Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията

www.MotoForum.bgКонцентратОбщи темиТема: Защо се трият постове?
Страници: [1] 2 3   Надолу
Изпечатай
Автор Тема: Защо се трият постове?  (Прочетена 6511 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
PepeLopez
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: Четиритактов
Публикации: 1611

Няма работа да не става и жена да не дава.

« -: ноември 21, 2016, 00:00:15 »

Заради такива като тебе си бих камшика от панелистан.

Държавата ни се казва България.  Smile
Активен
Гост
ниво 5
Неактивен Неактивен

Публикации: 14131

« Отговор #1 -: ноември 21, 2016, 00:09:54 »

"модераторе"...защо изтри коментарите,които те олицетворяват? Аман от комунистически изпълнения... Smile
Кради бе българино.Заради такива като тебе си бих камшика от панелистан.А и не само аз... Very Happy

Стой си там чужденецо.
« Последна редакция: ноември 23, 2016, 09:03:29 последно от ЧЕФО » Активен
Oggie
Група Модератори
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: Kawasaki Vulcan 2000 Classic LT
Публикации: 2372

« Отговор #2 -: ноември 21, 2016, 00:19:58 »

Smile Smile Smile Чефо спри се хората почнаха да емигрират заради теб  Smile Smile Smile
Активен
pechoto
ниво 4
Неактивен Неактивен

Мотор: Suzuki Volusia
Публикации: 296

Ел. поща
« Отговор #3 -: ноември 21, 2016, 01:06:34 »

Това е типично комунистически приом...И ако Вие ,тъй наречени "свободни мотористи",мислите че сте свободни... Smile Smile
Пълен ташак...Популярен мото форум,където уж "свободни" хора ,споделят своите различни мнения и гледни точки,тука,така нареченият "модератор",който спрямо своите виждания и настроения,ЦЕНЗУРИРА мнения ,които не му изнасят.... Sad Sad
Хора,престанете да бъдете оФци..СТИГА!!!
Погледнете се....Ако не беше трагично,щеше да е смешно...
Айде чефо...ти си с гумичката.. Smile
Активен
pechoto
ниво 4
Неактивен Неактивен

Мотор: Suzuki Volusia
Публикации: 296

Ел. поща
« Отговор #4 -: ноември 21, 2016, 01:12:21 »

Smile Smile Smile Чефо спри се хората почнаха да емигрират заради теб  Smile Smile Smile
Оги,винаги съм следял и четял твоите мнения с интерс.Моля ти се,не падай толкова ниско,за да се харесаш на "модератора".Ти можеш повече....
Активен
Oggie
Група Модератори
ниво 5
Неактивен Неактивен

« Отговор #5 -: ноември 21, 2016, 01:57:33 »

Оги,винаги съм следял и четял твоите мнения с интерс.Моля ти се,не падай толкова ниско,за да се харесаш на "модератора".Ти можеш повече....
Изобщо не мога да схвана логиката. Това дали се харесвам или не на някой, никога не ме е вълнувало. Просто ми стана смешно от коментара ти че си се махнал едва ли не заради тенденциозно модериране или пък заради това, че пиратството в България е начин на живот. Шегувам се просто, някак всичко в тоя форум се взима твърде на сериозно и изведнъж ескалира в някакви нападки, които натоварват излишно.
Активен
stev
ниво 1
*
Неактивен Неактивен

Мотор: скутер
Публикации: 9

Ел. поща
« Отговор #6 -: ноември 21, 2016, 02:19:39 »

,..........

Спазвай реда и се въздържай от спам! Ще последват санкции.
От управата.
« Последна редакция: ноември 22, 2016, 12:10:36 последно от ЧЕФО » Активен
Гост
ниво 5
Неактивен Неактивен

« Отговор #7 -: ноември 21, 2016, 02:22:07 »

Това е типично комунистически приом...И ако Вие ,тъй наречени "свободни мотористи",мислите че сте свободни... Smile Smile
Пълен ташак...Популярен мото форум,където уж "свободни" хора ,споделят своите различни мнения и гледни точки,тука,така нареченият "модератор",който спрямо своите виждания и настроения,ЦЕНЗУРИРА мнения ,които не му изнасят.... Sad Sad
Така, ще си позволя да ползвам метафори. Тук демокрация няма, нито свобода. Форума е частна собственост и си има домакин, един вид върховен господар, който е пълновластен и тук всичко е негово, дори и вашите писания. Върховния господар си има своите васали със съответните правомощия. Те следят за реда и контрола и помагат на господаря да държи владенията си. В замяна получават някаква форма на възнаграждение, привилегии, свободи. Останалите са крепостни селяни. Те спазват закона и разчитат на закрилата и справедливостта на васалите. Те са съдии, те са стражари, те са тъмничари, те са палачи. Който не скача според сопата го чака тъмницата, или брадвата. Който спазва законите получава свобода и правото да допуска грешки и да му се разминава. Ако някой не го кефи има свободата да не посещава владенията на върховния владетел. Някой нещо да не е разбрал?

Оги е последния човек, който ще се мазни на някого за да бъде харесан. А и няма нужда да се мазни. И без това всички го харесваме защото е пич.

Изобщо не мога да схвана логиката. Това дали се харесвам или не на някой, никога не ме е вълнувало. Просто ми стана смешно от коментара ти че си се махнал едва ли не заради тенденциозно модериране или пък заради това, че пиратството в България е начин на живот. Шегувам се просто, някак всичко в тоя форум се взима твърде на сериозно и изведнъж ескалира в някакви нападки, които натоварват излишно.
Дааам.... Определено харесвам нормалните хора. Mad
« Последна редакция: февруари 09, 2017, 18:45:10 последно от ЧЕФО » Активен
Гост
ниво 5
Неактивен Неактивен

« Отговор #8 -: ноември 21, 2016, 10:28:49 »

Оги, ти си известен и стар форумец. В тази връзка искам да те питам няколко въпроса? Моля, отговори на всеки по отделно.

1. Ти чувстваш ли се ограничен от към свобода в този форум?
2. А чувстваш ли се поттиснат роб?
3. Някой санкционира ли те?
4. А някой трие ли ти постовете?
5. Понеже знам отговорите искам да попитам, а защо е така? Има ли връзка с това факра, че не се държиш като кретен?

Благодаря предварително за отговорите.
Активен
PepeLopez
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: Четиритактов
Публикации: 1611

Няма работа да не става и жена да не дава.

« Отговор #9 -: ноември 21, 2016, 11:02:44 »

Хм. Чефо, ако си вършеше работата, в тази тема щеше да има само 8 публикации. Ама понеже е мека Мария...
Активен
NikDaPhreak
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: Балкан М1, Kawasaki VN15, Suzuki LA650, Балкан С2
Публикации: 1624

« Отговор #10 -: ноември 21, 2016, 11:44:08 »

Пич, имаш и смислени мнения, но като започнеш да плюеш по България изглеждаш жалък. Стой си зад голямата локва и злорадствай, колкото си искаш, но не го пиши напред-назад, щото не изглежда особено лицеприятно.
Най-голямото пиратство на интелектулана собственост се извършва в САЩ. Над 90% от филмите и музиката се пиратстват точно там от мигранти като теб. Всеки има право да избира къде по света иска да живее. Ако избереш да не живееш в родината си има два типа места, на които можеш да отитеш. На едните места те пускат, ако си достатъчно умен, на другите - ако си достатъчно глупав, за да те манипулират.
Активен
Oggie
Група Модератори
ниво 5
Неактивен Неактивен

« Отговор #11 -: ноември 21, 2016, 11:51:06 »

Оги, ти си известен и стар форумец. В тази връзка искам да те питам няколко въпроса? Моля, отговори на всеки по отделно.

1. Ти чувстваш ли се ограничен от към свобода в този форум?
2. А чувстваш ли се поттиснат роб?
3. Някой санкционира ли те?
4. А някой трие ли ти постовете?
5. Понеже знам отговорите искам да попитам, а защо е така? Има ли връзка с това факра, че не се държиш като кретен?

Благодаря предварително за отговорите.
Е то това са някакви реторични въпроси. Просто уважавам мнението на другите и не мисля, че съм вечно прав. В крайна сметка дори и някой да ми изтрие мнението надали ще разбера, пък и да разбера няма да го взема присърце. Преди време модерирах един форум за бодибилдинг и знам, че не е особено благодарна работа. В общи линии нищо не печелиш пък всички те плюят все едно си някакъв омразен тотем в средата на индианско селище. Като всяко нещо в живота и това изисква култура - форумна култура. Липсата на култура е сериозен проблем. Всичките се дразним от липсата на култура на пътя после тия същите хора влизат във форума и показват липсите си и тук. И навън има досадни модератори "ушаци, куки и прочее" и тук. Няма как нещо да е обществено достъпно и да не подлежи на някаква регулация. Все едно да излезеш на пътя всички да спрат на светофара ама ти щото си пич да минеш през тротоара щото така ги разбираш нещата а и си мислиш, че го можеш. Няма защо да се дразнят толкова колегите, че се трият спам мнения или неща които са лични нападки в тясно тематично ограничена тема. Просто наред се засират всички теми последно време. Лошото е че новите хора които за първи път влизат в този форум надали ще останат очаровани и надали ще се върнат отново а то това държи един форум жив. Просто трябва малко повече уважение към околните и като му пишеш на тоя човек да си представиш, че това което казваш му го казваш в лицето. Би ли го казал същото нещо? Важно ли е? Ще му го кажеш ли по същият начин? Ако утре се засечете на пътя и разбереш кой е ще можеш ли да го погледнеш в очите, да му стиснеш ръката ....да сте хора? Или ще се гледате като скотове и ще се чудите сега крака напред или крака назад следва.
Активен
Гост
ниво 5
Неактивен Неактивен

« Отговор #12 -: ноември 21, 2016, 12:57:49 »

Този ти пост обяснява защо нямаш проблеми с модераторите и защо модераторите нямат проблеми с теб. На теб няма какво да ти се модерира, ти си културен и добре възпитан, интелигентен човек, който знае как да се държи прилично. За това си напълно свободен в този форум. За мен е чест да те познавам. Благодаря ти лично за интелигентността ти.
« Последна редакция: ноември 21, 2016, 13:03:39 последно от ЧЕФО » Активен
Гост
ниво 5
Неактивен Неактивен

« Отговор #13 -: ноември 21, 2016, 13:02:57 »

NikDaPhreak, PepeLopez, а вие чувствате ли се подтиснати и модерирани? Някакви оплаквания и претенции да имате? Някой модератор да ви тормози?
Активен
Гост
ниво 5
Неактивен Неактивен

« Отговор #14 -: ноември 21, 2016, 13:18:11 »

Разделих темата и почистих оригинала. ПепеЛопес, сега там има точно 8 мнения. Very Happy
Тази тема я запазвам за да си получат отговорите, някои хора и да се замислят защо само те имат проблеми, ако изобщо могат да мислят.
« Последна редакция: ноември 21, 2016, 17:35:00 последно от ЧЕФО » Активен
Страници: [1] 2 3   Нагоре
Изпечатай
www.MotoForum.bgКонцентратОбщи темиТема: Защо се трият постове?

News - MotoZone

Отиди на:  

Страницата е създадена за 0.275 секунди с 20 запитвания.