Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията

www.MotoForum.bgКонцентратОбщи теми (Модератор: ЧЕФО)Тема: Защо се трият постове?
Страници: 1 2 [3]   Надолу
Изпечатай
Автор Тема: Защо се трият постове?  (Прочетена 5671 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
HellMan
ниво 3
Неактивен Неактивен

Мотор: Балкан МК-50; Yamaha TDM 850 4TX 1999
Публикации: 197

268805309
« Отговор #30 -: януари 05, 2017, 10:42:31 »

За много години и все безаварийни и забирени!
За да не отварям втора безсмислена тема - профилактика ли имаше на форума? Даваше грешка и твърдеше, че бил недостъпна Very Happy...
Активен
apollo11
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: TDM (900)
Публикации: 2468

Ел. поща
« Отговор #31 -: януари 05, 2017, 11:27:06 »

ами, чефо му се е изтъркала гумичката и си е дал почивка..
минаха празниците и  всеки е залепнал за компа, та и модероаторите са се заредили с нова партида дебелодушие с оглед зимното спамене  Very Happy

п.с.
абе, чефо че е многословен и високопарен в изказа си е вярно, но пък много позволява да се насират темите..бих му препоръчал да се вземе в ръце и да разчисти повечко темите в раздела поверен нему за администриране, че наистина стана досадно невъзможно да се чете  нещо дето да си струва вниманието
п.с.с.
то нека и колегите не се отпускат да спамят..теми в раздел забава с копи-пейст на нечие изказване, което искате да оспамите е добър вариант за поддържане на реда..
Активен
drfrancky
Група Модератори
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: Race Custom
Публикации: 7042

atheism-bg.com/

« Отговор #32 -: януари 05, 2017, 13:16:21 »

Празниците са за да се почива а не да зомбясвате пред мониторите.  Very Happy
Активен
ЧЕФО
THE EVIL ARCHITECT
Moderator
ниво 5
Активен Активен

Мотор: Tiger955i; ZX12R;CBR1100XX;XT660X;XTZ750;KLX650;NT400;AN400;XJ750;CX500;CB400N;Tuareg125; и други
Публикации: 13682

Вярваш на всичко прочетено? Е, колко да си тъп?

« Отговор #33 -: януари 05, 2017, 15:35:33 »

Едни реват, че трия много, други се оплакват, че трия малко. Нямате угодия бе. Бетер сте от тъща, съпруга и баба, взети заедно. Very Happy  Very Happy Аз викам направо да гасим форума.  Confused
« Последна редакция: януари 05, 2017, 15:54:55 последно от ЧЕФО » Активен
apollo11
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: TDM (900)
Публикации: 2468

Ел. поща
« Отговор #34 -: януари 05, 2017, 16:24:09 »

Very Happy Аз викам направо да гасим форума.  Confused
чай бе, то тамън тръгнА добичето..
ако идеята е била да живне другия форум,определено стратегията бе успешна..

абе, карате ли?!
Активен
ЧЕФО
THE EVIL ARCHITECT
Moderator
ниво 5
Активен Активен

Мотор: Tiger955i; ZX12R;CBR1100XX;XT660X;XTZ750;KLX650;NT400;AN400;XJ750;CX500;CB400N;Tuareg125; и други

« Отговор #35 -: януари 05, 2017, 17:40:51 »

Абе, не знам, ама на мен ми беше хубаво. Спокойствие, тишина, птички пеят, няма кретени и простотии. Аз викам да го гасим.  Very Happy Smile
Активен
NikDaPhreak
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: Балкан М1, Kawasaki VN15, Suzuki LA650, Балкан С2
Публикации: 1598

« Отговор #36 -: януари 05, 2017, 17:51:57 »

е па гАси!
Активен
ЧЕФО
THE EVIL ARCHITECT
Moderator
ниво 5
Активен Активен

« Отговор #37 -: януари 05, 2017, 18:26:52 »

Епа не мога. Бастър копче не е при мен. Smile Smile Smile
Активен
PepeLopez
ниво 5
Активен Активен

Мотор: Четиритактов
Публикации: 1610

Няма работа да не става и жена да не дава.

« Отговор #38 -: януари 05, 2017, 18:38:53 »

Епа не мога. Бастър копче не е при мен. Smile Smile Smile

Тогаз го гръмни, да не се мъчи  Smile
Активен
Grobarq
ниво 5
Активен Активен

Мотор: Vърховен Транспортер и... червен...
Публикации: 4798

Толкова бавно,че да те видят!

Ел. поща
« Отговор #39 -: януари 06, 2017, 00:01:31 »

Да вземем да се изходя и аз по темата...За тази година.. НИ помнА дали сЪ изхождах миналата...
Таааа... Понякога драскам в един друг форум. Не моторджийски...
 Един ден получавам писмо от модераторите,че не съм бил цитирал мнението на друг съфорумец правилно,не трябвало цялото,а само ника,часа и дата ( до колкото разбрах) и съответно мнението ми бе изтрито и аз да се чувствам предупреден Sad
Изпаднах в шок,обясних им колко са прости и ги зарязах...

Тази държава до тук я докарахме заради многото безмислени правила,както и заради заобикалянето на доста смислени правила..
Активен
pechoto
ниво 4
Неактивен Неактивен

Мотор: Suzuki Volusia
Публикации: 296

Ел. поща
« Отговор #40 -: януари 06, 2017, 02:57:09 »

Интересно,кой обаче, определя кои са читави,кои не...
Активен
ЧЕФО
THE EVIL ARCHITECT
Moderator
ниво 5
Активен Активен

« Отговор #41 -: януари 06, 2017, 10:42:16 »

Собственика на съответния форум и управата му, естествено. Surprised Да не забравяме, че форумите не са обществена собственост, а ЧАСТНА. Четете ли формата за съгласие, която приемате при регистрирането си в различни форуми? Трябва да се чете за да се знае, че натискайки бутончето "приемам", се отказвате от всякакви права върху публикациите си. Те стават собственост на форума и по-точно на собственика на форума. Той прави каквото си поиска в собствения си ЧАСТЕН форум и налага каквито си поиска правила. Който не го кефи, просто не посещава форума. Аз например, в собствения си ЧАСТЕН дом правя каквото си поискам и налагам правила, каквито си поискам. Който не го кефят моите домашни правила, не ми идва на гости. Ей толкова е просто. Very Happy
Безспорен ФАКТ е, че това е най-либералния мото форум в България. Това от което се оплаквате тук, в другите форуми го имат за нежна милувка.

П.П. Едно нещо със сигурност се промени в този форум. От тук нататък повече няма да се правят предупреждения, а направо ще се трие и то без да се дават обяснения. Теми и постове, от рода "Защо ми е изтрит поста, или темата?" също ще се трият без обяснения. Прекалено много се обяснявахме до сега и никой, никога не го оцени. Сега, тихо и кротко, без много шум, цък и готово.
Ама кой, какво и защо?... Незнам. Surprised
« Последна редакция: януари 06, 2017, 17:27:15 последно от ЧЕФО » Активен
Grobarq
ниво 5
Активен Активен

Мотор: Vърховен Транспортер и... червен...
Публикации: 4798

Толкова бавно,че да те видят!

Ел. поща
« Отговор #42 -: януари 06, 2017, 15:24:18 »

Собственика на съответния форум и управата му, естествено. Surprised Да не забравяме, че форумите не са обществена собственост, а ЧАСТНА. Четете ли формата за съгласие, която приемате при регистрирането си в различни форуми? Трябва да се чете за да се знае, че натискайки бутончето "приемам", се отказвате от всякакви права върху публикациите си. Те стават собственост на форума и по-точно на собственика на форума. Той прави каквото си поиска в собствения си ЧАСТЕН форум и налага каквито си поиска правила. Който не го кефи, просто не посещава форума. Аз например, в собствения си ЧАСТЕН дом правя каквото си поискам и налагам правила, каквито си поискам. Който не го кефят моите домашни правила, не ми идва на гости. Ей толкова е просто. Very Happy
Безспорен ФАКТ е, че това е най-либералния мото форум в България. Това от което се оплаквате тук в другите форуми го имат за нежна милувка.

П.П. Едно нещо със сигурност се промени в този форум. От тук нататък повече няма да се правят предупреждения, а направо ще се трие и то без да се дават обяснения. Теми и постове, от рода "Защо ми е изтрит поста, или темата?" също ще се трият без обяснения. Прекалено много се обяснявахме до сега и никой, никога не го оцени. Сега, тихо и кротко, без много шум, цък и готово.
Ама кой, какво и защо?... Незнам. Surprised

Мисля,че за първи път от доста време се съгласявам на 100% с теб!

Това си е частна собственост и собственика е решил да има такива и такива правила.
Това, че ние не сме ги прочели или не ги помним си е наш проблем.
Просто сме на гости както на мото събор. И съответно може да подразним домакина... Знаете какво се случва..

Мисля,че темата може да се заключи и сложи във важни!

П.П.И аз също цапам доста теми когато се мотам из форума докато си пия бирата.
Ма хич не ми пука,че някой нещо си изтрил.
Е може и 2-3 пъти да се е случило...
Активен
Страници: 1 2 [3]   Нагоре
Изпечатай
www.MotoForum.bgКонцентратОбщи теми (Модератор: ЧЕФО)Тема: Защо се трият постове?

News - MotoZone

Отиди на:  

Страницата е създадена за 0.105 секунди с 21 запитвания.