride 2017

Отиди на:  

WebMoto.bg - борса за мотори, части, аксесоари, екипировка, гуми

Страницата е създадена за 0.157 секунди с 20 запитвания.